Halloween

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3193

Host
Ahááá, nojo, v inventáři to je:) Díky za radu, tam jsem nehledal, doposud to snad ani nikdy ppoužité nebylo:) Jinak rada na tu 5 ulohu za to - stavět to nejlevnější co jde a hned to bořit:) A hned je splněno:)
 

DeletedUser

Host
úloha 6 - započítají se zbourané budovy, které stojí jen zásoby - třeba strom
a graveyard mi dává spokojenost 1000, asi záleží na době ve které se nalézáte
 

DeletedUser3193

Host
Hnido, nesmysl, já bořil obelisky, ty stojej 20 zlataku a taky to stačilo. Jinak mě GRAVEYARD dal 800 spokojenosti, ale třeba se to navýší v dalším období? Každopádně to potěší:)
 

DeletedUser

Host
jasně, já jen píšu, že stačí zbourat jakoukoliv budovu. a jsem v koloniální době a je to za 1000, takže supr :)
 

DeletedUser4149

Host
Ahojte všici, poradí mi prosím někdo - jaké a kde se plní ty Heloweenské úkoly...? Nějak mi tam nic nenaskakuje... pořád se na mne zubí ta dýně... ale nic mi nezadává... :-( Díky moc
 

DeletedUser

Host
Ahoj, určitě už jste si někteří všimli že budova Graveyard, kterou dostanete ze splnění všech halloweenských ůkol, přidává v každé době jinou spokojenost. Např. Doba Železná 520, Vrcholný Středověk 800, Pozdní Středověk 890 ... Věc které by mě zajímala je, jestli při přechodu do vyžší doby se zvedne i spokojenost kterou Graveyard dává, nebo jestli se to fixuje přímo v závislosti na době ve které ho postavíte. Kdo ví ať odpoví ;)
 

DeletedUser4415

Host
spravna poznamka tez se pripojuji co se tyce zajmu o to jestli se bude zvysovat jeji ucinnost a druhy dotaz by byl kdyz uz ji budu mit v inventari jak dlouho tam muze byt a jeste jeden malej dotazek jestli ji tam mohu vratit myslim tim do inventare diky za info
Ahoj, určitě už jste si někteří všimli že budova Graveyard, kterou dostanete ze splnění všech halloweenských ůkol, přidává v každé době jinou spokojenost. Např. Doba Železná 520, Vrcholný Středověk 800, Pozdní Středověk 890 ... Věc které by mě zajímala je, jestli při přechodu do vyžší doby se zvedne i spokojenost kterou Graveyard dává, nebo jestli se to fixuje přímo v závislosti na době ve které ho postavíte. Kdo ví ať odpoví ;)
 

DeletedUser

Host
NN, vrátit nejde. V inventáři by snad měla být dokud ji nepostavíš, žádný odpočet tam neni. Ledaže by zmizla s koncem Halloweenu
 

DeletedUser

Host
Caute, prosimvas taky mate ten Graveyard tak nakrivo? Sice mi to ukazuje ze by mel byt na normalnim 3x3 poli, ale je soupnuty cca o pulku pole dolu cimz prekryva cestu...vim ze je to docela blbost, ale takovyhle podrobnosti me vytaci nejvic. :D

P.S.: Ogy dobra otazka, taky by me to zajimalo :)
 

DeletedUser

Host
Podle úkolu na konci usuzuji, že ke splnění je potřeba postavit Graveyard, tudíž by se měl postavit zřejmě do 4. listopadu :)
 

DeletedUser3370

Host
Chci se zeptat kdo vam dela preklady do cestiny?

Prijde mi to jako prace externistu,skolaku, ktera schazuje uroven tehle skvele hry.

Preklepy a neznalost ceske gramatiky by si nedovolil ani Microsoft... :)) ). Ale chapu ze je to beta, az prijde ercecko, bude to urcite lepsi :)

Bacha do budoucna na takove drobnosti, lidi to neoceni...
 

DeletedUser3370

Host
Zapomnel jsem se podepsat

VESNICAN MarihOOd
aka vidlak od kosti :-/
 

DeletedUser

Host
No ale v ůkolu na konci není nic o tom že budovu musíš postavit. Ten ůkol se splní i když ti jen spadne do inventáře. Splnil jsem to na dvou servrech. Na jednom sem ji postavil ,a na druhém ji mám v inventáři. A šašek mi říká uplně to stejné...
 

DeletedUser4474

Host
ahoj, možná jsem blbej, ale pořád mi to neukazuje jaké úkoly mám plnit, je tam jen okno že mám trpět nebo utrácet, ale nevím co a jak, poradíte? Díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru