Halloween

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Pokud máš všechny úkoly a hřbitov postaven ( nebo v inventáři) - tak podle mého nedělej nic.. šašek je jen ukazatel že trvá akce ( do 4.11.) A jen to signalizuje že máš prostě "splněno"...

Ale našli jsme jinou věc - rozdílné dávání spokojenosti hřbitova podle věku - otázka je zda je to tak OK nebo jak to vlastně má fungovat... na Arvhallu mám hřbitov v koloniální době - a byl postaven v koloniální době a přidává 1000 spokojenosti.. na Cirgardu jsem ho postavil ve pozdním středověku a přidává 890... kolegovi v vrcholném středověku přidává dokonce "jen" 710 spokojenosti... Otázka je: Roste spokojenost po dosažení dalšího věku nebo je fixována na věk kdy jste hřbitov postavili??
 

DeletedUser

Host
Taky díky za pomoc a hru, bylo to všechno fajn...
Jsem v ranným středověku a dává mi bonus 710 .-)
 

DeletedUser4491

Host
Můžete někdo poradit prosím s tou 3 otázkou? Zkoušel jsem vše a nic. Moc děkuji
 

DeletedUser4415

Host
musis dat vyrobit zasoby na 24 hodin ale jen takovy co ti pridavaj ty kladivka ne hodnoty co mas na radnici v inventari staci jeden ovocnej sad treba ale musis ho dat makat na 24 hodin a pak sklidit
 

DeletedUser

Host
U úkolu č. 5 pro ty, kteří nemají dost zdrojů nebo času mám menší tip. nechte si volný čtverec na kterém budete stavět pouze budovy z doby kamenné a bronzové které hned po budování prodáte (chýše, lovecká chýše, dále např. vinice, kamenný kruh, obelisk, cestu) nakonec kopníky, které zatím neprodávejte, protože je budete potřebovat k úkolu 7 kdy vycvičíte 4 kopníky a pak je propustíte... jejich výcvik trvá 20s a moc ani nestojí :))
 

DeletedUser4444

Host
tak jsem přešel z raného do vrcholného středověku a hřbitov zůstává na 710 :-(
 

DeletedUser

Host
objevil se sasek a gratuluje ze sem uspesne dokoncil ukolovou radu kdy zmizi 4 listopadu ?
 

DeletedUser4005

Host
Ahoj,sice je to tady VELMI často tázaná otázka,ale stejně jsem jí nepochopila.Pořád nechápu jak mám udělat 7.!!Ikdyž jsem vycvičila 4 kopiníky a propustila:( Prosím pomozte!!:confused:
Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Utratit znamená použít ve výzkumu nebo je použít při výměně zboží?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4456

Host
Ahoj,podle toho co jsem tady četla se mají vycvičit 4 kopiníci a pak rozpustit,to už jsem udělala a stejně mi to bylo houby platné,nic se nestalo. Tak jsem zkusila znova po jednom a stále nic,může mi někdo poradit?
Díky
 

DeletedUser4543

Host
Mel bych dotaz....me se ta dyne vubec neobjevuje...objevuji se mi tam 3 hlavy lidi co mi davaji ukoly a pobidky ke kooupe diamantu...jakto?
 

DeletedUser4543

Host
Mel bych dotaz....splnil jsem 1. ukol a uz se mi ta dyne vubec neobjevuje...objevuji se mi tam 3 hlavy lidi co mi davaji ukoly a pobidky ke kooupe diamantu...jakto?
 

DeletedUser

Host
Zdravim, delam ukol moc penizku. jestli jsem to dobre pochopil tak je to prodat 3x jakoukoli budovu? V ukolu je bar penize nebo smrt 0/3. Zkusil jsem postavit strom pak prodat a pridalo mi to bod po opetovne stavbe cehokoli se nic nedeje a navic mam 0/3. Nevite co stim? Diky LL
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru