Halloween

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4456

Host
ahoj udělala jsem vše ,3x jsem smazala historii,ale stejně nic úkol 7 nejde splnit už jsem prodala 3x kasarnu kopiníků,ale nezabralo.Můžete prosím poradit? Asi dělám něco špatně.
 

DeletedUser4565

Host
Vůbec jsem nepochopil ten úkol s výzkumem. Myslel jsem že mám logicky utratit 11 diamantů když jsem je v předchozím úkolu dostal jako odměnu. Takže jsem utratil zbytečně 50 diamantů a mám prd :)
 

DeletedUser2298

Host
Myslet znamená... no vždyť to znáte :) Je potřeba utratit 11 bodů výzkumu - použít je na výzkum či obchod ( a bylo to tu všude možně psáno x krát v návodech..)
 

DeletedUser4233

Host
pernea: neprodávej kasárnu
vyrob 2 kopiníky, ať nemusíš odemykat zbytek - jdi do menu armády, tam ty dva kopiníky vyber a dej propustit, to opakuj a je to
 

DeletedUser4543

Host
Prosim vas, co mam presne udelat s 6. ulohou?
6. uloha, celkom zaujimava predat 3x nejaku vec, za ktoru su goldy/idealne obelisk/

To mam na trhu nabidnout 3 jakekoliv suroviny za zlato? Co tim autor myslel, kdyz psal "idealne obelisk"?

Predem diky za odpoved.
 

DeletedUser

Host
Obelisk je nejlevnější zkrášlovací objekt. Prodáš tři kusy. Pokud je nemáš, tak je postav a následně prodej.
 
splnil som ukoly a ted tam mam šaška a ten mi pise ze mam ukoly urobene ale ked kliknem ok tak mi šašek nezmyzne, neviete co s tym?
a chcem sa este opytat dokedy bude ten cintorín v tom sklade? nemam totiz miesto na jeho stavbu
 

DeletedUser2298

Host
Nešlo by prosím to "asi" upřesnit?? Jedná se o docela zásadní dotaz.. :-( Tohle by nám někdo z podpory mohl říci.. on je rozdíl hřbitov postavit teď a mít z něj 500 a drobné spokojenosti... nebo si měsíc počkat a mít z něj tisícovku.. ( a to nemluvím o tom že i když ho někdo chce postavit , tak třeba nemá a nebude mít místo).
 

DeletedUser4359

Host
ahoj,potreboval bych pomoct,jsem v 5.ukolu a mam hotovo 6 ze 7 - to jak tam stavis ty budovy,ale ted vubec nevim co dal a hlavne ani nevim jak jsem tem 6ti splnenym prisel. Predem dekuji za odpoved!
 

DeletedUser7

Host
Nešlo by prosím to "asi" upřesnit?? Jedná se o docela zásadní dotaz.. :-( Tohle by nám někdo z podpory mohl říci.. on je rozdíl hřbitov postavit teď a mít z něj 500 a drobné spokojenosti... nebo si měsíc počkat a mít z něj tisícovku.. ( a to nemluvím o tom že i když ho někdo chce postavit , tak třeba nemá a nebude mít místo).

Neviem či tam ostane alebo nie, odpoveď nepoznám.
 

DeletedUser2298

Host
a proto jsem apchu psal " někdo z podpory" - tím jsem myslel supportery a jiné vyšší šarže.. Mě je jasné že o tomto máš jako moderátor obdobné informace jako my hráči - tj. skoro nijaké :-(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru