Výsledky vyhledávání

  1. cech Vyhnanci Arvahalu

    Ahojky vsem,kteri zavitate do tohoto prostoru. Hledam nove cleny pro tento cech ...Vyhnanci Arvahalu....Nezenem se za uspechy v cechovnich valkach,to je az na poslednim miste.Snahou v tomto cechu je ctit puvodni zamer hry,takze motivace,zuslechteni,pomoc v obchodovani i pri vystavbe velkolepych...
  2. Nemohu pribirat nove cleny do sveho cechu

    Ahojky vsem.Prosim o radu.Nemohu pribirat nove cleny do sveho cechu.Kdyz poslu nekomu prihlasku,tak mi je odpovedi,ze vice hracu nemuzu pozvat,max.pocet je 80.Jenze ja mam jen 3 cleny v cechu.Co stim udelat?
  3. cech Kingdom damn

    Ahojky vsem potencionalnim zajemcum. Tento cech je se 3 hraci na samem zacatku sveho rozkvetu,a o zebricku radeji ani nemluvim.A prave Ty,se muzes podilet natom aby zacal vzkvetat,a aby sme tak mohli premyslet o vyssich pozicich.Nemyslime ted na souboje,protoze na ne silou nemame,ale...
  4. Obchodovani s byvalymi cleny cechu

    Ahojky.Mam dotaz.Z meho cechu odesli kamaradi a vstoupili do jineho.Jsme sice stale v kontaktu,mam je i mezi prateli,ale uz nelze mezi sebou obchodovat.Cim to je?
  5. Prihlaseni do hry.

    Mam dotaz,kdyz se prihlasuji do hry,tak mne to prepina na nemeckou verzi a nemuzu se prihlasit.nevite co stim?
  6. chtel bych oplatit utok,ale jak?

    jiz nekolikrat jsem byl napaden,a chtel bych pomstu,ktera se mi nabizi,ale nemuzu,protoze pokazde dostanu info,ze musim postavit Vojenskou budovu a vycvicit bojovniky.Stejna hlaska mi prichazi i pri navsteve bronzove veze.Co proto musim udelat,nebo co delam spatne?Diky za odpoved
  7. jak se zbavit hlasky ve hre?

    Chce se zeptat,jak se zbavit hlasky ve hre,ktera se neustale objevuje pri jakekoliv cinnosti ve meste.Jde o hlasku...DOWNLOAD THIS CLIP...Diky vsem za opdpoved.
Nahoru