chtel bych oplatit utok,ale jak?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

MIROSLAVW

Turista
jiz nekolikrat jsem byl napaden,a chtel bych pomstu,ktera se mi nabizi,ale nemuzu,protoze pokazde dostanu info,ze musim postavit Vojenskou budovu a vycvicit bojovniky.Stejna hlaska mi prichazi i pri navsteve bronzove veze.Co proto musim udelat,nebo co delam spatne?Diky za odpoved
 

DeletedUser3784

Host
Dovolím si odpovědět i když jsem tu skoro nováček... :D
:D ... musíš postavit Vojenskou budovu a vycvičit bojovníky... bez nich to asi nepujde. :D:D
 

MIROSLAVW

Turista
takze,kdyz tam mam 4 stavby,tak musim mit vsechny 4 postaveny?protoze jina tam neni.Mam postavene 3 ze 4.chybi mi postavit jezdce,protoze sem je zboural.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3784

Host
Naposledy upraveno moderátorem:

MIROSLAVW

Turista
nikde sem nenasel,jaka to ta vojenska budova musi byt,abych v ni mohl cvicit sva vojska a nasledne mohl napadat soupere,nebo soutezit ve vezich.
 

DeletedUser3784

Host
ach, jo...
v kasárnách kopiníků vycvičíš kopiníky, v táboře prakovníku prakovníky,atd... Je jen na tobě co a kolik... do věže můžeš nastoupit klidně s jedním kopiníkem...
...
klikni na přilbu a napiš co vidíš?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3784

Host
:mad:
tohle není otázka...
Chyba je v tobě...
klikni na přilbu a napiš co vidíš ...
třeba tohle?:
Výstřižek.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Podle mne je chyba, že nemáš navoleny jednotky v útočné armádě, pokud jsou již rekrutovány :)
Rekrutuješ v nabídce, která naskočí po kliku na "přilbu" (viz.obrázek), jak bylo zmíněno výše
Screenshot_1.png



Zde máš podrobný tutorial
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru