Výsledky vyhledávání

  1. Snížení úrovně VB

    již brzy :)) Tak poslední informace poškozeným hráčům před více než 24 hodinami. Děkujeme.
  2. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Tak ještě pro ovese. Pokud jsem na vás 2 reagoval byl jsem naprosto klidný. Jen mi to nedá a občas když tu vidím blábol ( jak si své příspěvky sám nazval ), prostě zareaguji. S třetí částí oceánské budoucnosti jsem velice spokojen a těším se na tu čtvrtou, že bude ještě lepší.:)
  3. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Přečti si to po sobě ty. To že někoho ve HŘE vyrabuji je podle tebe důvod aby mi nádaval. Hochu ty seš mimo a nepomůže ti ani kdyby si dal mezi ty bláboly tisíc smajlíků. Ty tu píšeš, že jasné porušení hry je v pořádku a člověka který hraje hru dle pravidel a možností tady označuješ za duševně...
  4. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Ty tu píšeš o tisících hráčích jako o lůze, ale není to nikdo konkrétní takže je to v pořádku. Oznámila si ostatním, že jsi ta skvělá co to nemá za potřebí a ti co to mají zapotřebí jsou lůza. Obrázek ať si o tobě udělá každý sám. Nejsem na takové výši jako ty abych mohl říci o lidech že jsou...
  5. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Pokud nehodláš měnit své PC vybavení nestěžuj si tady, že ti hra nefunguje. To za prvé. No a za druhé. Kde bereš tu drzost označovat lidi kteří hrají tuhle hru dle pravidel a využívájí možností této hry, za zakomplexované a chudáčky. Možná nemájí problém oni,ale spíš ty. Tyhle moralisty co si...
  6. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Pokud nezvládneš rozlišit skutečnost od hry je mi tě malinko líto. Snad tě nepotkám s tím kulometem někde na náměstí :).
  7. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Horší než malej pindík je malej mozek. Jeho vlastník totiž nikdy nepochopí, že okrádání a rabování sousedů je součást hry. :) Ještě jedna rada. Nehraj na patnáct let starém PC, nebo notebooku za 5 tisíc a normálně si zahraješ. ;)
  8. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

    Nesmyslné natahování výzkumu a zbytečné vyhazování bodů,kterých by mohlo být využito rozumněji. Bohužel je potřeba dále zkoumat kvůli bojům se sousedy a cechovní expedici. Ona i ta expedice upadá a po úpravě odměn začíná postrádat smysl. Abych to shrnul, radši bych si počkal rok na novou a...
  9. Diskuze k Benátskému karnevalu

    jeden z nejhorších eventů kde jde opravdu jen o to jak zdržet lidi u hry. bude to asi poprvé co přestanu plnit úkoly a budu se těšit až to přestane brzdit hru.
  10. Diskuze k novému systému sousedství

    Evidentně nechápeš, že pokud kdokoliv válčí s obranou sousedů a poté si vezme to co si majitel města nesebral neznamená, že si léčí mindrák, ale hraje tuto hru dle pravidel a možností. Srovnávat hru s reálným životem je opravdu,ale opravdu zcestné;). Ještě jedna rada. Nerozčiluj se, škodí to...
  11. Diskuze k novému systému sousedství

    Evidentně mindrákem trpíš, neboť tu odsuzuješ lidi kteří plně využívají možnosti této hry. Doporučuji ti, aby sis přečetla něco o této hře a nevnucovala ostatním svoje pravidla.
  12. Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

    Znova sem si ten výplod přečetl a musím se jenom smát. Jak musí být asi ten člověk chytrej když prochází s těma škrábanečkama a prakticky bez ztrát. Zřejmě slušnej oddíl no. Ještě že nejsme všichni tak mazaný. Měli by jsme desetitisíce vojáků z Alcatrazu a nevěděli by jsme co s nimi.:)
  13. Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

    To jsi asi špatně pochopil. Já si na nic nestěžuji, jen sem se pozastavil nad tím tvým nožem co projíždí máslem a k tomu přidal své poznatky. O přemýšlejících lidech tu každý píše jak na běžícím pásu. To snad ví každé malé dítě, že strategie je hra u které musíš přemýšlet.
  14. Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

    Tyhle lidi co napíšou, že expedici projdou jako nůž máslem a nebo jak sem tu taky někde četl, sbírají ze studánek každý den diamanty jsou buď pohádkáři,nebo chtějí být za každou cenu zajímaví a nebo ještě víc naštvat už tak naštvané hráče. Expedice samozřejmě dohrát jde,ale je to o dost...
  15. Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

    Vyzkoušel jsem několik bojů z různými jednotkami a zjistil jsem, že jednotky z budoucnosti jsou prakticky všechny lepší než jednotky z ledovky a to i ten zprasenej rai lgun. Neměli by tam tolik chlastat a alspoň malinko se na tu práci soustředit.;)
  16. Diskuze k cechovním expedicím

    Je vidět, že nejsem sám kdo si myslí o expedici nepěkné věci. Ze začátku to byly parádní odměny a spousta relikvií, teď 3-4 relikvie a za ně skoro nic. Odměna za postup dále je buď stražný oheň a nebo plánky na chrám. Kdo by zvedal chrám o další level když je to na nic? o_O
  17. Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

    Tak tomu říkám, nevědět co roupama :). Já osobně jsem rád, že nějaké expedice jsou. Vybírat si odměnu, to mi přijde už fakt moc.;)
  18. Diskuze k 2. části Ledové budoucnosti

    Tak to vypadá, že pustit druhou část Ledové budoucnosti je věc opravdu nelehká. Dalo by se říct pjekéjní ;). Už to budéééé:)
  19. Diskuze o spojování sousedství

    Vy zlý,bohatí a ošklivý jste mi prorazili obranu a dokonce jste si dovolili mě vyrabovat. Já sem teď moc nazlobíčkovanej, takže změňte pravidla tak aby vyhovali mě.:eek: Kde se tihle ubrečený lidi berou? :)
  20. Diskuze k letní události 2016

    Ty portréty a další kraviny jsou tam proto aby sis vážil toho když něco vyhraješ. Já už mám 3 x tuláky a 3 studánky. Ještě bych bral nějaké Svatyně znalostí a budu víc než spokojen :).
Nahoru