Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Pravdu díš, otázka, zda-li by to bylo lepší, když by se víc utrácelo, což nikdo nikdy nenapsal, za sebe já těch peněz nelituju, prostě je to hra a jsem jen jedno malé zrnko, aby teda ostatní mohli hrát a nestydím se za to. Moje blbost, že se nepodílím na vývoji, takže jasný sdělím názor, ale bohužel už pozdě, nicméně měl by se i vývojový tým zamyslet, jak teda chce pokračovat, takhle už nejspíš směrem, utratili jste dost máme novou cílovou skupinu, nepotřebujeme hráče, kteří jsou na konci výzkumu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
No tak mně je v podstatě taky u zadele, na jakém koleni to dělali, pokud aspoň trochu funguje.
Jestliže se do menu výzkumu dostanu na 5. až 10. refresh a do mapy nebo nedej bože až do bitvy na několikátý restart, nejen že taky nehodlám nic platit, ale stále méně mám chuť dělat všechno možné, abych si jakž takž zahrála.
A to si na rozdíl od některých hráčů nemusím léčit komplex z malého pindíka napadáním a okrádáním sousedů :)
 

DeletedUser14274

Host
Horší než malej pindík je malej mozek. Jeho vlastník totiž nikdy nepochopí, že okrádání a rabování sousedů je součást hry. :)
Ještě jedna rada. Nehraj na patnáct let starém PC, nebo notebooku za 5 tisíc a normálně si zahraješ. ;)
Smrt je zase soucasti zivota no to neznamena ze vletim s kulometem na namesti a vsechny postrilam,pokud by nejaka zema zrusila zakony atd. tak to znamena ze muzu krast,rabovat a vrazdit?no nekterym by to asi vyhovovalo,ale kazdy ma jiny charakter,na druhu stranu tu mame ruzne aktivity a hry kde se muzou zakomplexovani jedinci vyradid a v realnem svete zit v poklidu a miru,ikdyz casto to tak neni. :)
 

Kayro

Znalec
Smrt je zase soucasti zivota no to neznamena ze vletim s kulometem na namesti a vsechny postrilam,pokud by nejaka zema zrusila zakony atd. tak to znamena ze muzu krast,rabovat a vrazdit?no nekterym by to asi vyhovovalo,ale kazdy ma jiny charakter,na druhu stranu tu mame ruzne aktivity a hry kde se muzou zakomplexovani jedinci vyradid a v realnem svete zit v poklidu a miru,ikdyz casto to tak neni. :)
Tak to je nejvíc.Ty jsi hodne mimo.To ze te nekdo vyrabuje neznamena ze je psychopat nebo ze je to neco osobniho.Rabovani je soucast hry neco jako pvp loot.
 

DeletedUser13384

Host
Je obrovská škoda že hráči co využívají veškerych aspektů této hry jsou tady terčem urážek lidmi co hrají hru tak na 25 procent. Jestli si někdo myslí že je jednoduché zaútočit na většinu sousedů + si hlídat jejich výrobu tak ať si to zkusí.
Tady je vidět že většina lidí nehrála žádnou strategii kde se každý den lopotite a po půl roce snažení se jednou ráno nalogujete a ze 100+ vesnic máte 1 :). To pak chápu určitou frustraci ale že mi někdo vezme 10 surek to je opravdu směšné. Pokud hru hraju čistě pro zábavu tak mě příležitostne drancování nemůže nijak poznamenat a pokud hraju na žebříček tak si tyhle věci pohlidam.

A teď k tématu :). Osobní mapa třetí části je nádherná farma na body. Komplet celá mě stála 6 jednotek což je v porovnání s cvc úplná bomba.
Manty jsou v expedici fantastické pac v 95 procentech případů celé pole nepreleti takže si s nimi želvy hravě poradi.
 

DeletedUser14058

Host
Pokud nezvládneš rozlišit skutečnost od hry je mi tě malinko líto. Snad tě nepotkám s tím kulometem někde na náměstí :).
Mno - ona je tahle hra deklarovaná jako budovatelská strategie. Jako bonus pro ty zakomplexovanější, co se realizují tím, že tráví většinu života u nějaké onlajnovky má i možnost (ne povinost) někoho přepadnout a vykrást. Nic proti, jen využívám svou svobodu projevu v tom, že napíšu, jak tyto chudáčky vnímám.
A pokud chceme analogovat s reálným životem, tak díky bohu, že se tito jedinci mohou odreagovat u hry a nemlátí mladší spolužáky nebo lidi, co se nemají šanci bránit. Na ty, co by se mohli ubránit si v drtivé většině netroufnou. Ono i v reálu máš možnost být opilecký, mstivý, hulvátský buran, jako je náš s. prezident, ale mé uznání a sympatie si tím pravděpodobně nevysloužíš.
A díky za rady, ale své počítačové vybavení nehodlám obměňovat podle nějaké onlajnovky. K tomu mám poněku jiná kritéria.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Navíc je zajímavé, že na světě A i B se dostanu do každého menu na první kliknutí, problémy dělá jen svět C a někdy D...
 

DeletedUser12887

Host
z toho si nic nedělej kočičko :) kočička od slova kočka, zdrobněle česky katzechen od slova cech z němčiny do češtiny přenesené slova láska a něha
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14274

Host
Pokud nezvládneš rozlišit skutečnost od hry je mi tě malinko líto. Snad tě nepotkám s tím kulometem někde na náměstí :).
Tak to je nejvíc.Ty jsi hodne mimo.To ze te nekdo vyrabuje neznamena ze je psychopat nebo ze je to neco osobniho.Rabovani je soucast hry neco jako pvp loot.

No nekdo tu pise o malym mozku,ale vubec to nepochopil,ctes asi jenom to co se ti hodi :) no neva,to jaci jsme se odrazi v celem spektru naseho zivota,comprender?to prave tebe bych nechtel potkat :) tim nechcu rict ze si blázen nebo neco :D ja nerabuju a neutocim na sousedy protoze proste nejsu ten typ cloveka, lidem nedelam to co nechcu aby delali me a s rabovanim ve hre od ostatnich hracu alespon na hlavnim svete problem nemam,vetsinu ustoupi,zatim :)sem tam neco projde :D urcujeme kdo jsme tim co delame :D
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Mno - ona je tahle hra deklarovaná jako budovatelská strategie. Jako bonus pro ty zakomplexovanější, co se realizují tím, že tráví většinu života u nějaké onlajnovky má i možnost (ne povinost) někoho přepadnout a vykrást. Nic proti, jen využívám svou svobodu projevu v tom, že napíšu, jak tyto chudáčky vnímám.
A pokud chceme analogovat s reálným životem, tak díky bohu, že se tito jedinci mohou odreagovat u hry a nemlátí mladší spolužáky nebo lidi, co se nemají šanci bránit. Na ty, co by se mohli ubránit si v drtivé většině netroufnou. Ono i v reálu máš možnost být opilecký, mstivý, hulvátský buran, jako je náš s. prezident, ale mé uznání a sympatie si tím pravděpodobně nevysloužíš.
A díky za rady, ale své počítačové vybavení nehodlám obměňovat podle nějaké onlajnovky. K tomu mám poněku jiná kritéria.
Pokud nehodláš měnit své PC vybavení nestěžuj si tady, že ti hra nefunguje. To za prvé.
No a za druhé. Kde bereš tu drzost označovat lidi kteří hrají tuhle hru dle pravidel a využívájí možností této hry, za zakomplexované a chudáčky. Možná nemájí problém oni,ale spíš ty. Tyhle moralisty co si nevidí na špičku nosu a píší o ostatních jak jsou podle jejich úsudku špatní a bezostyšně uráží nadávkami ostatní mám rád úplně nejvíc. Přeji ti krásný den a ať ti nepraskne cévka až ti někdo způsobí tu hrůzu, že tě vyrabuje ve hře.
 

DeletedUser14058

Host
lejbis, ty jsi vážně legrační. Do osobní roviny jsi to posunul ty, já na nikoho konkrétního nemířila.
Koneckonců - rabování, se mně zas tak moc nedotýká, jen jsem oznámila, že něco takového prostě nemám zapotřebí.
Myslím, že -oves- ti to vysvětlil celkem jasně, já už se ke kejhání postižených hus dál vyjadřovat nebudu.
A k mému hardwarovému vybavení - opět jsi nepochopil. Měním ho jen podle jiných kritérií, než je nějaká onlajnovka.
BTW - poslední ntb stál 42 tis a stolní PC jsem kupovala loni...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lemmy Kilmister

Komentátor
Ty tu píšeš o tisících hráčích jako o lůze, ale není to nikdo konkrétní takže je to v pořádku. Oznámila si ostatním, že jsi ta skvělá co to nemá za potřebí a ti co to mají zapotřebí jsou lůza. Obrázek ať si o tobě udělá každý sám. Nejsem na takové výši jako ty abych mohl říci o lidech že jsou lůza.
To co píše oves,na kterého se tu odvoláváš je absolutní blábol. Kdysi jsem hrál online střílečky, pro tebe a ovese ještě jednou HRÁL, z mnoha hráči jsem se znal i osobně a byli to lidi kteří se hrou prostě odreagovali, bavili, dospělí lidi. Nevím o nikom, že by v reálném životě šel a střílel do lidí. Naopak jsem se setkal z hráči jako jsi ty, kteří po vyrabování ve HŘE sprostě nadávájí a urážejí. Ano, píšu z hráči jako jsi ty, protože i ty zde urážíš hráče,jen trošku mírnější formou.
 

DeletedUser14274

Host
Ty tu píšeš o tisících hráčích jako o lůze, ale není to nikdo konkrétní takže je to v pořádku. Oznámila si ostatním, že jsi ta skvělá co to nemá za potřebí a ti co to mají zapotřebí jsou lůza. Obrázek ať si o tobě udělá každý sám. Nejsem na takové výši jako ty abych mohl říci o lidech že jsou lůza.
To co píše oves,na kterého se tu odvoláváš je absolutní blábol. Kdysi jsem hrál online střílečky, pro tebe a ovese ještě jednou HRÁL, z mnoha hráči jsem se znal i osobně a byli to lidi kteří se hrou prostě odreagovali, bavili, dospělí lidi. Nevím o nikom, že by v reálném životě šel a střílel do lidí. Naopak jsem se setkal z hráči jako jsi ty, kteří po vyrabování ve HŘE sprostě nadávájí a urážejí. Ano, píšu z hráči jako jsi ty, protože i ty zde urážíš hráče,jen trošku mírnější formou.
Zase :D precti si to znova :D to ze je neco povolene neznamena ze to musim zakonite delat,to uz potom zalezi na rozhodnuti jedince jak se kde zachova,taky mam odehrane neboj :) nekteri hraci hraji jenom proto aby skodili ostatnim a jak pises odreagovali se a dela jim to dobre,tim nerikam ze vsichni,zrovna v tehle hre to pryyy dobre vynasi a pokud ti nekdo ve hre nadava no akce a reakce,zpravy muzes ignorovat,necist,smazat nebo nerabovat,pokud sem nekoho urazil tak se omlouvam :D a precti si svuj prispevek je treti od vrchu.
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Zase :D precti si to znova :D to ze je neco povolene neznamena ze to musim zakonite delat,to uz potom zalezi na rozhodnuti jedince jak se kde zachova,taky mam odehrane neboj :) nekteri hraci hraji jenom proto aby skodili ostatnim a jak pises odreagovali se a dela jim to dobre,tim nerikam ze vsichni,zrovna v tehle hre to pryyy dobre vynasi a pokud ti nekdo ve hre nadava no akce a reakce,zpravy muzes ignorovat,necist,smazat nebo nerabovat,pokud sem nekoho urazil tak se omlouvam :D a precti si svuj prispevek je treti od vrchu.
Přečti si to po sobě ty. To že někoho ve HŘE vyrabuji je podle tebe důvod aby mi nádaval. Hochu ty seš mimo a nepomůže ti ani kdyby si dal mezi ty bláboly tisíc smajlíků. Ty tu píšeš, že jasné porušení hry je v pořádku a člověka který hraje hru dle pravidel a možností tady označuješ za duševně nemocného. Doufám jen, že nejsi soudce, nebo policajt. Z takhle pokřiveným vnímaním, by to pro nás ostatní nebyla žádná výhra.
 

DeletedUser14298

Host
Já nevím, zbytečná rozepře řekl bych. Zastávám také toho názoru, že k té hře to prostě patří - nebo přesněji řečeno - nabízí to a když toho někdo využívá, proč jako ne? Já rabuji každý den .. Naprosto každý den .. A upřímně je mi úplně u zadele že člověku vezmu dvou denní výrobu, tzn. 30 surovin - když se poštestí tak s Atlantidou 60 ..

Jsou hráči, co to hrají naplno a aktivně - jako já, kde hraju na mobilním zařízení, v práci, doma - nezabere to zas tolik času - sklidit výrobu a dát novou produkci ..

Hraji to úplně od začátku s novým účtem od února tohoto roku - jsem v kolonialu a do té doby na mě zaútočilo 5 - 10 sousedů .. Z toho to 8 sousedů hned vzdalo a pouze JEDEN mě vyplenil - nějakou obytnou budovu protože si ani nedokázal zjistit, že produkční budovy mi vyrábějí ..

Rozhodně je NEMÍSTNÉ tu někoho osočovat nebo poklesnout v něčích očích jen protože tu hru hraje aktivně a rabuje sousedy ..

Jak jsem řekl .. Někdo je spíše jen hráč co večer přijde, sklidí výrobu, vynaloží ze svými FP a dá znovu produkci na tak dlouho jak uzná za vhodné a pak jsou hráči, co to hraji aktivně ( většinou mobilní verzi ) a hlídají si jak výrobu tak výrobu sousedů ..

Víš, ono pak ani nemáš nouzi o suroviny když denně vypleníš klidně 200 - 300 surovin a pak přijdou hráči, co si to nedokazi pohlídat, vyhrožují ti ve zprávách že nemají suroviny ani na výzkum či vyjednání CE .. Co mě je sakra do toho ..

Kdo se v této hře chce někam posouvat, někam dostat a má nějaký cíl tak to prostě dělá a dělat bude protože pak tu hru má mnohem jednodušší - nemusí například čekal x hodin, někdy i x dní až mu někdo přijme nabídku na trhu .. Prostě jde a vyrabuje si co potřebuje ..

Hraji to ve velkém okruhu hráčů, které znám osobně - všichni rabují, všichni útočí a jsou to naprosto normální pracující lidi, platící daně a vychovávající své děti, kteří to ve své hlavě mají stejně tak v pořádku jako ti lidé, co toto ve hře nedělají ..

Furt je to jen hra .. No, snad jsem nikoho nepohoršil ..

S pozdravem,
rOxmaN_
 

DeletedUser14058

Host
rOxmaN_, máš naprostou pravdu, kterou jsi schopen prezentovat slušně a konstruktivně. Ty potrefené husy, které se rozkejhaly snad ani neporozuměly psanému textu (mému). Já pouze konstatovala, že když se mi ani na několikátý pokus nepodaří nalogovat, nijak to mému egu neublíží, protože na přepadání a vykrádání (i když to hra jako taková umožňuje) nejsem závislá a ani žádný mindrák si nemusím kompenzovat. To byl celý obsah a smysl mé poznámky. Že to někdo vezme osobně a jeho psychika to neunese - a navíc reaguje na něco, co jsem ani nenapsala - to už není můj problém.
 

Svatej

Legenda
Tak, pěkná diskuze, většina už byla řečena Lejbisem a rOxmaNem.
Dodám jen, že člověka který nerozlišuje mezi cchováním ve hře a chováním v reálu bych já osobně potkat nechtěl.... Maximálně jako pacienta v nějakém zařízení s pečovatelskou službou. ;)
Je mi těchto existencí částečně líto, ale v noci na ulici bych na ně narazit nechtěl. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru