Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13678

Host
Když v reálu narazíš na někoho, kdo ve hře nerabuje, tak se ho bát nemusíš. To bude ctnost sama... :)
 

DeletedUser13683

Host
Mno - ona je tahle hra deklarovaná jako budovatelská strategie. Jako bonus pro ty zakomplexovanější, co se realizují tím, že tráví většinu života u nějaké onlajnovky má i možnost (ne povinost) někoho přepadnout a vykrást. Nic proti, jen využívám svou svobodu projevu v tom, že napíšu, jak tyto chudáčky vnímám.
A pokud chceme analogovat s reálným životem, tak díky bohu, že se tito jedinci mohou odreagovat u hry a nemlátí mladší spolužáky nebo lidi, co se nemají šanci bránit. Na ty, co by se mohli ubránit si v drtivé většině netroufnou. Ono i v reálu máš možnost být opilecký, mstivý, hulvátský buran, jako je náš s. prezident, ale mé uznání a sympatie si tím pravděpodobně nevysloužíš.
A díky za rady, ale své počítačové vybavení nehodlám obměňovat podle nějaké onlajnovky. K tomu mám poněku jiná kritéria.

Já sousedy rabuji. Nemám s tím žádný problém. Pár sousedů slušně poprosilo abych je nechal a vyšlo jim to.
Já osboně chápu rabovaní jako to že je to využití vojesnkých budov a VB. Pokud by si nelootil tak nemá smysl stavět stavět polovinu budov.
A po pravdě přestav si že by si postavila armdu a pa si čekala na to až budeš moc si 50 bojou za celou dobu.
CE snížila množtví rabovaní. A já vnímám rabovaní tak že když neinvestuji dost do obrany tak holt musím riskovat ztratu.

Analogie k rabovaní z reality. Je taková že jako firma vymyslí nový výrobek a pokud nepodnikne ochrané kroky tomu aby si zajistila valstnitství tak. přijde někdo a sebere ti to. proto exitují patenty, obchdní značky. Takže pokud cheš vybudovat uspšnou firmu tak může mít dobré výtzkumníky ale bez ochran pravníků to holt nepujde. A pokud cheš levně něčeho dosáhnout tak sebereš technologii konkurenci. Takže buduješ tým který má za úkol implementovat a kopirovat technologie. A tým který braní tvé vynálezy.
 

DeletedUser14274

Host
Přečti si to po sobě ty. To že někoho ve HŘE vyrabuji je podle tebe důvod aby mi nádaval. Hochu ty seš mimo a nepomůže ti ani kdyby si dal mezi ty bláboly tisíc smajlíků. Ty tu píšeš, že jasné porušení hry je v pořádku a člověka který hraje hru dle pravidel a možností tady označuješ za duševně nemocného. Doufám jen, že nejsi soudce, nebo policajt. Z takhle pokřiveným vnímaním, by to pro nás ostatní nebyla žádná výhra.
V klidu at ti nepraskne zilka,proto jsme psal "tim nerikam ze vsichni" :D a koho oznacuji? myslim to vseobecne ve hrach,taky tu znam par lidi a vim ze to nejsou blazni(alespon doufam), skoda ze te tak rozhodi kdejaky BLABOL
kazdy ma svuj nazor,ale pekne napsane a ano jak sem psal vim ze to pekne vynasi,jsem rad ze sem vas pobavil :)
 

DeletedUser14058

Host
No já jsem hlavně ráda, že jak už to tak po aktualizacích bývá zvykem, v průběhu několika dní si to začalo "sedat" a už se skoro do všech menu dostanu na první nebo druhý pokus :)
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Tak ještě pro ovese. Pokud jsem na vás 2 reagoval byl jsem naprosto klidný. Jen mi to nedá a občas když tu vidím blábol ( jak si své příspěvky sám nazval ), prostě zareaguji.
S třetí částí oceánské budoucnosti jsem velice spokojen a těším se na tu čtvrtou, že bude ještě lepší.:)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
A to si na rozdíl od některých hráčů nemusím léčit komplex z malého pindíka napadáním a okrádáním sousedů :)
Jako bonus pro ty zakomplexovanější, co se realizují tím, že tráví většinu života u nějaké onlajnovky má i možnost (ne povinost) někoho přepadnout a vykrást. Nic proti, jen využívám svou svobodu projevu v tom, že napíšu, jak tyto chudáčky vnímám.
Do osobní roviny jsi to posunul ty, já na nikoho konkrétního nemířila.

Víš.když jsem tohle vlákno pročítal,nejprv jsi mne bavila,ale teprv později jsem pochopil tvou frustraci z toho, že žádnýho pindíka nemáš:) Rabování není o komplexu,ale o hraní. Vystavovat se za vzor tím,že nerabuju je stejný,jako by se fotbalovej útočník pyšnil tím,že nikdy nevstřelil žádnej gól, protože přece nebude dělat něco,co nechce,aby dělali jemu,nebo jeho týmu,no ne?
Nebo jinak: Jestliže mám ve městě 18 kasáren a ani jednu výrobnu,čekáš ode mne,že budu spíš vyrábět,nebo útočit? A jak s tím souvisí velikost mého příslušenství, o kterém,mimochodem,nemáš ani páru? Nepíšu o tom takhle proto,že by se mi to dotklo, ale proto,že kdyby se takhle obecně vyjadřoval jakýkoli chlap o holkách,bylo by to minimálně na trestní oznámení.Mezi čtyřma očima bych Ti asi odpověděl konkrétněji,takhle Ti jen můžu doporučit studený sprchy a froté ručníky :)
 

DeletedUser14274

Host
Tak ještě pro ovese. Pokud jsem na vás 2 reagoval byl jsem naprosto klidný. Jen mi to nedá a občas když tu vidím blábol ( jak si své příspěvky sám nazval ), prostě zareaguji.
S třetí částí oceánské budoucnosti jsem velice spokojen a těším se na tu čtvrtou, že bude ještě lepší.:)
-edit: Doufam ze me admin neukamenuje ,jeste posledni for lejbis,nevidim ze bych sve prispevky nazval blabol no pokud myslis tohle (skoda ze te tak rozhodi kdejaky BLABOL) tak to byla reakce na "ani kdyby si dal mezi ty bláboly tisíc smajlíků" proto sem to zvyraznil :),to prelozim polopate-pokud jsou to pro tebe blaboly jak te to tak mohlo rozhodit.ale kdyz ted pises ze si to bral v klidu tak jenom dobre.-

pohoda neni vsem dnum konec :)
oceanska je posledni nebo je v planu neco dalsiho? ikdyz to je tak daleko ze to driv prestanu hrat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Všechny nás přepadla chvilka skepse.
Pro novější hráče to bude určitě lepší a skvělé.
Co se dalsi éry tyce, doufám že ještě přijde, jinak nevím, k čemu dostávat renovacni sady, ale tahle hra celkově byla nejspíš hodne nadcasova a výzkum sel rychleji než vývoj, ačkoliv tohle je nejspíš relativní pojem nebo naopak.
 

Svatej

Legenda
-oves-: Tak nejdřív bude ta poslední (snad) část oceánky, pak až přijde další doba.
Že pak přijde další doba je asi stejně pravděpodobné jako že zítra vyjde slunce. :D Vydávání nových dob je primárně to, co udržuje skupinu "old" hráčů ve hře a zároveň podprahový vzkaz nižším hráčům že se pořád něco ve vývoji hry děje...;)
Reálný odhad k nové době je tak 3 - 4 měsíce po poslední části oceánky.
 

DeletedUser14274

Host
tak to je pohoda,sem si rikal aby to nedopadlo jak bsgo od bp kde se uz roky nic pradneho nedeje
 

DeletedUser5384

Host
No,jestli máš pocit,že "se něco děje" tím,že jednu dobu roztrhají do snad jen 4 etap, pak bych na tvou adresu,byť nevím,jestli je to genderově správně zvolal spolu s Boženou Němcovou: Šťastná to žena :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Jak už jsem tu někde psal, tak mám heknuté INNO (není to tak velkej problém, maj tam stejně chyb jak ve hře :p) a tak bezpečně vím, že v 58 části Oceánky zhruba v roce 2500 budou přicházet o suroviny ti co budou rabovat. To jen ták pro klid duše kejhajícím. Ale do té doby bych doporučoval kejhat neustále, pořád a furt, pokud možno častěji a silněji. Jen bych si dovolil doporučit všem kejhajícím, aby si založili své vlastní kejhací vlákno a nekejhali v diskuzi k oceánce!
Kejháhání zdar!
 

DeletedUser12887

Host
Tak hlavně tohle zatím jako poslední fáze, zatím poslední éry, je téma a diskuse o této éře a tu jsme dokočili, tím pádem už budeme čekat na další a snad si někdy časem někdo z novějších hráčů přečte, co jsme tu vlastně řešili :)
Když přijde oznámení diskuse k železné době, určitě by tu byla taky slušná účast, protože naopak jsou tací hráči, kteří ještě vůbec netuší co přijde :)
Ale tak to spíš k zamyšlení :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru