Éry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13750
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13750

Host
Zdravím, síce s hrou viacmenej iba začínam (som na konci iba 3. éry), ale čo mi nedá je, keď sa pozriem na najnovšie éry ktoré boli do hry pridané. Ak sa nemýlim, ide o hru s reálnym motívom, no posledné éry (budúcnosť, ľadová budúcnosť, oceánska budúcnosť) ju robia skôr akousi scifi hrou a tým je vidieť že tvorcom postupne dochadzajú nápady ako ju ďalej vyvíjať. A je škoda že potom sem pribúdajú také veci ktoré sem (podľa môjho názoru) až tak nezapadajú. Zatiaľ čo éry z minulosti dôkladne odzrkadlujú skutočné dejiny (na čom je podľa mňa táto hra založená), éry budúcnosti sú založené len na akýchsi predpokladoch. Vedel by teda niekto, kto povedzme pozná nejaké plány a pohľad na vec vývojárov, objasniť prečo je tomu práve takto? Týmto príspevkom nechcem nič kritizovať, práve naopak, na éry budúcnosti sa celkom teším, len potrebujem pochopiť akýsi súvis s prevažne historickou hrou.

A ešte a jedna vec, fóra ostatných jazykov prešli grafickou úpravou, je toto naplánované aj tu na českom fóre?

EDIT: Začal som hrať na svete Arvahall, myslíte že je dobré začat hrať na prvom svete v tejto chvíli? Nejaké jeho výhody/nevýhody oproti ostatným?

Vďaka. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Co se herních ér týče, jde o to, že už vyplýtvaly historické éry.;)
A ty, které nepoužili už nemohou implementovat zpětně, respektive, byla by s tím spojeno příliš mnoho problémů.

Takže, jakmile vydali současnost, respektive zítřek, neměli už kam hru posunout. Jenže - a tady je to jenže - FoE je pro innogames až příliš výnosná a hraná hra než aby ji nechali bez dalšího vývoje, kterým by tahali peníze z hráčů. Takže, aby byl nějaký progress, začčali vydávat "budoucí éry";)
 

DeletedUser13750

Host
Vďaka. Je mi jasné, že FoE innogames ťahá asi najviac a vývoj musí byť, len sa obávam že to raz dosiahne stav akejsi "preplácanosti". Už teraz sú tie názvy ľadová, oceánska budúcnosť a čo bude potom? No už sa to asi na ten klasický FoE postupne prestane podobať. Okrem FoE hrávam už takmer 2 roky aj Elvenar a myslím si, že ten to má podstatne ľahšie - nové rasy sa dajú vymýšľať oveľa dlhšie.
No ale snáď vývojári dostanú nejaký nápad ako zabezpečiť vývoj hry.
 

DeletedUser14057

Host
Příští doba bude asi na marsu :D. Potom nechápu proč lidi nutí co nejrychleji postupovat hrou (jasně hra je postavená na platbách za různé prémiové budovy atd.). Ale jo, jeden svět si asi udělám nějaké ufo město :).
 

DeletedUser13750

Host
Tak to už by asi bolo moc. o_O

A toto?
A ešte a jedna vec, fóra ostatných jazykov prešli grafickou úpravou, je toto naplánované aj tu na českom fóre?

EDIT: Začal som hrať na svete Arvahall, myslíte že je dobré začat hrať na prvom svete v tejto chvíli? Nejaké jeho výhody/nevýhody oproti ostatným?
 

Svatej

Legenda
Těžko říci, ne všechna fóra prošla touto úpravou. US fórum kupříkladu má také "starý" vzhled.
Na relevantní odpověď si budeš zřejmě muset počkat, než ti odpoví někdo z CZ týmu.;)

EDIT: Co se hraní týč, arvahall a brisgard je pro rozjezd nejlepší.;)
 
Naposledy upraveno:

peepee77

Veterán
Začal som hrať na svete Arvahall, myslíte že je dobré začat hrať na prvom svete v tejto chvíli? Nejaké jeho výhody/nevýhody oproti ostatným?
Můj osobní názor je, že je jedno na kterým světě začneš hrát. Logický by bylo začít na nejnovějším, protože ten by měl být "nejmíň rozvinutej" a tím pádem by měla být nejsnáze dohnatelná zrtáta, ale vzhledem k tomu jak někteří ženou výzkum je to asi jedno.
 

Svatej

Legenda
Peepee77: S tím nemohu souhlasit. :D Na éčku mám účet taky a je tam asi nejdražší zboží ze všech světů (zboží za FB) a minimum budov na dobré investice..;)
 

peepee77

Veterán
LordFrunDor: No já na E měl taky účet než jsem ho nechal smazat. Nicméně když si můj příspěvek přečteš ještě jednou tak zjistíš, že je myšlen pouze v teoretické rovině. Podle logiky by to tak být mělo, ale co v dnešním světě funguje logicky? :D Proto píšu, že je to asi jedno kde člověk začne hrát. Když začal na A tak se mu bude hrát dobře. Pokud by začal na E tak by to uhrál taky a když by pak rozšířil o další svět byl by maximálně příjemně překvapen že se mu tam hraje líp :D
 

DeletedUser13750

Host
Viem že je logické začať hrať na najnovšom svete, ale ja viac preferujem svety s väčším počtom hráčov a väčšou aktivitou. Je to na Arvahall v porovnaní s ostatnými tak?
 

DeletedUser14057

Host
Taky to mám nejlépe rozjeté na "D" 2. "C". Ale záleží jak chytíš lidi a cech a podle toho tě to baví..

Na "E" je všeho nejmíň, ale jinak si myslím že je to jedno kde hraješ. Já hraju pro jistou všechny světy :D.
 

DeletedUser3139

Host
iDavis nadhodil podle mně po dost dlouhé době fakt zajímavé téma! Já bych řekl, že to INNO pohnojilo hned na začátku. Jak si pamatuji z mých začátků, tak sice ty první doby byly podstatně náročnější než ty samé teď, ale postup byl i přesto moc rychlý. První (a poslední) brzdu hodili ve středověku, ale pak to zase popohnali bičem a výsledek je to, co teď hrajeme.
A k tomu který svět je nejvýhodnější začít hrát, tak já bych řekl, že na první pohled by to měl být te nejmladší. Ale když se nad tím zamyslím, tak už to tak asi nebude. On svět A bude zase nejrozvinutější a tak tam pro aktivní hráče bude jednodušší se uchytit v aktivním cechu a jít rychleji kupředu. Ale to je pouze můj názor, hraju jen na C.
 

Kayro

Znalec
Myslis ze pred tim to bylo lepsi? Ctrnact dni nova doba potom ctyri mesice absolutne nic krom m/z pak zas ctrnact dni nova doba a zas nekolik mesicu niceho,to byla vazne zabava.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9906

Host
Já myslím, že první skutečnou brzdou bylo až prométhium, jenže ten mechanizmus použili pozdě, měl tu být od začátku, pak by nikdo nemohl udělat éru za 14 dní.
 

DeletedUser12887

Host
Tak promethium samotné je taková celkem neurčitá surovina, nedá se ani měnit na trhu, jenže celkově celá hra je prozatím lákavá, já třeba vidím nedostatek v tom, že se nevytvořila další mapa CvC, celkem hra jako bojová totiž už postrádá smysl.
Řekněme pro starší nebo pokročilejší komunitu hráčů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru