Úkol který nelze splnit?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14939

Host
Mám problém se splněním úkolů.
V úkolech mám zadáno prozkoumat oblast, ale v mapě žádná oblast k prozkoumání není!
Další úkol je získat oblast Mons Suiry, opět na mapě není!
Prosím o zkušenosti a radu jak vyřešit! Předem děkuji!
 

DeletedUser14582

Host
1. Mons Suiry je na mapě. Dokonce dává suroviny. Mapa prvního kontinentu vpravo dole od horského pásma...
2. asi nemáš obsazené provincie aby jsi mohl prozkoumat nové. Tudíž nejdřív dokonči obsazení nějaké provincie pak se ti objeví nějaká sousedící s ní k prozkoumání
 

DeletedUser14939

Host
1. Mons Suiry je na mapě. Dokonce dává suroviny. Mapa prvního kontinentu vpravo dole od horského pásma...
2. asi nemáš obsazené provincie aby jsi mohl prozkoumat nové. Tudíž nejdřív dokonči obsazení nějaké provincie pak se ti objeví nějaká sousedící s ní k prozkoumání
Děkuji za informaci a pomoc! Po obsazení jedné ze dvou neobsazených provincií,se i skutečně otevřela možnost prozkoumat další oblast. Bohužel oblast Mons Suiry zatím nikde nevidím...patrně je ještě skryta.
 

Henzisek

Znalec
Pokud je úkol, prozkoumej provincii a není automaticky splněně tak v 99% případů tam určitě nějaká neprozkoumaná provincie.
Bohužel nevidím postup v tvé hře, tak nelze říct, která provincie ti chybí abys danou provincii mohl prozkoumat.
Když tak prosím na support.
 

DeletedUser14939

Host
Pokud je úkol, prozkoumej provincii a není automaticky splněně tak v 99% případů tam určitě nějaká neprozkoumaná provincie.
Bohužel nevidím postup v tvé hře, tak nelze říct, která provincie ti chybí abys danou provincii mohl prozkoumat.
Když tak prosím na support.
Děkuji za reakci! Již vyřešeno!

Tak se podařilo vyřešit! Problém byl opravdu ve dvou neobsazených provinciích. Poté co jsem je obě obsadil tak se mi na mapě odemkla další oblast k prozkoumání. Touto novou oblastí byla výše jmenovaná oblast Mons Suiry. Ještě jednou děkuji za rady!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru