Úkol prozkoumej provincii

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

rycco27

Dopisovatel
Navrhuji vyřadit úkol prozkoumej provincii ze soutěží a eventů. Přijde mi to nespravedlivé protože někomu to zabere řádově hodiny a jinému i několik dní.
 

DeletedUser13041

Host
A co líp - těm co jsou v posledních dobách, když nemají co za území prozkoumávat, se plní automaticky. :D Já bych to tak nechal. :D
 

Pelonek

Turista
To už raději zrušit úkol vyzkoumat technologii - určitě nejsem sám, kdo zůstává na různých světech v různých dobách a nechci kvůli eventu přecházet do další doby.. Jen kvůli tomuto budu plnit následující event jen na hlavním světě..

Jinak úkol na průzkum můžeš mít okamžitě hotov, stačí si poslat průzkum už teď a až budeš mít daný úkol, tak akorát otevřeš mapu. Ale pozor, nesmíš mapu otevřít dřív :)
 

Svatej

Legenda
Ano, úkol na výzkum bych taky zrušil, tam není možnost to nějak obejít.
Ale úkol na mapu si můžeš naplánovat jak píše pelonek, či urychlit za 50 dia.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14139

Host
Souhlasím je to tak někdy se to prostě nedá zvládnout
 

DeletedUser12887

Host
Proti
a vyzkoumat technologii bych taky nechal, když nechceš do další doby nemusíš event vůbec plnit a postup ve hře se předpokládá
 

DeletedUser13041

Host
... Rovnou si navrhujte, aby se zrušili všechny úkoly, všechny expedice - a odměny aby vám pak Inno chrlila v pravidelných intervalech - rovnoměrně - aby si pak každý nestěžoval, že dostal vic, nebo míň, než druhej, nebo že měl něco těžšího, než druhý..... protože měl třeba zrovna osipky a nemohl včas k počítači...
 

Svatej

Legenda
Já bych měl jinej návrh. :D Já bych dal možnost přímého nákupu "speciálních budov" za diamanty.
Prostě 24h/365dní v roce otevřená nabídka kde by byly veškeré eventové budovy ke koupii v neomezeném množství. Třeba současnou šachovnici za 800 diamantů 1 kus. Při nákupu více kusů by byla množstevní sleva.
Eventy jako takové bych pak zrušil úplně. :rolleyes: Ostatně by už neměly většího významu.

Taky bych zavedl možnost prémiového členství za Kč. Dejme tomu 1 měsíc za 2.000 Kč. V prémiovém členství by mohly být výhody jako třeba
+20% k odměnám za stavbu VB (Stejný jako z VB Arc, sčítaly by se :D )
+100 bodů výzkumu jednorázově
+50 zboží každého druhu vaší doby jednorázově
+1000 stříbra v krčmě jednorázově
+možnost nakupovat zboží na trhu bez použití bodů výzkumu
:D
Dobře, je to ironie... i když...:rolleyes:
 

DeletedUser13611

Host
Proti

To by se za chvíli objevil i důvod, proč tam nedávat výroby (někdo nemá čas na 15x 15minut, další by měl problém s 24 hodinovou, protože nebude mít dost výrobních budov atd.), proč zrušit výzkum (ano, zaseknout se na čas v nějaké době je možné a pokud nechcete dál, dá se to řešit, že přeskočíte technologie, které nejsou nutné k odemknutí stromů a časem se k nim vrátíte) a pokud se zaseknete v koloniálu a dál, tak Vám tohle přeskočení technologií dá dva roky hraní bez změny doby (to už mi přijde jako slušný čas) a určitě bych našel důvod proč nerekrutovat vojáky (já přeci neválčím a nemám na ně místo) atd.
 

MenestheusCZ

Turista
Rád bych navrhl,když už bude v nadcházejících eventech prozkoumání provincie ( proti které nic nenamítám) aby v případě že dám prozkoumat,byl tento úkol prohlášen za splněný okamžitě páč tento krok již nelze vzít zpět a provincie bude prozkoumaná tak jako tak.Můžete si to sice dopředu nějak časově naplánovat ale v případě že pak omylem kliknete na mapu ůzemí,je vymalováno a provincii jste prozkoumali dřív než začal úkol a musíte začít znovu.Tím jsem si také prošel :) Mělo by to být stejné jako když máte postavit nějakou budovu nebo dílnu. V některých případech i toto trvá v řádech hodin a ůkol je přitom okamžitě považován za splněný.Stejně to většina postaví a pak zase smaže,protože né vždy musíte postavit to co zrovna pořebujete. A nebo mít v krčmě možnost si koupit urychlení i na prozkoumání provincie.
 

DeletedUser2237

Host
jo zrusime vsechny ukoly a budeme si jen vybirat kazdy den odmenu :-D no tak mi to proste zabere dva dny no pokud to neni posledni ukol posledni den tak mi je to jedno :)
 

MenestheusCZ

Turista
jo zrusime vsechny ukoly a budeme si jen vybirat kazdy den odmenu :-D no tak mi to proste zabere dva dny no pokud to neni posledni ukol posledni den tak mi je to jedno :)
O zrušení úkolu tu přeci nikdo nemluví a je pravda viz LordFrunDor že 50 dia není moc,o tom žádná,jen se ptám proč je tedy postavení dílny ještě před dostavěním považováno za dokončený úkol a půzkum ne.
 

DeletedUser3139

Host
A co takhle zrušit všechno a zavést akorát nová tlačítka pro automatické hraní? Zapnete si autom. Expedice, sběr mincí a všech surovin, autom. CvC a takhle vše ostatní a hráč by tak třeba pouze jednou za měsíc juknul, jak to ve městě vypadá! Dobrej zlepšováček, ne?
Tak kdo je pro? Když nás budou miliony, tak nám to zavedou!
 

DeletedUser12887

Host
http://prntscr.com/etdteb

takhle hustou babu si nemůžu nechat ujít :)

Ty jo ale bluďišťák je taky nedostatkový zboží. Děkujuuu :))

Chci použít renovační sadu. Na jakou budovu to má význam. Vybírám mezi šachovnicí, studánkou přání a pagodou. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7728

Host
Je tu také možnost zrušit lidi a hra by se hrála sama a IG Farben z Merkelandu by bylo placeno z nadace pro "chytré" lidi o_O
P.S. Reakce na některé příspěvky o_O
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru