Úkoly typu schromáždi Xks od Y druhů věcí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6769

Host
Úkoly typu shromáždi X ks od Y druhů věcí

Dobrý den,
dělám teď úkol od Grevy Darn shromáždi 200 surovin od každého zboží z Moderní doby.

Sice ho mám již skoro hotový, ale takovýchto podobných úkolů je spousta (např mám taky teď od Generála úkol vyrobit 3x motor letadla, podvozek a křídla) a mě napadlo, že by bylo dobré vidět, kolik toho člověk už má a kolik ne - člověk vidí jen celek - např. 800/1000... ale neví co má a co ještě potřebuje - sice se to dá ohlídat, ale např. pokud někomu vezmu nabídku na trhu a zapomenu co to bylo, nebo kolik toho bylo, tak to již nedohledám.

Neboli dá se to ohlídat, ale dá se v tom i ztratit, zda je to dobrý nápad, nebo ne, nechám na vás. Jinak řešení bych si představoval nějak takto:
V nápovědě by se zobrazoval výpis surovin a za každou z nich by se v závorce ukazoval získaný počet započítaný do úkolu.

Současný stav: screenshot_00003.jpg
A zde praktická ukázka návrhu: screenshot_00003 kopie.jpg

(Součet nesouhlasí, ale nechtělo se mi počítat, byl večer, když jsem si to připravoval, abych na to nezapomněl :) )

P.S. nehledal jsem na fóru, jestli to tady někdo navrhoval nebo ne, nějak mě nenapadlo co bych měl vyhledávat, abych našel případný stejný/podobný nápad. :)
P.P.S. můžete někdo vymazat to zlotřilé 'c,' které se mi vloudilo do slova 'shromáždi' v názvu topiku? :D:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6769

Host
Díky, už jsem to opravil. :) Toho tlačítka Více jsem si nikdy moc nevšímal, tak už vím co s ním. :)
Jen teda název topiku je pořád vadný, změnit šel jen předmět, pokud jsem správně koukal, ale tak to je jedno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7772

Host
nápad priam geniálny a prevedenie screenu ešte viac :)
jednoznačne dobré a som za!
tiež pravidelne tápem, ale vždy leda tak nadávam a zbieram potom všetko hlava nehlava, napísať takýto nápad mi nenapadlo :(
 

DeletedUser6769

Host
No tak aspoň někoho to zaujalo.. snad všechny neodradil ten složitý název topiku :D:D
 

Hron

Nováček
Nestávalo se mi, že bych nevěděl, co ještě nemám (protože jsem věnoval čas tomu, abych si to pohlídal), ale jsem 100% za tento návrh, protože si to alespoň nebudu muset hlídat.
 

DeletedUser6769

Host
Tak ono mi nejde o to, aby si to lidi nemuseli hlídat, já jsem naopak rád, když se do toho lidi zapojí.

Ale tohle je dost špatný. Např. u posledních 70ks surovin ze zmiňovaného úkolu Grevy Darn jsem opravdu netušil, co ještě potřebuji.

A teď mám úkol získat od každé suroviny jednu - to je sado maso, jelikož jsem nechtěl obchod zahltit spoustou nabídek, tak jsem pobral nabídky, co jsem mohl.. a teď fakt netuším, co mi chybí.. je to sice moje chyba, ale odmítám u hry ještě někde něco zapisovat, max tak leda když potřebuji nějaké suroviny na VB například, tak si zapíšu na papír, co potřebuju a pak vlezu do obchodu a vytvořím nabídky. Ale možná proto tento úkol zadává šašek, aby mi zvednul žluč. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru