Úloha od Mycieny: Tvůj půvab

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1843
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1843

Host
Zdar, zasa mám problém s jednou úlohou. Myciena požaduje a.)zaplať 40 000 peňazí; b.)"Dosáhni 400 celkové populace". Neviem čo sa sleduje druhou časťou úlohy. Od zadania úlohy som postavil už tri usadlosti, momentálne mám navyše populácie 544 ľudí a do úlohy mi nezarátali ešte ani jedného človeka :-(
 

DeletedUser5275

Host
taky jsem psal na herní podporu, ale po mně chtěla Myciena 18000 peněz a 900 lidiček. zvláštní je, že jsem měl 928 lidí a v úkolu bylo započítáno jen 845, tak jsem postavil jeden arkádový dům a na počítadle u úkolu mám najednou jen 155 lidí, jinak lidí celkově mám 1252. Prostě je to chyba
 

DeletedUser

Host
to neni celkova populace ale musis ziskat nove obyvatele, maji to blbe prelozene suport mi odpovedel.
 

DeletedUser5741

Host
Mám další problém s princeznou :)
v jednomu úkolu série Tvůj půvab chce vyvinout vojenskou technologii nebo postavit vojenskou budovu, OK, to je jasné. Druhou částí je postavit 3 gattlingovy kanóny nebo 6 polních střelců.
Gattlingovy kanóny budou ASI tarasnice, nebo houfnice, to je za dlouho, ale myslel jsem, že "polní střelce" vyřeší střelci ... jenže to nefunguje, provedl jsem kompletní naverbování střelce (od zadání trénování až po vybrání jednotky) a ukazatel nic... řešil jste někdo ? a vyřešil ? díky moc předem
 

DeletedUser6273

Host
Tak po přečtení tipů na řešení ve fóru jsem zjistil,že v následujícím úkolu proti zadání musím: A) Naverbovat jednotky, B) Zrušit jednotky, C) nějaký naverbovat a jiný zrušit, D) jiná možnost:)
Je tu někdo,kdo rozkódoval,co s tímhle úkolem? Dík:)
zásek.JPG

Na naverbovaný jednotky z koloniálu mi to kašle:)
 

DeletedUser3370

Host
Tak po přečtení tipů na řešení ve fóru jsem zjistil,že v následujícím úkolu proti zadání musím: A) Naverbovat jednotky, B) Zrušit jednotky, C) nějaký naverbovat a jiný zrušit, D) jiná možnost:)
Je tu někdo,kdo rozkódoval,co s tímhle úkolem? Dík:)
Zobrazit přílohu uživatele 1035

Na naverbovaný jednotky z koloniálu mi to kašle:)
Zruš 3 stejné jednotky Koloniální ery. Konkrétně jsem rozpustil 3 mušketýry a pomohlo to.


P.S.: Citace použita záměrně.
 

DeletedUser6273

Host
Mám další problém s princeznou :)
v jednomu úkolu série Tvůj půvab chce vyvinout vojenskou technologii nebo postavit vojenskou budovu, OK, to je jasné. Druhou částí je postavit 3 gattlingovy kanóny nebo 6 polních střelců.
Gattlingovy kanóny budou ASI tarasnice, nebo houfnice, to je za dlouho, ale myslel jsem, že "polní střelce" vyřeší střelci ... jenže to nefunguje, provedl jsem kompletní naverbování střelce (od zadání trénování až po vybrání jednotky) a ukazatel nic... řešil jste někdo ? a vyřešil ? díky moc předem

Jak to tedy je?Co je potřeba postavit? Poraďte,prosím:)dík
 

DeletedUser

Host
Ahoj, potřebuju poradit, Myciena po mě chce prozkoumej Obklíčenou provincii, píše že mám zabraný provincie kolem Grand Gap, stejně nevím kde ji mám hledat.
 

DeletedUser5384

Host
No a když se podíváš na mapu,nemáš tam náhodou možnost někam vyslat špeha?
Grand Cap je tady: Grand Cap.JPG
 

DeletedUser

Host
aha, tak tohle území mám šedé, bez truhly, nedá se tam poslat špeh.
Už jsem to tam dobyl všechno a přeplaval do Ameriky. Na toto území mě to špeha neposílalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
To je divný...Máš celou mapu starýho kontinentu dobytou?

Jestli ano,zkus kontaktovat support,tohle tady nedáme:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru