Úprava funkce ikony pro hromadný výběr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lenulililinka

Nováček
Současný stav: Zatímco při kliknutí na ikonu Prázdné budovy (obr. 1) vám ihned najede střed obrazovky na spící budovu, ikona zobrazující hotovou výrobu (obr. 2) takto nefunguje, pouze nabízí možnost hromadného výběru za diamanty.
Nápad: Byla bych pro změnu funkce ikony pro hromadný výběr, nevím kolik lidí je ochotno utrácet za to dia, já tedy nikdy, a právě proto by mi přišlo vhodnější, aby tato ikona měla stejnou funkci právě jako ikona Prázdné budovy. Po kliknutí by mi ukázala, kde mám nevybranou výrobu. Často se stane, že je nějaká Věž vítězství či jiná menší budova méně viditelná a pak je občas docela problém ji najít. ;) Tato ikona by tak pro mě byla určitě užitečnější než je nyní.
Zkoušela jsem nápad hledat zde na fóru: ANO a světe div se, nikde nic :p

Díky za vaše reakce. spící výroba 1.jpg výběr za diamanty.jpg
P.S. Už vidím, jak někdo píše "Tak si udělej pořádek ve městě, ať na to vidíš!" :D Myslím, že to zná téměř každý, i když se člověk snaží sebevíc, ono se stejně vždycky někde něco schová. ;)
 

Svatej

Legenda
Co? To mám jako svejch 241 budov sbírat ručně? :D Ani náhodou. Já tlačítko hromadného výběru používám deně a jsem s ním spokojený tak jak je, děkuji pěkně. ;)

Navíc by mi nastal ten problém, že při výběru města mám víc jak 200 bodů a ddo lišty se při "běžném" výběru vejde jen 100, takže bych musel výběr přerušit, body někam nacpat a vybrat zbytek města. To je pro mě nepřijatelné zdržení, nemluvě o omezení které to přináší. - Takhle seberu své body najednou a investuju je později kam chci a kdy chci. Nově bych musel investovat po 100 v čase výběru.
 
Naposledy upraveno:
Jsem pro rozšíření funkcionality toho tlačítka. Nebo přidání dalšího tlačítka je pravda, že už jsem nejednou hledal kde je za zatracená budova co mám vybrat :D A ejhle on to byl nízký baráček za vysokou budovou :D (Hned jsem ho přesunu pryč :D ) Ale stejně :) Duplikovat onu ikonu do té postranní lišty by nemusel být špatný nápad :)
A jedna by vybírala výrobu a druhá přenášela k nevybrané výrobě :)
 

Svatej

Legenda
No, jak v příspěvku výš píšu dál, bez tlačítka hromadného výběru bych to tak jednoduché neměl. Měl bych výběr tak na 20 minut... ;)
ale tak jak to navrhuje Silveralius to dává smysl a nikomu by to herní styl nelikvidovalo. :) takže v takové ůpravě pro. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru