Úpravy uživatelského prostředí a fóra

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12115
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12115

Host
  • Oblast hry: Posuv ve městě
  • Současný stav: Nevyhovyjící posuv městem
  • Nápad: Navrhuji změnit posun městem, nyní je posun městem spojen současně s akcí. Pokud tedy posun ukončím nad aktivním oblastí provede se akce. Zvláště nepříjemné je to u motivací/šlechtění, když hledám tu "správnou budovu na motivování a posun ukončím nad jinou budovou. Už jsem takto zušlechtil několik stromů.
    Dále PC nabízí více možností, např. pravé tlačítko myši je zcel nevyužité. Jiné hry to řeší například posunem, když je myš u kraje obrazovky.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

  • Oblast hry: Způsob načítání hry
  • Současný stav: Téměř veškerá grafika se načítá po netu
  • Nápad: Nechápu proč se vše musí načítat po netu. Strašně to zdržuje hráče a přetěžuje servery. Rozumím, že se musí načíst např. aktivní/neaktivní hrnčířská dílna, ale proč se mi při přechodu do druhého města musí načítat po netu znovu celá grafika? Vždyť v počítači ta informace už je, mělo by stačit jen poslat informaci o tom, co kde zobrazit. Vůbec optimalizace rychlosti hry je slabá. Hra dělá spousty zbytečných úkolů a odesílá spousty zbytečných požadavků na přenos dat po internetu.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, ale téma je uzamčeno

  • Oblast hry: Zrušení účtu na fóru
  • Současný stav: Nelze zrušit účet na fóru.
  • Nápad: Navrhuji, aby správa účtu na fóru umožňovala i jeho smazání.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

  • Oblast hry: Nabídka registrace a neregistrovaní čtenáři
  • Současný stav: Nabídka registrace je agrtesivní a zůstala mi tam i při pravním přihlášení.
  • Nápad: Navrhuji, aby nabídka registrace nezasahovala do textu příspěvků. Dále nevím, proč jsou některé funkce vyhledávání a zobrazení příspěvků omezeny na registraci, když je to veřejné a otevřené fórum.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Zdravím, vytvořte prosím pro každý nápad vlastní téma. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru