úprava tržiště II

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
  • Oblast hry: tržiště
  • Současný stav:zobrazují se nejprve nejstarší suroviny
  • Nápad:zobrazovat od nejnovějších
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano, už jsem to sem jednou dával :D

Opravdu by bylo fajn upravit tržiště tak aby se hráči zobrazily suroviny od posledních a ne od nejstarších - zvláště s příchodem mobilních verzí, kde je to ještě horší než na pc. Já vím, že je dost starostí s chybama, které se do hry vnáší aktualizacemi, ale tohle snad by nebyl tak těžký programátorský oříšek. Je to vážně zbytečně otravné, když začne nová éra. Potřebuju měnit supravodiče a nabídka začíná na kamení a dřevě :/.
 

Svatej

Legenda
Tohle mi připadá poměrně nedomyšlené od tebe.
Promiň, ale pokud chceš měnit supravodiče, tak si je normálně zaklikni v možnosti "nabídka" případně "potřeba" a ono se ti to vytřídí.
 

Henzisek

Znalec
Myslím si že filtr na požadovanou surovinu je dostatečný.

Stejně osobně já hledám vždy potřebnou surovinu nezávisle na věku.

A pokud si nápad napsal a chceš znovu o něm diskutovat, stačí napsat moderátorovi a on ti jej znovu otevře a nezakládat duplicitní.
 

DeletedUser3139

Host
Jen tak jedna věcná! Nejedná se náhodou o obchod ve verzi pro Android? Tam výše uvedený systém nejde a vždy se musí nastavovat od začátku! :cool:
 

DeletedUser3814

Host
souhlasím že tržiště na androidu je příšerné. stejně tak ještě se mi nepovedlo nastavit hodnotu čídlema tak musím naklikat počet ručně. proto dávám nabídky z mobilu jen na 20 ks. btw na elvenaru udělali, že jeli zboží ve stejném věku automaticky se předvyplní poměr 1:1 jaká krásná to věc!
 

traktorista

Odborník
Ano, na Androidu je to ještě větší děs, než v pc verzi.

Každopádně, nehraju to tejden a filtr v tržišti používat umím, ale pokud mi někdo napíše - stojím s výzkumem, můžeš mi poslat 200 supravodičů? Tady je filtrace prostě k ničemu, ta nabídka na trhu ještě není a já musím nějak zjistit kolik konkrétního zboží vlastně mám a jestli můžu, eventuelně co za to chtít. A nestačí mi kliknout a vidět, musím klinout, rolovat a pak teprve vidím. A roluju úplně zbytečně. Už?
(Jestli chcete argumentovat tím, že takto mi může napsat kdokoliv o jakémkoliv zboží z libovolného věku, tak ano, jistě, může. Přesto nejčastěji se jedná o zboží poslední doby, zvláště hned po jejím startu, staré zboží se dá sehnat na trhu běžně.)
 

Henzisek

Znalec
Nápad jsem poprvé špatně pochopi zřejmě.

Takže pokud jde jen o obrácení seznamu zboží (nejnovější věk po nejstarší), ne seřazení nabídek. Pak i tak to není vhodné. Protože pokud jsi v nižší době asi nebude dobře když první bude budoucnost.
 

Dan 77

Veterán
Nováčci by měli vidět své zboží co nejsnáze, hrou prostřelým hráčům už by nemělo vadit proklikat se.
 

DeletedUser3814

Host
a proč se to neřadí automaticky podle toho v jaké je člověk době třeba. nebo podle tohoco obchoduje nejčastěji (dle kategorií). hlavně to android tržiště vylepšit. zadat počet číslama ne bušit do displeje a taky by fakt bylo dobrý automatické přednastavení počtu 1:1 v 80% obchoduju stejně v tomhle poměru. apřepsat si to může každý zabere to stjený čas jako vepsat jiné číslo do prázdné kolonky
 

Dan 77

Veterán
Tak v tom případě souhlasím, jen to chtělo návrh trochu víc rozvést.
Ve všech verzích (v prohlížečové i mobilní) je holt potřeba vylepšit i trh v několika nedokonalostech táhnoucích se už od doby vzniku hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru