Čas léčení

Současný stav: Čas léčení se ukazuje jako celek v kasárnách
Nápad: Popsán v odstavci dole, bude to rozsáhlejší
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO i když to vyhledávání mne asi blbne, někdy mi to ukáže někdy ne.

Je mi jasný, že čs léčení jednotek se ukazuje v kasárnách, ale i tak, upravil bych to trošku, protože hra se dost rozvíjí a tento systém je již VELMI nevyhovující.

Napadlo mne přesunout čas léčení jednotek z položky kasárna na položku každé jednotky v přehledu jednotek a nebo to přidat i tam.
V případě nezávislých jednotek je to rozhodně potřeba, mam pár nezávislých jednotek z o dost vyšší éry než je má éra výzkumu a nemám jak zjistit kolik jednotce zbývá času do naplnění života. Dál nevím kolik jí zbývá než získá další kostičku svého života.
Protože nevím kolik lidí jede taktiku jako já, že z Alcatrazu bere tuláky a jednotky získává z expedic a denních questů, dál budu mluvit jen za sebe, protože kasárny už skoro nestavím, prakticky vůbec, tak časy jinak nezjistím. Chtěl bych tedy aby se čas léčení ukazoval u dané jednotky ve dvou tvarech:

zbývající Celkový čas
zbývající Čas na 1 díl života.
 

Mrtvejmagor

Veterán
To mi je jedno, mám alika co mi dává 18 vojáků denně a ve městě mám jedny kasárny + tulaky a stačími to, nestihnu tolik jednotek si zabít abych musel vyhlížet kdy se mi vyléčí
 
nemám jak zjistit kolik jednotce zbývá času do naplnění života. Dál nevím kolik jí zbývá než získá další kostičku svého života.
dobra bronzová vše kromě kopijníka čas výcviku 1h, vyléčení jedné kostičky 6 minut ..kopijník čas výcviku 20s
doba železná 2h / 12 min
ostatní éry 4h / 24 min
tulák, šampión apod 1 den / 2h 24 min
Podle toho určitě aspoň přibližně odhadneš jak dlouho se ti bude jednotka ještě léčit ;)

Ale k návrhu klidně PRO
 
Nahoru