Špatné načítání FoE (podruhé)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5939
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5939

Host
[*]Svět: všechny + fórum FoE

[*]Prohlížeč a verze: Mozilla, Opera, Google chrome - všechny pravidelně aktualizované

[*]Popis chyby: špatně se načítají stránky FoE a fórum. Načítání světů mi zamrzne na 51% - 53% a pak se nic neděje. Musím vymazat cache, cookie a historii. Když mám štěstí, tak to chvíli jde. Pak třeba zamrzne přímo ve hře a několik minut loaduje, než mě to zase pustí.

[*]Jak často se chyba vyskytuje: pořád - začalo to pravděpodobně od nahrátí updatu 1.66

Moje první nahlášení chyby bylo uzavřeno s tím, že jeden den došlo k přetížení serverů. Já ale jasně uvádím, že mám problémy s načítáním dlouhodobě. Nebaví mě trávit 10 minut refreshováním a čekáním až mi najede jeden svět.
Hraju na B a D, můj švagr má ty samé problémy a hraje A, B, C, D.
Prosím , kdo máte podobné problémy, napište sem vaše postřehy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7592

Host
Ano, deje se to minimalne 20 lidem co ve hre znam.
Nase skvela herni podpora ale opakovane tvrdi, ze je chyba u nas v PC nebo u naseho zrizovatele pripojeni :)
No comment ...
 

DeletedUser3814

Host
I náš cech hlásí velmisilné zamtzání a padání hry. situace kolem cvc přepočtu je pak total tragická. nestabilita serverů vede k znevýhodnění hráčů ve válce. je opravdu super když prohrajete jenproto že se sekne foe
 

DeletedUser11359

Host
V případě, že se nenačítá ani forum, tak je chyba někde u tebe. Zkus tento postup:
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/možná-pomoc-při-nenačítání-hry.7683/

Třeba to pomůže. Já pravidelně čistím DNS a tyhle problémy vůbec nemám, vše se mi načítá jak má a od poslední instalace systému a výměně grafiky mi FoE jede jako za starých časů. Nic se neseká, nic neblbne, je to nádhera. Co se týče CvC, tak nevím, jsem farmář.
 

DeletedUser7190

Host
Nevím jestli to je stejná nebo jiná chyba. Ačkoli do včerejška jsem neměl s načítáním žádný problém, tak dnes mi nejde načíst žádný svět. Načítání se zastaví mezi 30-50%, pak načítací lišta zmizí a objeví se hlevní stránka FoE.
 

Henzisek

Znalec
Vyzkoušej také otevřít anonymní okno prohlížeče a tam se přihlásit. Spuštění anonymního okna najdeš v menu daného prohlížeče.
 

DeletedUser11359

Host
Nemyslím si, že toto je chyba hry, nikdy dříve jsem o podobném problému neslyšel, takže, prosím, vyzkoušej rady, které jsou v tomto tématu. Pokud ani to nepomůže, napiš, zkusíme to pořešit.
 

DeletedUser11027

Host
Ahoj,
tato chyba se po nahrání velikonoc objevuje i mě. Chyba na mý straně není a nejsem jediný komu to takhle blbne. Používám chrome nejnovější verze.
 

Gorwor

Dopisovatel
No dneska je to vysloveně děs. Nevím, co to způsobuje, ale už by se měl s těmi přepočty někdo vzpamatovat - opravdu je přepočet ve 20:00 dobrý nápad???
 

DeletedUser3814

Host
21:28...další strašný sekání. načítání tisíc let, vůbec nešly nasadit armády
 

trojan1673

Veterán
Potvrzuji, nemohla jsem se dostat do hry, zamrzlá obléhací armáda a notebook mám vyčištěný od cookies i cache.
Polovina věci mi nefunguje a jiný prohlížeč také nepomohl :-(
 

DeletedUser3817

Host
Tento problém se mi vyskytuje pravidelně po aktualizacích (včetně "tichých"), a to ve všech jmenovaných prohlížečích. Navíc jsem zkoušel Maxthona, IE a Safari, vše se stejným výsledkem. Obvykle ale během cca 10-12 hodin pomine. Když ne (asi 5x), prostě přestanu hrát do nejbližší aktualizace. Nehodlám totiž kvůli mizerně odvedené práci vývojářů rozdupat svůj komp.
A nezkoušejte na mě, prosím, tu ohranou písničku o cookies a cache.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru