0 zásob

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
A ted dalsi... Vybiral jsem vyrobu z Babylonske veze a misto 14 dehtu jsem vybral 0. Alespon podle toho, co mi ukazovalo cislo pri odkliknuti vyberu. Jestli se mi tech 14 ve skutecnosti pripsalo nevim, protoze jsem nedavno nejake ziskal z ukolu plus nejake menil za jine zbozi... Minimalne popisek je ale spatne...
 

DeletedUser

Host
Zdravím tě Toleda o této chybě již víme a měla být opravena v této aktualizaci.Vypadá to,že tento výběr ještě někdy trochu "blbne" Co se týče vybraných zásob,tak vaše zásoby se vám do centrálního skladiště připočetli (i když se vám zobrazuje 0) Několik hráčů s tímto měli problém a pokaždé,když sem provedl kontrolu skladiště,tak zásoby se připočetli přesně v den/času ,kdy k vyzvednutí došlo.
 

Haspro.TR

Turista
Ahoj, podle toho co čtu by měla být chyba s výběrem zásob opravena. Svět Arvahal, budova Bazilika sv. Marka: už dva dny po sobě při výběru naskočí surovina a u ní počet 0. Bohužel jsem se nepodíval na stav surovin předtím a potom, takže nevím, jestli se suroviny přičetly nebo ne. Ale chyba určitě ještě trvá, minimálně při zobrazení výběru při kliknutí na budovu.
 

DeletedUser2298

Host
Heslovitě - ano chyba v zobrazení červené nuly trvá - zboží se ale fyzicky připisuje
 

DeletedUser

Host
Ahoj, podle toho co čtu by měla být chyba s výběrem zásob opravena. Svět Arvahal, budova Bazilika sv. Marka: už dva dny po sobě při výběru naskočí surovina a u ní počet 0. Bohužel jsem se nepodíval na stav surovin předtím a potom, takže nevím, jestli se suroviny přičetly nebo ne. Ale chyba určitě ještě trvá, minimálně při zobrazení výběru při kliknutí na budovu.

Osobně nevidím, kde je napsáno, že je opravena. V tom případě by bylo téma v jiné sekci. O chybě víme, a proto je právě v této sekci :)
 

DeletedUser1813

Host
Díky za tohle téma protože se mi to dneska stalo poprvé a docela mě to naštvalo že při výběru Drážďanského kostela a Baziliky sv.Marka na Arvahalu se mi ukázal porcelán a vedle červená nula,tak jsem hned nakoukl do fora a odpovědi mě uklidnili.Doufám že se chybu podaří co nejdřív odstranit.
 

DeletedUser2298

Host
Napiš tedy na support ( odkaz níže v mém podpisu) - jen tam to můžeme prověřit... Dej info kdy, co a s kým jsi měnil a co se nepřičetlo..
 

DeletedUser7193

Host
0 diamantů

Nevím jestli to patří zrovna do tohohle tématu, ale ze 70diamantů se mi přes noc a dopoledne stala nula. Včera když jsem odcházela měla jsem jich 70 a teď jsem přišla a nemam ani jeden, navíc mi vedle nich bliká vykřičník, který mě dost štve.
 

Peter-56

Nováček
Dobrý den, dnes ( 17.12.2013 ) jsem se přihlásil do hry jako Peter-56 a zjistil jsem, že tam nemám diamanty. Měl jsem asi 650 diamantů a jsou pryč, jak je to možné, když jsem nic za diamanty nenakupoval. Žádám a sjednání nápravy.
 

DeletedUser

Host
U nás v cechu taky pár hráčům zmizely diamanty. Mě tento problém nepostihl, takže nemohu říct víc.
 

DeletedUser2298

Host
jedná se o dočasnou grafickou chybu v zobrazení - diamanty nikam nezmizely.. Během několika minut by již vše mělo být v pořádku - popř. se zkuste odhlásit a znovu přihlásit..
 

DeletedUser7586

Host
Po obchodu se mi nepřičetlo obchodované zboží :-(
Mě přijde, že zobchodované zboží se načítá se zpožděním. Mám v logu, že proběhla směna, ale zboží mi nějakou dobu ještě chybí. Později se objeví. Jak dlouho to trvá, to jsem přesně nezkoumal.
 

DeletedUser

Host
Tu caesarovic Kelirad z Císařových 5%,
ked je rec o nepripocitani vybraneho z velkolepej stavby.
Alcatraz na 3 urovni od postavenia (1.lv) 28.XII 19:07 do dnesneho dna uz 2x nevycvicil ziadnu vojensku jednotku.
Robim si kazdy x screen, kvoli evidencii dezerterov ...

Kelirad (60340), cz2, cs_CZ,
WIN 11,6,602,167,
Windows XP,
Chrome/23.0.1271.91,
1024x679,

Vyskyt: 2x
Reakcia: no daco medzi zmatenostou a apatiou
Info na fore: hladane no neobjavene

Vdaka za coskoru napravu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru