10 ukol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
udelal sem ho dostal sem santu ale kde je jak ho použiju
 

DeletedUser

Host
Nevíte takhle náhodou někdo, k čemu slouží budova s názvem Louskáček? :)
 

DeletedUser

Host
Nikdo z vás tady to nepochopil?Ten úkol stále pokračuje, nyní musíte splnit dalších 5 úkolů, a tíím že je splníte získáte budovu s názvem Louskáček. Akorát stále nevím, k čemu je...
 

DeletedUser3370

Host
Pripadam si jak na maskarnim plese kluku od Modre ustrice, kdyz projizdim seznam hracu.

Od pulky listopadu v Tescu Vanocni vyzdoba, aby lidi nezapomneli nakoupit. Od zacatku prosince v radiu do nas perou Vanocni pisnicky. A ted uz i tady kazdymu do profilu nacpou obrazek Americkyho trpaslika (a pochopil jsem, ze nekdo to ma by default).

UZ aby byl leden a byl ten krasny Christmas time za nama.... :-/
 

DeletedUser

Host
Dotaz - jak mám splnit 10 úkol s tím zušlechťováním, když jdu k sousedům a zušlechťuji jim budovy, tak mi to ukáže pouze jednu budovu, že jsem zušlechtil. :(( Prostě mi to nějak nefachčí anebo dělám něco blbě. Poradíte mi? Děkuji moc.
 

DeletedUser

Host
Nepozornost stála za hloupým dotazem :D Ano, měl jsi pravdu. Dám si facku :D
 

DeletedUser5326

Host
Prosím netuší tu někdo k čemu dobrý ten louskáček? Doufám, že to nebude stejná zbytečnost jako portrét Santy...
 

DeletedUser

Host
jo jetam mezi obrazkama ale je to docela blbost myslel sem že to bude okrasnej prvek ve mněstě kterej zvedne dvojnasob spokojenost ale tohle :D budu dělat eště těch 15 ukolu a kdyš nedostanu aspon 5 000 zdroju nebo vojsko tak to asi nemá smysl
 

DeletedUser7

Host
Bude ešte jedna odmena, v blogu sa píše o nejakej budove o ktorej nevieme nič :) Takže asi prekvapenie.
 

DeletedUser3370

Host
Prejdes do mesta, v menu vyberes ZKRASLIT a kliknes na tu budovu.

Ale myslim, ze se body pricitaji jen kdyz zkralujes budovy souseda, ne spolucechovnika .. alespon tak nak si to matne z noci pamatuju...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru