12% bonus vlajkonoše

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pm64

Turista
Zajímalo by mne, co znamená poznámka, že se tento bonus nesčítá. Nejprve jsme to pochopil tak, že se nesčítá bonus více vlajkonošů v armádě, ale teď mám pocit, že se to nesčítá ani s útočným/obraným bonusem VB.
 

DeletedUser3817

Host
Také mi to tak připadá.
Jestli je tomu tak, nejsou vlajkonoši (pardon - "BAREVNÁ STRÁŽ" - sic!) na nic, jak jsem si původně myslel, ale rovnou na celý septik. :mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10056

Host
Ono i kdyby měl vlajkonoš +100 tak je na septik. Je to podobné jako bubeník. Pouze na wow efekt při útoku.
 

pm64

Turista
Já to začal hrát jen před pár týdny, takže mi ani nejde o to kritizovat nebo rozebírat, zda je vlajkonoš účelný nebo ne. Ve středověku se mi ještě docela hodí a chápu, že v dalších dobách to asi nebude žádný trumf (ale to je možná dobře ne?).

Když už jsem to téma otevřel, tak ještě jedna poznámka - nevím, kam to napsat (do chyb?): asi všichni uvítali změnu překladu z toho hrozného strážce barvy na vlajkonoše. Všiml jsem si ale, že jednotka je vlajkonoš, postavený tábor je Tábor vlakonošů, ale v inventáři mi stále zůstal ještě jeden BAREVNÝ STRÁŽNÝ TÁBOR. Když už se to opravilo, bylo by fajn, kdyby to bylo opraveno všude.
 

Henzisek

Znalec
Bonus se nesčítá, tedy pokud jsou tam dva vlajkonoši, pořád přidají 12%.

Chyba je jen v nezobrazení celkového součtu, jedná se pouze o grafickou chybu.

Dotaz uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru