24 hodin mezi motivaci utokem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Verkos Vlkan

Komentátor
Ten limit kdyz je 24 hodin na motivaci, utok a tak,kazdy den vam to posouva cas dal a dal protoze nedokazete udelat to sami druhy den ve stejnou sekundu,a nakonec se to tak posune ze musite den vynechat,neslo by ten cas dat na 23 hodin?
 

DeletedUser5384

Host
Prosím,a když ten čas bude 23 hodin,tak se posouvat nebude?
 

DeletedUser3370

Host
Nešlo.

1. 24 hodin je běžná perioda ze všech možných životních i herních situacích. Netřeba, aby mělo FoE originální výjimku.
2. Čas se posouvá dvakrát do roka.
3. Jsou země, kde se čas neposouvá vůbec a platí tam celoročně jedno a to samé období.
 

Thesseus

Znalec
Vy jste to snad nepochopili ani jeden.
Bobbyc: nebude, protože bys mohl bojovat každý den třeba o půl hodiny dřív než ten předchozí.
Marihood: on nemyslel posun světového času ale to, že když v práci končíš denně ve dvě, domů přijdeš ve tři a "odbojuješ" tak druhý den, pokud všechny boje nestihneš na sekundu přesně ve stejný čas jeko den předtím, tak se Ti čas boje posune třeba na 3 hodiny a deset minut a takhle pořád dál až to dojde až do půlnoci. To snad znáte, ne? Je to vážně nešikovný tahle perioda s absolutním časem jednoho dne.
Já bych měl jiný návrh než Chikon. Co kdyby se ta perioda byla vždy od 5:00 ráno - pevně nastavený čas. Bylo by pak jedno kdy jste odbojovali nebo motivovali během dne. V pět ráno, když všichni spí by se vynuloval čas pro boje a běžel by od pěti do pěti. Ne aby se odvíjem od každého boje a každé motivace zvlášť, to je hloupý systém, který jen omezuje.
Zkuste se zamyslet nad tím, jak by se tím věci změnili.
 

DeletedUser2298

Host
Thesseus má v něčem pravdu - M/Z se takhle nešťastně posouvají až se dostanete k neúnosnému či jinak nevhodnému času - a jedno kolečko pak musíte vynechat..
U bojů s tím nesouhlasím - boje skončí v neděli a pak je pauza do pondělka tj. tam se dá ten čas srovnat ( neříkám že se srovná perfektně, jen že to trochu jde)
 

DeletedUser5384

Host
Pochopil jsem to, ale protože vím,jací jsou lidi prevíti (tím myslím všeobecně,nikoliv tady), tak pokud by to prošlo,vidím už za půl roku ty příspěvky na téma "proč tak divnej čas" ,když třeba 20 hodin je hezký číslo apod. Nevěřím totiž tomu,že by to po čase někdo pochopil jako hodinu k dobru,situace by byla stejná jako teď.Ale samo,mohu se mýlit:)
 

DeletedUser3132

Host
Mě by se tedy jako ideální varianta zamlouvala možnost kdyby byla perioda vždy o půlnoci. Hraji ještě jiné hry kde to takto funguje ke spokojenosti. Můžu si tak vše lépe naplánovat, když vím že budu další den nedostupný. Mohl bych odehrát třeba před půlnocí a hned po půlnoci znovu. Tak to funguje jinde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3726

Host
Jak by napsal Nbobbyc :"To je pořád dokola.Ano,v jiných hrách to funguje.Ale tady ne.V košíkový má koš hodnotu 2,ev.3 body, v hokeji 1. To není argument."
 

DeletedUser5384

Host
Děkuji svému předřečníkovi.Nebo imitátorovi? To je jedno,prostě dík:cool:
 

Thesseus

Znalec
Boutex má pravdu, v jiných hrách možná něco podobného funguje ale tady je to trochu nešťastné Nesetkal jsem se s tím, že by mě to v jiných hrách omezovalo.
Klidně půlnoc, pořád lepší naž tak jak je to teď. Nicméně někdo bojuje i přes půlnoc a to by pak bylo nešikovné. V pět ráno asi bojuje málokdo :) Upřednostnil bych tedy praktičnost před lépe vypadajícím časem.
 

DeletedUser

Host
O půlnoci občas spím, v pět ráno mi ale jdou boje nejlépe....
 

DeletedUser3677

Host
A proč periodu mezi boji v PvP věži nezkrátit na 22 Hodin ?
Mám-li 60 sousedů, se kterými bojuji a pak je farmím, trvá to víc než hodinu, spíš 2. Když začnu v pondělí po návratu z práce, třeba v 18 hodin, dokážu do neděle udělat 6 koleček bojů. Ten, kdo může začít hned v 8 v pondělí, dá koleček 7. Jen málo hráčů může začít boje v pondělí ráno. Většina jsme v práci nebo ve škole. Zkrácením periody mezi boji na 22 hodin by mnozí měli šanci dát 7 serií bojů. Nikdo by s ohledem na to, že boje končí do 18 hodin v neděli ale neměl šanci udělat 8 koleček bojů.
Proč hru neupravit tímto způsobem ?
 

DeletedUser3370

Host
Vůbec, já bych to upravil na 25 hod 52 minut. Mě se to tak hodí nejlíp.
:)
 

DeletedUser

Host
:D Je naprosto jasné, že každému se to hodí trošku jinak. Stejně žádná změna nebude, ale kdyby byla, tak asi nejvíce spravedlivý způsob je ta půlnoc. A to říkám i přesto, že kolem půlnoci bojuji...
 

Verkos Vlkan

Komentátor
ten navrh s vynulovanim casu na 5-6 rano nebo jakoukoliv dobu by byl vhodny ,asi urcite lepsi nez muj napad o hodinu pul to posunout:),nevim proc tu nekdo pise ze by se mu to hodilo vynulovat na pulnoc:D ,dyt je to jedno kdy se to vynuluje kldine v poledne,mas cas celi den na motivaci/boje.vubec nezalezi na tom case vynulovani,misto odpocitavani casu by tam bylo napsano bud : utok jako ted ci nic pro motivaci, a kdyz by byl uz dobity/motivovany. tak tam muze byt misto odpocitavni casu(pokud byste nechteli 100 stejnych odpoctu) ,treba napis hotovo.a styl hry by se taky nezmenil.
 

DeletedUser7160

Host
Thesseus má v něčem pravdu - M/Z se takhle nešťastně posouvají až se dostanete k neúnosnému či jinak nevhodnému času - a jedno kolečko pak musíte vynechat..
U bojů s tím nesouhlasím - boje skončí v neděli a pak je pauza do pondělka tj. tam se dá ten čas srovnat ( neříkám že se srovná perfektně, jen že to trochu jde)

Problém v bojích u normální pracujících nebo studujících lidí je problém ten že boje nejsou nastaveny na začátek například odpoledne v pondělí tak jako je určen konec v neděli většinou odpoledne. Takže pokud tu člověk sedí ráno nemaká nestuduje tak má výhodu oproti všem ideální by bylo defaultně nastavit začátek bojů v 18 v pondělí a ukončení také v 18 v neděli aby se každej mohl zařídit. Vím že může každej namítat máš smůlu máš tu být ráno, ale i tak příde mě to jako výhoda proti těm bláznům co tu sedí 24/7.
 

DeletedUser5384

Host
Nastavit boje na 18:00 ? A ideálně v úterý taky,samozřejmě i ve středu a zbytku týdne,ne? A potom se ti ozvou lidi,kteří makají na 3 směny a sedí u toho ráno po šichtě,tak jim dáme výjimky,ne? A nakonec nejlepší by bylo, aby se každý přihlašoval šichtovnicí...Chci tím říct to,že ne každý,kdo tu sedí ráno je nutně blázen a když si přečteš časy u všech příspěvků,uvidíš,kolik lidí tu sedí přes den.
Jakékoli omezení je špatně,a to platí nejen u bojů.
Přestaňte vymýšlet,v hrách tohoto typu prostě mají ti,co u toho mají čas sedět výhodu.A je jedno,jestli hrají FoE,poker,prší nebo člověče nezlob se.
 

Thesseus

Znalec
Venco, promiň ale nějak jsem nepochopil, co by Tvůj návrh zlepšil. Když nemůžu já, neměli by moci ani ostatní, že? Ach jo..
 

DeletedUser5384

Host
Thessee,pochopil jsi naprosto přesně. A můžeš pokračovat dalším: A když můžu já,musí i ti ostatní,a když nemohou,mají smůlu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru