Adobe Flash Player

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Solimak

Turista
Zřejmě už tento dotaz tu někdy nebyl, ale nenašel jsem ho. Hraji FoE v IE i Edge a poslední dobou mi stále skáče tato hláška: "Před hraním hry se ujisti, že máš nainstalovanou a aktivní nejnovější verzi programu Adobe Flash Player."

Když ale pustím IE nebo Edge pro kontrolu flash, tak tam je tato informace:
Aplikace Flash Player je integrována v prohlížeči Internet Explorer v systému Windows 10.
Aplikaci proto není nutné instalovat.

Pak je tam spuštění testu flash a ten proběhne v pořádku. Jenže FoE mi pak nejde stejně spustit a když už ano, tak je jen černá obrazovka nebo obraz bliká nebo za chvíli se objeví jen celá bílá obrazovka a musím vše schodit. Tak už nevím co s tím, pořád dokola čistit prohlížeče a buffer nebo jak si poradit?
 
Někde v nastavená je myslím schované povolení pro jednotlivé stránky.
Ale nejsnadnější je používat Operu nebo Chromáka :)
IE a Edge prostě nejsou na hry, ale jsou dobré na stažení jiného prohlížeče :D
 

DeletedUser12887

Host
Tohle nevím ale funguje mi hra v pohodě akorát teda jsem v životě nepoužíval IE
 

Zelda

Člen
Nechce se mi zakládat nové téma, protože navíc moje otázka nesouvisí zcela s hrou.
Včera dopoledne se mi aktualizoval Chrome na verzi 64.0.3282.119 (64-bit). Po téhle aktualizaci je ale FoE víceméně nehratelné, protože při spuštění čehokoliv ve Flashi (nejen FoE) vyskočí zátěž CPU na 100%. Flash je na PC nejnovější a navíc se s ním nemanipulovalo, tudíž problém nejspíš souvisí se změnou čehosi v Chrome. Při použití Edge zatížení neroste (ale druhá věc je, že tam Flash pravidelně zamrzá a padá). Na druhém PC pustím v Mozille 3 světy naráz taktéž bez problémů (na zmiňovaném PC Mozilla není).
Setkal se někdo s podobným problémem a nezná případně řešení? Prohlížeč jsem restartoval několikrát, resetoval jsem i jeho obsah (cache atd.) a problém přetrvává.
 

Dědeq

Znalec
Řešení bohužel neznám, ale také by mě zajímalo, jestli existuje. Mám normální ntb, win10, v FF, Edge a MSIE FoE prakticky nepoužitelné, v Chrome sice ano, ale zátěž CPU 100 %. Nicméně to vyžadovalo povolení stránky s nekonečným bufferem FPlayeru v nastavení prohlížeče a odinstalování systémového Fplayeru, používá se pouze builtin FP plugin chromu... Teď už to ale aspoň tolik nezamrzá a dokonce se mi i zobrazí i mapa CvC :/
 

DeletedUser7728

Host
Po každé aktualizaci zkouším prohlížeče: FF, Comodo IceDragon, Comodo Dragon a UCBrowswer (ucweb.com - používá půlka planety hlavně v Asii)
Většinou najdu nejméně problémový spolupracující s ntb/pc a přizpůsobím ho jen na FOE :confused:
Jsem věřící člověk - html5 - už brzo o_O
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru