Aktualizácia 0.16 - chyby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7

Host
Ak ste našli nejakú chybu po dnešnej aktualizácii, tak nám ju prosím napíšte do tejto témy.

Nepíšte sem chybu ktorá už tu je napísaná, z dôvodu prehliadnosti témy.

 

DeletedUser

Host
slusne povedane, s novou aktualizaciou je pokazená grafika pri nahlade na mesto - je to take zrnite, rozmazane a kostrbate.

neviem ako bolo myslene to s tym zvysenim rychlosti pri bojoch ale predstavoval som si to inac. pri max zrychleni, je pohyb jednotiek po mape rovnaky ako pred updatom - jedine sa zrychlila grafika boja, ktory bola predtym v slow motion. ocakaval som ze sa to bude po mape hybat rychlostou namydleneho blesku tak, ako je teraz rychlost boja :(

dalej a to som si vsimol aj pred updatom, skace mi hore dole velkost populacie, vacsinou ked zadam do vyroby rare surky (vapenec, med atd.). narast je v roznych hodnotach a niekedy to prida aj pri zobrati hotovej vyroby z domov a zasob.

dalej co ma stve a to uz robilo aj pred tymto updatom je, ze ked po boji idem vybrat surky u suseda, tak dole sa mi zoznam susedov presunie automaticky na prve miesto v okoli, takze sa potom musim vzdy rucne vraciat na aktualnu poziciu kde som skoncil :mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
No to je paráda,to se zas jednou něco povedlo.Zrychlení bitvy a kde.Mi se to ještě zpomalilo,a to jsem chtěl dobývat území,ale tolik času nemám.To si snad vážně děláte z lidí srandu?A nebo zase Vaše obligátní - CHYBY ZNÁME A ŘEŠÍME!Jarda
 

DeletedUser7

Host
Chyba sa nahlási do Nemecka, technici to opravia buď bugfixom alebo updatom.
 

DeletedUser

Host
Pardón,se omlouvám,ale jaksi neumím anglicky a ty popisky jsou v angličtině.Nicméně mám zato,že aktualizace slouží ke zlepšení a ne naopak.
 

DeletedUser

Host
len tak pre istotu, po update sa zresetovalo nastavenie rychlosti - nastavil si si spatne na maximum? :confused:
 

DeletedUser3

Host
Rychlost vojáků je v pořádku - pokud zadáš nejvyšší rychlost, běhají opravdu rychle jako blesk :)
 

DeletedUser

Host
no, je to uhol pohladu. behaju tak isto po mape ako pred updatom a ja som ocakaval vyssiu rychlost :p
 

Haspro.TR

Turista
Kromě výše zmíněného jedna opravdu kritická chyba - chtěl jsem přestavět stezku na cestu vyšší kvality. Po zadaní stavby se cesta rozestavěla, ale nedostavěla. Zkusil jsem zadat stavbu znovu, ale nahlásilo to interní chybu a restartovala se hra. Materiál i peníze to vrátilo, ale původní cesta zmizela a teď nemám propojené budovy a nic nefunguje. Nejde postavit jediný druh cesty !!!
Takže celkem kolaps.

Ještě oprava - nejde postavit ani žádná jiná budova (zkoušel jsem výrobu surovin - švec. Rozestavěla se bez času dokončení a poté restart hry, vrácené suroviny a stavba nikde).

Takže asi konec hry ...

Pro info - systém WIN 7 H 64 bit., prohlížeč Firefox 15.0.1
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Mám stejný problém jako ^^
Když dám novou výrobu do kameníka apod. tak ikona spánku je tam pořád.
To samé se děje když dám novou stavbu vše si to vezme ale po aktualizaci prohlížeče nebo znovu spuštění tam nic není ....používám chrome

Celkem problém už jen proto že tu nejsem pořád a potřeboval bych mýt výrobu už zadanou abych to zítra stíhal zbírat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
postavim budovu, je rozestavena a nedostavi se dam reset stranky a ona zmizi
 

DeletedUser3663

Host
to mě dělá taky. Po sklizení produktů nelze zadat další výrobu. Grafika je zrnitá, někdy i rozmazaná. Po sklizení produktů nebo peněz se hra sekne a restartuje. Potom vše musím sbírat znova.
 

DeletedUser3248

Host
Hlásím problíém s výrobou. Sklidila jsem šperkařství, novou výrobu nelze zadat. Odečte se materiál i peníze za novou výrobu, ale vyrábět se nezačne, pořád je nad budovou spánek.
 

DeletedUser

Host
pri odeslani zpravy to napise ze pro tuto funkci potrebuju overit emailovou adresu
 

DeletedUser

Host
Boje jsou lepší, neměnit. Grafika je chybná..jakoby se obraz hýbal o pár pixelů ze strany na stranu, no nic moc na to koukat. Ale nevím jak u ostatních ale já jsem zjistil závažnou chybu - nejdou mi stavět budovy.. Založím nový objekt, na ploše se zobrazí to staveniště, mince ubudou a to je vše. Budova se nedostaví. Když se odhlásím a přihlásím tak už tam není vůbec a peníze a zásoby se vrátí na původní hodnotu.
Martin
 

DeletedUser3157

Host
s těmi souboji moc nesouhlasím, podle mě předchozí systém byl lepší
sice pohyb vojáků je rychlý, ale na co tam potom jsou ty animace, například když lukostřelec vystřelí, když na nejvyšší rychlost je z toho jen nesmyslný pohyb, u kterého není poznat, co vlastně dělá...
další problém je, že mě nepřišel aktivační e-mail, ani si nemůžu vyžádat nový aktivační e-mail, ale když si nepotvrdím aktivaci, tak bych neměl dokázat dělat nějaké činnosti, ale vzhledem k tomu, že nevím o jaké jde, tak nemůžu potvrdit, jestli to tak je...
jinak mám stejný dojem jako Johny32 předemnou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotrr

Turista
Zdravim,
vyrábět zatím mohu,ale nepostavim ani cihlu. Chtěl jsem stavět nový kostel,ale než mi došlo,že je
chyba po update,tak jsem tam utopil 4 baráky !! Těch surek !! Těch mincí !! Dejte si na to bacha
a nejdříve si zkuste něco laciného !!! (stromy ap.) L.
 

DeletedUser

Host
Chyba výstavby se netýká pouze cest, ale i kulturních objektů, takže předpokládám, že v této chvíli nelze postavit vůbec nic.
 

DeletedUser

Host
Takže chyba, kdy nešlo spustit výrobu surovin je zdá se již opravena. Také mi to nešlo, ale už to jede. I ta grafika se zlepšila
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru