Aktualizace 0.10.1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser89

Host
O další aktualizaci se zatím "moc neví" :D Mno...zítra, tj. 27.6, začíná na některých serverech a bude to aktualizace 0.10.1 :) Uvidíme kdy dojde k nám, to je práce adminů :)

Mimo jiné dojde k tomu, že

  • Za potvrzení meilu dostane každý 30 diamantů :)

  • Členové cechu konečně budou moci obchodovat mezi sebou a to zdarma!! :)

  • Budou zavedeny omezení poměru v obchodě :)

  • Zjistíte různá aktuální dění v cechu (pozvánky atd.) a čekají nás nové vlajky cechu:)

  • Dojde k sousedství aktivních hráčů :)

  • Budeme moci hledat v žebříčku zadáním jména :)

A různá další vylepšení nás čekají v dalším update :)







Příjemnou hru přeje Bubák :rolleyes:


P.S doufám, že se moderátoři nenazlobí, když to tu napíšu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser411

Host
Taky jsem koukal, každopádně jsem očekával více oprav, než nových věcí do hry. Očekávané bylo tahání nových lidí za diamanty, ostatně jako všude. Uvidíme, jestli opraví také chyby ;)
 

DeletedUser1970

Host
nevím, proč by to mělo adminům vadit, ale k aktualizaci.. opravi tam určitě sou, jen nejsou jmenované, jinak podle mě je nejlepší novinkou hledání pozice podle ména, protože body v sousedství se aktualizují při přihlášení, kdežto body v žebříčku každých 10 sekund a věřte mi, že než se doklikám na pozici 4000 tak to trvá :)
 

DeletedUser89

Host
jsou tam opravy, samozřejmě, já jen vypsal zajímavosti co potěší :)
 

DeletedUser

Host
Doufám, že budou hlavně opraveny chyby

Nebíte jestli se bude aktualizovat počet bodů už i v cechu a nebude tam od určitého dne stále stejná hodnota, i když v normalním se zvyšuje?
 

DeletedUser411

Host
Nevím jak Tobě, ale mě se body aktualizují všude ;) asi jinej gang co? :D
 

DeletedUser89

Host
to že se nepřičítají u někoho je již nahlášená chyba :)
 

DeletedUser

Host
To vím sám, jsem ji podruhé nahlásil. Jen se ptám, zda-li bude opravena?
 

DeletedUser89

Host
Nevím kam to napsat, zkusím to sem...jak proběhne první spojení sousedství? Myslím v rámci PvP turnajů...pochopil jsem to tak, že každý turnaj bude od ted probíhat týden a v pondělí se teoreticky ve věžích objeví noví hráči dle toho ke komu podle bodů padnu. A začne každé pondělí nový turnaj. a co tedy první spojení a ukončení turnaje? Pokud dva dny před update začne turnaj, budou medaile rozděleny za 2 dny trvání turnaje?
 

DeletedUser

Host
dufam, ze pri nahradeni novej budovy odpocita predajnu cenu povodnej budovy.
 

DeletedUser411

Host
dufam, ze pri nahradeni novej budovy odpocita predajnu cenu povodnej budovy.

Nechápu kam a co ;)

Bubu taky mě ten problém trápí. Myslím si, že ale vše zanikne. Stalo se tak i při update na 0.10. PvP tabulky se vymazaly, sice dny do konce zůstaly, ale to bylo vše. ;) Uvidíme jak to bude, ale čekám s tím, že jsem tu zbytečně seděl ;) Hold stává se
 

DeletedUser

Host
otazka :D proste sa jedna o to ze napr pri nahradeni cesty ak uz mas rovnaku postavenu ti stale odobere suroviny aj ked cesta existuje, pritom ak by si ju naprv predal tak si vrati urcity material, takze to je nedomyslene, dufam ze v update ked sa budu dat nahradzat budovy takato chyba nebude a pri nahradeni budovy vrati suroviny za predaj starej budovy a potom odpocita suroviny za novu budovu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
Já si myslím, že obytná budova bude stát základní cenu mínus to, co by se ti vrátilo za zbourání budovy, kterou přestavuješ :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru