Aktualizace 0.10.1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím
chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak dlouho bude probíhat aktualizace , nejde se mi přihlásit do hry ?
 

DeletedUser

Host
Myslím si,že přesný čas ti nikdo neřekne.V oficiálním oznámení se píše,že během aktualizace na novou verzi dojde ke krátkému výpadku hry.Jak dlouho ale výpadek bude trvat to nikdo neví.Pokud se nemůžeš přihlásit do hry.Tak zkus vymazat cache a nebo cookies v prohlížeči.A tvůj problém by měl být odstraněn.
 

DeletedUser

Host
Tak jsem to zkoušel vymazat jak v EI tak Google Chrome a ani jedno nepomohlo základní stránka najede ale po přihlášení to jen jako nabíhá ?
 

DeletedUser

Host
Zkus ještě jednu věc.Vypni internetový prohlížeč->V pc->start->ovládací panely->java->v sekci temporary internet files klikni na settings (nastavení)->delete files->ok a tepřive poté zkus znovu zapnout google chrome a vyzkoušej připojení do hry.

Měl sem také takový problém s přihlášením a když sem udělal tuto operaci,tak hra opět fungovala tak jak má.Používám Google chrome.
 

DeletedUser

Host
Tak jsem udělal vše jak jsi mi poradil a stále to nejde ani na IE a ani na Chrome tak nevím :( Přihlašovací stránka v pohodě forum v pohodě ale když se chci přihlásit a zadám nick a heslo tak to jen načítá . Ještě nějaké rady ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak v IE mi to začalo psát tuto chybu :



Podrobnosti o chybě na webové stránce

Uživatel zástupce: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648; .NET CLR 3.5.21022; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729; TEIS-8-20091005.1; MS-RTC LM 8; .NET4.0C; .NET4.0E; TEIS-8-20091005.1)
Časové razítko: Tue, 3 Jul 2012 09:26:52 UTC


Zpráva: 'MousePopup' není definováno.
Řádek: 648
Znak: 30
Kód: 0
Identifikátor URI: http://cz1.forgeofempires.com/cache/merged.js?1340282299


Co to znamená nevím ale včera mi to v pohodě chodilo a dnes ani ťuk
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru