Aktualizace 0.30

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj.
Otázka na FoE tým.
Dáte nějak včas vědět, kdy nastane aktualizace 0.30 - se změnou bodů za budovy?
Chystám se město trochu přestavovat - co nevidět budu v koloniální době. A nechci aby se mi odečítalo za zbourané budovy 2x tolik bodů. Ale ani je nechci zbourat pro jistotu teď a pak čekat třeba týden, než ta aktualizace skutečně proběhne.
Děkuju za odpověď.
 

DeletedUser3370

Host
Ahoj,
zkusíme dát vědět v předstihu, jakmile bude termín jasný. Můžeš ale počítat s tím, že dřív jak za týden to nebude, zatím aktualizace neproběhla ani na EN verzi, která má obvykle před námi pár dní náskok.
 

DeletedUser4012

Host
pokud si postavil budovu co mela hodnotu napr. 400 bodu a zbouras ji po aktualizaci tak se i odecte porad jen 400 .. jiz postavenych budov se zmena netyka
 

DeletedUser7268

Host
tos pochopil špatně... "již postavených budov se netýká" znamená to, že když už ti stojí budovy, budeš mít tolik bodů, kolik si za ně dostal před aktualizací, ale když je potom zbouráš, už se ti odčítá nová hodnota
 

DeletedUser

Host
Děkuju za odpověď. Doufám, že to neprošvihnu :)

ludvo, já to pochopil stejně jako klajda. když máš třeba obilnou farmu tak se ti pořád bude počítat za těch cca. 300bodů, ale až jí po aktualizaci prodáš, aby sis postavil místo ní tabákovou plantáž - odečte se ti těch cca 600
 

DeletedUser

Host
Anglická verze má mít aktualizaci zítra. Tak doufám, že se nepochlapí a neudělají nám ji taky... :)

Chápete to ostatní taky tak, že se vyplatí bourat budovy před změnou a stavět po změně, jedině u dekorací to platí naopak...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3784

Host
no možná by mohla přijít najednou s koncem vejcoakce...
 

DeletedUser

Host
vejcoakce jeste ale vlastne tyden trva... zbyva ten tyden na utraceni... :) Rozhodne bych ale nerad tu zmenu zaspal... mam tam ke zbourani jeste alespon 20 mansard, 5-10 dalsich staveb a nepocitane dekoraci...
 

DeletedUser3784

Host
tdo: mansard se to asi netýká ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
jakto ze ne? :) potrebuju prezbrojit na Viktoriansky domy, kde uz rozdil ude a ktere zdrahnou o vic jak 20k kladiv a mansardy pujdou dolu spolu s obchodnima spolecnostma... Kdyby to jeste tyden vydrzelo, tak bych stavel viktorianske domy uz spolu s cerpackama na vodu...
 

DeletedUser

Host
Nepíše se jen obytných budovách. Podívej se ještě níž :). Týká se to dílen, skladů, vojenských budov ...
 

DeletedUser4012

Host
ajo ted sem si to docetl poradne .. mate pravdu, ze se budou odecitat podle novych bodovych tabulek .. coz je dost divny .. a nefer ..
 

DeletedUser2059

Host
Tak co teda, za chvíly bych chtěl postavit tak 10 městských domů a zbavit se těch otravných šindelových, bude to pro mě po aktualizaci potíž?
 

DeletedUser

Host
Thomas Jir: Nebude. Ona nebude pro nikoho. Jen někteří přijdou o body. Ale týká se to opravdu jen obytných staveb z průmyslového věku.
 

DeletedUser5384

Host
Thomas:Body za stavby jsou jen jedna část celkového bodového stavu. Rozhodně to není něco,kvůli čemu by stálo za to teď bourat město a po aktualizaci ho stavět znovu:) Pokud alespoň trochu bojuješ a vyrábíš, tak bodová hodnota všech staveb může být menší než čtvrtina celkového bodového stavu.
 

DeletedUser3370

Host
No vidite,zrovna vcera jsem prezouval mesto na prumysl a ani me nenapadlo ze se budou menit body.
Nu,zboural jsem za puvodni hodnoty a postavil taky..takze v minusu nejsem;-)
Kdybych to udelal po updatu vyslo by to cca na stejno - zbouram za vic a postavim taky za vic
 

Technik

Turista
Hurááá!!!
Na anglickém fóru právě vyšla informace, že změny bodů za budovy se odkládají do aktualiazace 0.31;
zároveň se změnou v bodovém ohodnocení budov se každénu hráči přepočítá bodová hodnota budov již postavených.
Takže je po problému - už není co víc si přát!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru