Aktualizace 1.101

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host

Vážení hráči,

aktualizace na verzi 1.101 se uskuteční 17. května.
Jako vždy dojde během nahrávání aktualizace ke krátkému výpadku hry. Omlouváme se za tímto způsobené nepříjemnosti.
Níže naleznete popisy konkrétních změn:

Změny

  • Jelikož bylo tlačítko pro motivaci (zdvojnásobení produkce) sebe sama za diamanty téměř nevyužívané a někteří hráči na něj klikali omylem (a nechtěně tak utráceli své diamanty), odstranili jsme jej. Místo něj představujeme novou možnost za diamanty - okamžité dokončení výroby u budov, které vyrábí pouze mince, či zásoby.
  • Trochu jsme upravili okno s nastavením a přidali odkazy na naši Wiki a naše sociální média a sítě. Mějte, prosím, na paměti, že jakmile se struktura okna během aktualizace změní, může se vaše nastavení resetovat.
Opravy chyb

  • Opravili jsme chybu, při které se počty bodů výzkumu neaktualizovaly správně. Vedlo to k nepříjemným situacím, kdy byly body výzkumu přidány do ukazatele, ale do pár vteřin zmizely.
  • Pokud se použilo pro návštěvu velkolepé budovy, tak okno s informacemi o velkolepých budovách někdy nereagovalo. To by se již nemělo stávat.
  • Při plenění měst ostatních hráčů se vypleněné zdroje zobrazily dvakrát. I když se počet zdrojů časem vyrovnal, bylo to matoucí, protože se vyrovnání projevovalo jako ztráta zdrojů.
  • Opravili jsme chybu, při které se někteří nově zaregistrovaní objevili ve hře se jménem hráče jako například guest12313254213. To by se již nemělo stávat a všichni noví hráči mají od této chvíle čitelná jména.

Mezitím, se náš vývojářský tým snaží do města vnést trochu života a vymýšlí budoucí řady úkolů. Koukněte na náš Beta server a mějte vždy nejčerstvější informace!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

Pokud nám o této verzi chcete něco říct, klikněte sem, nebo nás navštivte na našem Facebooku! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.