Aktualizace 1.136

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Drahé královny a králové,

aktualizace 1.136 proběhne ve čtvrtek 4. 10. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Vylepšení

  • Po samostatných bitvách může nyní denní výzva nabídnout i samostatné vyjednávání, které funguje stejně jako v cechovní expedici. Pro výhru je potřeba najít správnou kombinaci.


Změny


Upravili jsme způsob, jakým je v úkolech požadována platba potřebných zdrojů. Hráči ve Virtuální budoucnosti, kteří se účastnili posledních událostí, již tuto změnu zaznamenali. Rozšířili jsme tento systém mezi všechny hráče.Nový systém je součástí širšího souboru změn, který nám umožní vytvářet pestřejší úkoly tím, že nabízí několik různých způsobů, jak úkol splnit. Jsme si vědomi znepokojení hráčů při úkolech typu „Zaplať“ kvůli zdánlivě nadbytečnému klikání. Rozhodli jsme se přesto s touto změnou pokračovat, protože jsme přesvědčeni, že výhody převažují nad zápory.
Vedle toho, že budeme schopni představit více úkolů, zabráníme tomu, abychom mátli méně zkušené hráče. To se stalo zejména u úkolů typu „Zaplať“, kdy množství dostupných prostředků kleslo pod požadované částky a pruh postupu - dříve plný - náhle poklesl.
Jedním ze způsobů, jakým jsme schopni nabídnout větší rozmanitost, je to, že nám umožní použít podmínky typu „Zaplať“ alternativním způsobem dokončení úkolu, jakmile uvolníme naši vylepšenou vizualizaci s náhradními podmínkami. Tato změna přijde s letošní Halloweenskou událostí.
Klepnutím na spojler níže zobrazíte náhled.


Vezměte prosím na vědomí, že podmínky „NEBO“ nejsou v této verzi aktualizace. Přicházejí až v Halloweenské události.

Opravy chyb

  • Ve verzi HTML5 hry se některá okna, například skupinové chaty, zobrazovala prázdná. Tato chyba byla opravena.
  • Když byla loď z arktického přístavu ještě na cestě, bylo možné zdánlivě kus přístavu prodat. Při tom došlo k vnitřní chybě.
  • Nalezli jsme a upravili některé animace ve městě, které by měly zlepšit výkon u hráčů, kdy hra zůstává otevřená delší dobu.
  • Při získání dodatečných odměn od členů posádky s funkcí Metař se v okně odměny zobrazí množství dodatečně získaného zboží.
  • Malá informační vyskakovací okna ve městě po výstavbě budovy budou nyní zobrazovat aktuální čas zohledňující snížení nákladů podle úrovně vašeho cechu.
  • Provedli jsme několik vylepšení vzhledu a Částí budov ve hře, jako je překrývající se text v ikonce.
  • Po dokončení patra velkolepé budovy se získaný počet plánků za umístění neaktualizoval hned. Nyní by se plánky měly zobrazit ihned v přehledu vaší velkolepé budovy.
  • Informační tlačítko v cechovní expedici zobrazilo při zavření podivnou animaci. Ta byla odstraněna.

Mezitím pracuje náš vývojářský tým na Halloweenské události. Sledujte náš Beta server a buďte vždy v obraze!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu. Diskutovat o této aktualizaci můžete zde nebo na našem Facebooku! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.