Aktualizace - sloučení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, kdy proběhne první sloučení.
Pokud to dobře chápu, tak v Po 9.7. (pokud proběhne aktualizace podle plánu). Tudíž i turnaje skončí v neděli.
Je to tak správně?
 

DeletedUser

Host
Ano, turnaje budou končit v neděli 8.7 pokud vše porběhne podle plánu a pondělí ráno bude sloučení
 

DeletedUser2045

Host
Taky mám dotaz. Hraji 5tý den a opravdu se snažím, tím se stalo, že jsem momentálně na 2350 místě v žebříčku. Pokud tomu dobře rozumím, tak při sloučení mne to šoupne mezi hráče na podobném umístění. Tak se stane, že já, který jsem teprve začal zkoumat dobu železnou se octnu mezi hráči, kteří jí mají již plně rozvinutou a nebo jsou již ještě dál. Není to nespravedlivé ? Mezi takovými si se souboji ani neškrtnu. To chcete abychom se nesnažili ???
 

DeletedUser

Host
Ano, je to spravedlivé, všichni mají možnost se bodově snažit a je jejich volbou jestli na to půjdou řes ekonomiku, nebo boj. Já jsem také jedním z těch co se zaměřili především na ekonomiku a bojovými jednotkami spíš zaostávám, ale je to má volba, takže je to v pořádku.

Navíc ale podle oznámení k updatu se při slučování nebudou posuzovat a přesouvat jednotliví hráči, ale z každého kontinentu se vezme celá skupina těch aktivních a připojí se ke skupině aktivních z jinýho kontinentu, takže to co popisuješ nebude tak drastický jak si myslíš.

P.S. Pokud máš rozumnej nápad jak to čeho se obáváš řešit, není problém založit téma v sekci nápady a pokud to bude k světu, máš šanci že se to dostane až k autorům a do hry se to zaracuje.
 

DeletedUser

Host
mne by zajímalo, jak to bude pak s cechy?
to zase budem roztrženi? a nějak poskládáni?
dík za odpověď, Nei
 

DeletedUser89

Host
Cechy není žádný důvod měnit :) Nic v cechu přece není ovlivněno tím, na kterém kontinentě se hráči nachází :)
 

DeletedUser

Host
Nic? Mě třeba nejde dávat podporu lidem z cechu a předpokládám že to je právě proto že jsou na jiném kontinentu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
a nebude to náhodou tím, že tam ještě není ten update?
 

DeletedUser

Host
Tak nedočkavci se konečně dočkali a mají aktualizaci na světě. Doufám že vás to prskání opustí na dost dlouho ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru