Alcatraz na 30.úrovni a výš

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8847

Host
V této podobě je to spíše než Forge of empires něco jako Forge of Great building :). Jak tady někdo vždycky píše o soudruzích z NDR, tak je jasné, že asi nebylo úplně domyšleno :) Je proti tomu celkem silný tlak i jinde a je pravděpodobné, že to bude upravené, i když zatím není moc jasné jak - odhaduji, že algoritmus nárůstu bodů nebude geometrický, ale jen lineární.
 

trojan1673

Veterán
No tak to budou muset ubrat body i hráčům co už ty VB mají na vyšších úrovních.
Jinak by to bylo dost nespravedlivé k těm co ty úrovně teprve chtějí, právě kvůli tomu.
 

DeletedUser2059

Host
Balancování je v očích hráčů vždy velký problém, pokud ovšem není k lepšímu :)
 

Dan 77

Veterán
Někdo si postaví současnou VS, vylepší ji na úroveň 100 (nebo i výš, že :D), a má skoro 2 biliardy bodů. No to je fakt krásně vymyšleno. :eek:
(ale předpokládám, resp. doufám v trošku soudnosti vývojářů, že podle toho i lineárně roste cena výzkumných bodů na zvednutí lvl VS, protože jestli ne...)
[SPOIL]To mě přivedlo na myšlenku, že bychom měli podat návrh do InnoGames GmbH na vylepšení. A to aby to vypadalo asi takto (sjet postupně až úplně dolů). Ještě vývojáři nesmí zapomenout na číslo googolplex, čili 10[SUP]googol[/SUP], nebo také 10[SUP](10[SUP]100[/SUP])[/SUP], pro představu (velmi zevrubnou) jednička následovaná googolem nul, když sám googol má 100 cifer. Aneb nový, lákavý slogan této hry: Pojď hrát, stav a dostaneš se do popředí žebříčků s více body, než je počet atomů ve viditelném vesmíru. To už snad vývojáři pochopí tu ironii a dojde jim, že i s těmi biliardami (byť miniaturními) to už maličko přehnali.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5477

Host
Souhlasím s Danem 77 v tom, že body za VS vylepšení ( za vyšší lvl) jsou nešťastně řešené a že by bylo i dobré kdyby tak lineárně rostla i cena výzkumných bodů na zvednutí lvl VS.
 

trojan1673

Veterán
Koupě FB to moc neovlivní, podle mého.
Tady je to o tom kdo má kolik přátel ochotných Vám tu budovu postavit.
Není už to ani o bojích, takže tady strategická hra ztrácí svůj smysl.
První můžeme být aniž bychom bojovali se sousedy nebo na mapě :-(
 

Dan 77

Veterán
Trojan: Nemyslím nákup výzkumných bodů za mince, ale náklady na zvednutí úrovně (které jsou ve výzkumných bodech).
A jsou někde i ceny (ve výzkumných bodech) na navýšení úrovně VS?
 

DeletedUser11297

Host
Ta čísla jsou opravdu šílená a nesmyslná. Takhle si stačí sehnat "pár" přátel, kteří budou ochotni dotovat stavbu a máte vystaráno. Nikdo už vás nikdy nedožene (pokud nepřestanete hrát).
 

Arthoris

Odborník
No je to udělané na nic do těch úrovní 10 to šlo.Ale po zavedení neomezených úrovní je to postavené na hlavu,kde člověk má těch xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx FB brát?Každý nemá v přátelích 80 lidí,kteří mu bezhlavě valí do VB body aniž by chtěli na oplátku body do své VB.Prostě se zavedením neomezených lvl by měli do hry zavést možnost získávat třeba za nějaké úkoly ty poukazy na zvedání úrovni,jak jsme dostávali na zeuse,cašskou a castel.Jinak to zavedení nemá smysl.
 

DeletedUser2059

Host
Já to chápu, ale tady se ukáže kdo opravdu je schopen ty body nějakou cestou získat a odlišit se tak od ostatních. Znám hráče co má třeba 25. level velkolepé budovy. Já zatím nemám žádnou budovu na více než 10.
 

DeletedUser9061

Host
I výzkumných bodů tyto úrovně potřebují čím dál více. Dotovat VB výzkumnými body je mnohem jednodušší zajistit, než sehnat ty spousty plánků na odemykání každé úrovně. Pozdějí máte spoustu nákresů, ale stačí jeden jediný, který Vám chybí. Já mám Alcatraz na 25. úrovni z 30 odemčených. Dále kromě 2 plánků mám všechny 4-8x a získávám stále ty samé. Chybějící jdou velmi těžko získat.
 

Arthoris

Odborník
JJ přesně s těmi plánky je to zapeklité,protože jak píšeš,získat někdy ten jeden je na psychyatrii ale co se rozhodně nevyplatí nebo je to jen o velkém štěstí je to měnění plánků.Prostě chybí vám třeba jen jeden jediný plánek a od všech ostatních máte po např:. 4,5,6,5,3 kopíích a chcete to tedy vyměnit v tom poměru 2:1 a získat ten zbylý plánek,tak se vám taky může stát,že příjdete o všechny kopie a ten chybějící plánek nedostanete,takže ve výsledku příjdete o 18 plánků,jak už se mi to 1x stalo od té doby na nějaké výměny z vysoka se..
 

Dan 77

Veterán
Jj, radši si přebytečné plánky nechat, příště se můžou zase hodit.

Takže vystaráno má ten, kdo si ty plánky koupí za diamanty (200×9 na odemčení každé další úrovně), protože si neumím představit, kdo má opravdu tolik plánků za pomoc ostatním a kdo má tolik velmi dobrých přispěvatelů (nebo spíš mincí pro nakupování výzkumných bodů).
 

DeletedUser11297

Host
Přesně tak to mám taky. Mám u Canaveralu 8 plánků po dvou, některé z nich i po třech. A ten jeden prostě nepadne. A z dřívějších zkušeností, kdy jsem přišel o kupu plánků, už na to také kašlu. Počkám dokud sám nepadne a kdyby to hořelo, koupím za dia.
 

DeletedUser10110

Host
Sami to říkáte. Člověk potřebuje plánky (tzn musí motivovat - a to hodně a cíleně). A potřebuje nějakým způsobem získávat FP. Když bude podvádět a bude hodně nahoře, tak ho dřív nebo později někdo nabonzuje a admini mu to vemou. Když vymyslí způsob jak získávat "legálně" FP od jiných, tak je dle mého pohledu šikovnější, než někdo kdo valí automatem denně X bojů.

Každopádně tohle není JEN bojová strategie. Jsem rád, že se člověk může dostat k bodům i přes FP. Teď ještě vymyslet nějak body za suroviny...
 

DeletedUser2059

Host
Nejhorší co můžete udělat je stresuplně a nervumocí hledat plánky na jednu budovu.
Nejlepší co můžete udělat je říkat si tuhle budovu teď nepotřebuju a za měsíc máte plánků této budovy habaděj.
= Když je nepotřebujete tak přicházejí sami od sebe ;)
 

trojan1673

Veterán
Přesně tak, já čekala na poslední plánek Baziliky strašně dlouho.
Po asi měsíci už jsem to nevydržela a koupila ho, jaké překvapení, když mi pak přišel :(
 

DeletedUser5477

Host
Přesně, taky čekám na poslední plánky strašně dlouho, a když mám 2 stejné a vyměním je tak hádejte co stejně nepřijde ten potřebný plánek a nezbývá mi nic jiného než ho koupit :D
 

DeletedUser3139

Host
Fakt nechci nikoho naštvat, sám na to koukám s otevřenou pusou, ale v poslední době mi padlo už asi osm posledních plánků za sebou. Je pravda, že je vlastně nepotřebuju, protože pouze odemknu další úroveň, ale postavit jí nemohu, protože to bych se asi musel někam vloupat a nahrabat si desetitisíce FB. Odemčených úrovní VB mám tak do roku 3000 a to si budu muset přichvátnout.
Ale už jsem si myslel, že v INNO došly dia za úkoly. Poslední jsem dostal ještě loni, další až včera. :cool:
 

DeletedUser11297

Host
Já poté, co jsem asi dva měsíce zpátky získal ze studánky dva dny po sobě 50 dia, také živořím. Diamanty jsou asi ještě více nedostatkovým zbožím, než kdykoli dříve bývali. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru