alexandrijsky majak zvyseni zasob

DeletedUser

Host
stava se mi ze zmizi bonus zvyseni zasob musim kliknout na majak a znova bonus naskoci (aktuluziji stranku a znova zmizi a musim znova kliknout na majak aby naskocil). jeste jedna vec mel sem 1 deni vyrobu zasob, rano sem to mel zvyseny na 60% odpoledne se mi aktulizoval majak a musel sem vybrat surky nez my naskoci bonus. hlavne me stve ten prvni pripad nebavi me pokazde aktulizaci stranky klikat na majak
 

Haspro.TR

Turista
Nefunguje - teď jsem vybral maják, kousla se hra. Po znovunačtení maják byl vybraný, ale bonusová výroba nikde, vybrala se v normálním počtu jako bez bonusu. Po kliknutí na maják se bonusy znovu objevily, jen zkrácené o 5 použití, přesto že výroba byla vybrána bez bonusu. Kontroloval jsem i zápočet surovin do celkového počtu po jednom vybrání - vždy to započítalo bez bonusu. Takže to opravdu nefunguje.
 

jana64

Nováček
od poslední aktualizace mám ten samý problém a nejenom s majákem,ale i s bazilikou..... bonusy se prostě nepřičítají... než začneš sbírat výrobu, tak klikni na maják nebo tu baziliku a budeš sbírat s bonusem.... je to sice otravné,ale funguje to....
 

DeletedUser3784

Host
ale počítá se to s bonusem... všimněte si co vyskakuje přímo pod počítadlem (vpravo nahoře) zásob nebo mincí - ne to co skáče nad budovou...
 
Nahoru