Aliance cechů & chat

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
  • Oblast hry: komunikace, diplomacie, CvC
  • Současný stav: nezavedeno
  • Nápad: Přidat možnost vytvořit oficiální alianci cechů - buď o omezeném počtu členů nebo v závislosti na úrovni cechu zakladatele. Nahradit Chat sousedství (který je zcela nevyužíván) Chatem aliance.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Rozvedu níže: Jak asi všichni víte, v rámci cechovního fóra je k tématu možnost přizvat i další cechy a vytvořit tak neoficiální společné fórum. Oficiální, herním systémem podporovaná aliance, by podle mého názoru byla lepším řešením a do budoucna by umožnila implementovat spoustu dalších věcí.
Chat sousedství (aspoň v tom mém) od jeho zavedení snad nikdo nepoužil a maximálně si tam lidé nadávali kvůli rabování. Proč ho nevyužít jako alianční? Rozhodně smysluplněji.
Počet členů aliance bych omezil buď pevně (max. 3 - 4 cechy) nebo neomezil vůbec, ale navázal na úroveň zakládajícího cechu (úroveň 0 - možnost přibrat 1 cech, úroveň 5 - 2 cechy, úroveň 10 - 3 cechy atd. NEBO jiné odstupňování. Zavést alianční filtr na trhu (poplatky za výměnu ve formě FB ponechat). Společná alianční výstavba něčeho (nějaké speciální budovy), která by všem členům následně něco dávala (prestiž, sílu, medaile, body,... Ano, tady je problém nějakého spravedlivého dělení.

Za primární ale považuju ideu možnosti založit oficiálně alianci, jenž by se zobrazovala u zúčastněných cechů a umožnila využití společného chatu. Další nápady v tomto tématu jsou vítány.
 

DeletedUser2059

Host
Ahoj Zeldo, zrušení chatu sousedství tu ještě opravdu nikdy nebylo a myslím, že je to opodstatněný návrh. Tento chat jsem za jeho existence ještě nikdy nevyužil. Nahradit ho mezicechovním by bylo určitě smysluplnější.

K tvému návrhu aliancí bych souhlasil, máš to opravdu pěkně popsané. V současné době se politika rozdělování sektorů zakládá pouze na síle daného cechu a pak tedy jsou ostatní cechy, které nejsou tak bojeschopné potlačovány. Přičemž tyto cechy by si určitě zasloužily bonusy z cechovních válek, které je možné získat pouze na základě hrubésíly a vytrvalosti hráčů.
V rámci i historického kontextu by se nějaký způsob zpracování aliancí či koalicí mělo vypracovat. Náš cech je kupříkladu členem koalice, nicméně všechno hraje proti tomto spojenectví. Drží nás jen dobrá vůle a ochota spolupráce. Situace se ještě zhoršila, když se omezilo cestování hráčů mezi cechy. Máme externě sepsanou dohodu a také využíváme společného fóra. Ale protože každý cech chce být nejlepší, a toho lze dosáhnout pouze vlastněním silných sektorů, tak se často potýkáme s neshody. Jsou ty sice budovy, ale ty přispívají pouze do růstu levelu, což je příjemné, ale to cech na první místo nedostane.
Můj závěr je zavést.

Halloffame_Full.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Jediny problem vidim stale v tom, ze sa spoja aliancie.
+Pridat celkove hodnotenie aliancie
a nejak obmedzit, aby sa nespojili najsilnejsi.

Napad : Sektory inej aliancie mozu posobit, ako najazdnici -1obrany pri prepocte
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
jsem pro všemi deseti a irokéz já ti nějak nerozumím alianci si mohou vytvořit klidně i ty nejsilnější cechy mezi sebou nevidím důvod tomu bránit bylo by to moc velké omezení ale tohle už je podruhé co tu od tebe čtu nějaký komentář a vždy mě jen rozesměje kam na ty nápady chodíš ?
 

DeletedUser

Host
Spoja sa silnejsi a slabe cechy si nezahraju(minimalna ucast na CvC). Ako vidim, tak vela skusenosti nemas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
irokéz já sám jsem si zkusil zrušit většinu svého města a postavit kasárna a vím jen to že i já jako jeden bojovník dokázal sebrat území silnému cechu tak bych řek že o tom vím své a pokud nemá jeden cech na to aby se prosadil sám v cvc tak nemá smysl aby je vůbec hrál je to vždy jen o souhře cechu a jeho vedení pokud u tebe v cechu to nefrčí tak dobře tak to máte hold smůlu je to jen o schopnostech cechu . tak tu nebreč že by něco bylo nefér
 

DeletedUser2059

Host
Nemluvě o tom, že slabé cechy by se také mohli spojit, vždycky je nějaká opozice. Sdružení třeba 5 slabých cechů může překonat i ten nejlepší cech ze všech.
 

DeletedUser3139

Host
Tak už je to tu zase!!! Chcípla mi koza, tak ať sousedovi chcípnou všechny! Kde se berou lidi, kteří pořád vymýšlí, jak to udělat, aby ti, co se hře věnují třeba 3 hodiny denně, nemohli být lepší, než ty, co hrají jednou měsíčně čtvrt hodiny! A pokud někdo začal hrát rok po začátku světa, tak by snad mohlo dojít, že bude mít tak trochu honičku dostat se na úroveň těch prvních! Všichni jsme začínali od nuly a tudíž jsou podmínky stejné pro všechny. Spíš pro ty starší (herně) to bylo podstatně horší, protože jsme byli pokusnými králíky a hru nám INNO měnilo za pochodu a skoro vždy to bylo na palici! Takže by bylo moc fajn, kdyby se už konečně přestalo vymýšlet, jak to udělat, abych jenom já měl hru jako procházku růžovým sadem a všichni ostatní si místo hry vzali provaz a šli se zastřelit do rybníka! :cool:
A jen tak pro zajímavost, Irokézové byli jeden z nejbojovnějších indiánských kmenů, takže podle komentářů by se Irokéz123 měl jmenovat spíše Vrána! :D
 

DeletedUser2451

Host
Teda jipi tak mě už dlouho nikdo nerozesmál jako ty a tvůj příspěvek se kterým naprosto souhlasím i já si prošel zkušební verzí této hry tak ti naprosto ve všem rozumím
 

DeletedUser

Host
Nesnazim sa vyhybat bitke, ale ty si daj nick cigan. Ciganska ferovka 5 na 1.
 

DeletedUser3139

Host
Irokezi, ty sis asi špatně přečetl můj příspěvek. Ty chceš aby slabší cechy se mohli spojit a ty silnější ne. Takže to tvoje vyjádření o 5 proti 1 je tvoje přání a ne moje. Já naopak navrhuji rovnost pro všechny. Takže tvoje přirovnání sedí spíše na tebe, bohužel. :cool:
 

DeletedUser

Host
Pockaj skusim to vyvsetlit inak
Chcem aby sa vytvarali aliancie takto
1, 2, 3
1, 2, 3
Cisla uvadzaju silu cechu (ma to byt obrazne)
a to obmedzenie ma byt aby sa nevytvarali
1, 1, 1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Hádáte se pánové o něčem, co v mém příspěvku vůbec nebylo. Vůbec jsem se nezaobíral vojenskými aspekty aliance z hlediska CvC a ani bych do současného systému aliancí nezasahoval. Nápad byl primárně o usnadnění vzájemné komunikace několika cechů, které ani nemusí bojovat v CvC, tudíž nechápu, proč se tu řeší kdo s kým proti komu. Jak vidíme v praxi - ti jenž touží být vždy vpředu žádnou formální alianci nepotřebují, protože se prostě dohodnou rovnou.
 

DeletedUser2451

Host
Ano zelda má pravdu ale irokéz tu něco navrhne a pak to svede na jiného navíc tu navrhuje blbost a i po přečtení jeho vysvětlení jsem dospěl k názoru že zas vypustil nesmysl.

irokéz nejsi ty jeden z vývojářů inna ? pak bych to chápal
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru