Arktický přístav

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Werstat

Komentátor
Zajímalo by mně, jestli se dá někde zjistit co vlastně loď přiveze. U Promethea je to vidět, ale ještě jsem nezaznamenal, že by loď přivezla něco jiného.

A otázka č.2 - Jak je to s těmi dvojčaty musí plout společně abych navýšení bylo 50%? Zrovna jsem na ně natrefil a vyslal je společně.

Díky.
 

DeletedUser11297

Host
Pokud máš na mysli odměnu od metaře, tak se ti po vybrání přístavu objeví tato zpráva:

SoWmn_SvBvAamXVNyiJqy0LvoPp6GbAM8leRjZkELxLqmv9Bqumg0Rc-OiabjsINNrGjJZf6Lw=w1366-h768-rw-no


Co se týče dvojčat, tak tam ti snad poradí někdo jiný, já je ještě společně neměl.
 

DeletedUser4810

Host
prosím, najde se vůbec někde, co znamenají ty symboly/bonusy šlenů posádek v přístavu ?, třeba ty hlavy proti sobě a tak ?, dík
 

Haspro.TR

Turista
Nevíte někdo co má za vlastnost Badatelka Kita (Akademik +15%) - co vlastně přinese když je vyslána s posádkou?
 

Haspro.TR

Turista
Ještě jeden dotaz - při přechodu z Ledové do Oceánské budoucnosti - změní se v přístavu druh zboží za nájem námořníku (původně zboží z Ledové bude nahrazeno zbožím z Oceánské budoucnosti)?
 

DeletedUser12887

Host
Pořád se platí surkama z doby ledové na oceanskou je už vidět nový přístav tam by se mělo platit surovinama z oceanske doby az se zpřístupní ve stromu výzkumu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru