Atomium a Observatoř

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10546

Host
Oblast hry:Velkolepé budovy
Současný stav: Budovy, které přispívají surovinami do cechovní pokladnice (viz. předmět), dávají suroviny podle toho, ve které době se hráč nachází.
Nápad: Pokud by bylo možné,aby si každý hráč měl možnost určit (podle bojů v CvC,vždyť hlavně kvůli nim tyto VB jsou), jaké suroviny bude jeho budova produkovat. Samozřejmě by to bylo omezeno max. dosaženou dobou, tedy např., že hráč v průmyslové době by samozřejmě mohl nastavit max. suroviny průmyslu, né již dobu pokroku a dál.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser10546

Host
Sorry,ale bohužel nemám čas sedět u PC celý den a procházet celé forum, vyhledávač mi to taky nenašel. A nedělej ze mě lhářku.
 

DeletedUser2298

Host
Po zadání výrazu " observatoř" a "atomium a observatoř" mi to vyjelo jen pár stránek témat - cca 4.. z toho první stránka vyhledávání je jen seznam VB s popisem který se dá lehce přeskočit... a zbývá pár témat která jsou od hráčů.. celé mi to zabralo cca 3 minuty... Tolik k celodennímu hledání - a pokud jsem někde napsal že lžeš, prosím o citaci - jinak mi nevkládej laskavě do úst slova ( písmena) nevyřčená.. dík.
 

DeletedUser2451

Host
Ano tohle tu už zaznělo a moc názorů na to to téma bylo já osobně nejsem přesvědčen jestli by to bylo dobře, ale možná že jo. Nevím.
 

Thesseus

Znalec
je nutný se handrkovat kvůli takové maličkosti, že někdo něco nenašel?

K nápadu: byl jsem tehdy proti. Respektive OK, ať si to dělají jiné cechy ale ne ten, ve kterém jsem :) Chci tím říct, že je to jednoduše neefektivní. Jedinou výhodu vidím v tom, že by to možná globálně vyrovnávalo nedostatky na jednotlivých světech.
 

DeletedUser11359

Host
Já jsem proti. Podle mě je hloupost si nastavit VB aby ti produkovala to a to zboží....
 

trojan1673

Veterán
Jsem také proti.
Podle mě by to sice usnadnilo hraní některým cechům co bojují v nižších dobách, ale vývojem jsou určitě jinde.
Ale bylo by to až moc velké ovlivnění pro CVC, každý by si tam nastavil dobu jakou chce a sektory by se dali získat snadněji.
Více surovin, kterých nemám zrovna moc a nemusím mít ani tolik výroben.
Podle mě by to hře spíše uškodilo.
Největší výhody by měl samosebou cech ve kterém je nejvíce těchto velkolepých budov.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru