autíčka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7772
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7772

Host
takže drobné info: tie slávne autíčka ako boli deklarované, že nebudú chodiť bokom stále bokom chodia :)
fakt profesionálna práca :))
dúfam, že to zas budú všetci hlásiť ako divý a ešte 5 aktualizácii to bude tým "expertov" riešiť ako max. prioritu namiesto niečoho rozumného

autíčka.jpg

http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?4561-Moderní-doba

proste profíci - je to tam uvedené hneď ako prvá oprava chyby, vážne podarená :)

viditeľné to je síce len slabo - zmenšenie .jpg, ale všetci to asi uvidíte čoskoro sami, a to aj napriek tomu, že si mnohý vypnete animácie, aby to neustále nepadalo...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7772

Host
máš pravdu vlákno je aj tam, ale ide mi o to ako vývojársky tým deklaroval, že to opravil a zase nič - pozri dátum vzniku
proste neustále sa čosi sľubuje a realita - všetci ju vidia
a to ani nehovorím o tom, že pri problémoch ktoré hra má stráca niekto čas takouto vtákovinou, ktorá nič rozumné nerieši - pripomína mi to štandardné manažérske rozhodnutie: síce tým nič nezískame, ale je to viditeľné, a dá sa to ľahko prezentovať (kto pracuje vo veľkej spoločnosti bude vedieť o čom hovorím)
 

DeletedUser3370

Host
To neznamená, že se musí kvůli tomu zakládat duplicitní vlákno. Mnou zmiňované je stále v kategorii Chyby -> Auta.
 

Thesseus

Znalec
No uznej, že tahle profesionální práce si zaslouží jedno duplicitní vlákno. Tým vývojářů měsíc spravuje autíčka, vátězoslavně ohlásí opravu a nejenže se neopravilo nic ale mě ty aute jezdí dokonce ven z města. Včera jsem sledoval jedno, jak si to štráduje tam k tomu jezírku dole pod městem, přejelo vodu a pokračovalo mimo monitor vesele dál..
Skutečně profesionální práce! Přesně jak píše Jozo: nebylo by lepší kdyby to měsíční snažení věnovali skutečným funkčním chybám než nějakým přiblblým autíčkům o které většina hráčů určitě stejně nestojí, ať si jezdí třeba po střeše. Nevím, proč to nejde vypnout..
Neskutečné, absurdní..
 

DeletedUser7592

Host
V Oznámení ze 4.4.2014 se píše: "Opravení špatného vykreslování autíček - někdy jezdily bokem."

Musím zklamat výrobce hry, ale ani oprava XY nepomohla k tomu, aby autíčka jezdila tak jak mají. Občas si zvesela slajdují bokem, tak jako dříve. Kde asi soudruzi z NDR stále dělají chybu?
 

DeletedUser2298

Host
Kdyby jen bokem... mě dnes jedno krásné červené autíčko odjelo i na výlet do hor, když opustilo klasickou mřížku určenou pro výstavbu města a vyrazilo bez cesty "na tvrdo" do hor na piknik.. :))
 

DeletedUser

Host
Také se mi to stalo. Asi nějací bankovní lupiči v modrém fordu a brali to natvrdo terénem směrem na sever.-) Nabízím odměnu 100 000 zlatých za mrtvé či opravdu mrtvé:)
 

DeletedUser

Host
Tak právě jsem viděla jak si to růžový kabriolet namířil z města pěkně k rybníku a na pláž asi se jel slunit.Bez názvu.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru