Automatická obrana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10428

Host
  • Ahoj všichni,
    určitě, stejně jako mě, vás někdy napadlo, že by bylo fajn, kdyby jste měli možnost zasáhnout do obrany vašeho města, protože, co si budeme povídat, rozhodování automatu při napadání vašeho města útočníkem, je někdy absolutně netaktické. ( útok na tuláky, když útočník disponuje pouze 1 nebo 2 dalšími jednotkami, atd.).
    • Můj návrh pro tvůrce hry do dalších pachů, samozřejmě záleží na reakci ostatních hráčů, by byl asi následující:

    • Hráč, který je on-line by obdržel upozornění (stejné jako nyní při motivacích, jen by toto oznámení bylo trvalé, buď do ukončení bitvy nebo při potvrzení o doručení) a při potvrzení účasti na obraně, by se mohl aktivně podílet na obraně svého města. samozřejmě, by útočník nečekal na reakci obránce, ale započal by bitvu stejně jako dosud a záleželo by pouze na obránci, jak rychle by dokázal zareagovat.


    • Co si o tomto nápadu myslíte?
 

DeletedUser2059

Host
Opravdu zajímavé, je to jeden z nejdomyšlenějších nápadů na online bitvy co tu kdy byl. Tím pádem by také možná šlo konečně vyřešit návrhy, že obránce by za výhru měl získat body do PvP žebříčku.
Možná by ale hráči útočníci dost prořídli, protože by došlo k velkým ztrátám a raději by bojovali v časech kdy skoro nikdo ve hře není...
Opravdu pěkný nápad. :cool:
 

DeletedUser11823

Host
Tak mně se tohle také velmi líbí. Navíc, oživení by to bylo pro obě strany, a dostat se v této hře k boji dvou "skutečných" hráčů proti sobě, místo boje proti automatu, by bylo skvělé :)
 

Arthoris

Odborník
Tak vzhledem k tomu,že je zde zaveden automat,tak by to nešlo(pokud pojedu automat,tak je bez šance aby obránce zareagoval,to by byla nevýhoda pro ty co jedou ručně).Ale nápad má zajímavou myšlenku ale má víc proti než pro do hry by musela ta funkce být pro všechny vyvážená a to je těžké.
 

DeletedUser10428

Host
160220151247.jpg
Tak přesně o tomhle mluvím. Je to staré cca 1/2 hodinky.
Co se týče útoku v automatu, tak proč by se nemohl automatický režim spustit opožděně. Třeba mezi 5-10s. Myslím, že takové zdržení by nikoho nezabilo a dalo to právě tu šanci na připojení se do bitvy.
 

traktorista

Odborník
Nj, jenže 10 vteřin u každého z hráčů a ono to pěkně naskáče ... i ti co bojují chtějí mít odválčeno co nejrychleji a takovéhle zpoždění je bude štvát - protože hráčů, kteří budou bránit růčo je minimum.
 

Arthoris

Odborník
Od toho ale ti tuláci tu jsou,kdyby ta obrana vždy likvidovala klasickou jednotku a pak tuláky,tak ti tuláci jsou bezpředmětní a k ničemu.
 

DeletedUser11254

Host
Skvělý nápad,sám sem to chtěl navrhnout :) Jsem plně pro
 

Dan 77

Veterán
Sice je to moc pěkný návrh (a taky lépe vymyšlený než kdysi nápady stejného typu), ale z důvodů, které zmínil Arthoris a Thomas, návrh v tomto stavu opravdu podpořit nemůžu. Muselo by se všechno hodně dobře domyslet a návrh vylepšit, ale samotného mě zatím nic nenapadlo.
 

DeletedUser5477

Host
Také se mi velmi líbí návrh, ale musím souhlasit s Arthorisem a Tomasem.
 

DeletedUser3139

Host
Nedokážu odhadnout, kolik hráčů by to využilo. Když vezmu, že aktivní hráč udělá 60 - 80 bitev se sousedy denně, tak si myslím, že jen pár se bude bránit on line. Valná většina nebude u bedny, další velká část to nechá v klídku na automatu a jen mizivá část se bude bránit. A to zvlášť, pokud budu mít, jak píšete cca 10 sekund na zahájení obrany. Aktivní hráči by se přesunuli s boji do nočních hodin a bylo by vše při starém. Snad jen pokud by se nedala zapnout siréna na buzení (co by tomu ale řekla manželka vím docela přesně!). A jak by se řešila nesmrtelnost obrany? Předpokládám, že to by asi padlo. Já to za zase tak převratný nápad nepovažuji.
 

trojan1673

Veterán
Tak zpestření by to bylo, ale jak píše Jipi53, tak by se boje přesunuli na dobu kdy tu obránci nejsou.
A podle mého jen pár hráčů by obětovalo svou obranu a chtělo jí po každém útoku vyměnit.
Těch pár sekund na zahájení obrany by bylo asi málo :(
 

Dan 77

Veterán
Navíc by bylo zcela bezpředmětné ztrácet čas u vlastní obrany (nebo kvůli ovládání vlastní obrany muset obrannou armádu obnovit), když ti útočník nesebere výrobu z žádné budovy.
 

Kayro

Znalec
Skoro bych se vsadil ze presne toto(aktivni obranu) annoncovalo samo INNO tak nekdy pred rokem.Ale nejak to vysumelo.
 

DeletedUser2451

Host
zatím slušný návrh a jsem pro je to fakt velmi zajímaví a určo by to oživilo hru tak že ještě jedno ANO JSEM PRO
 

DeletedUser3139

Host
Stále mi nějak uniká smysluplnost návrhu. Může mi někdo z těch, co s ním souhlasí vysvětlit, kde jsem v mém předchozím příspěvku č. 11 udělal chybu? Protože pokud tam píšu pravdu, tak se jedná o nesmyslný návrh, který by snad byl použitelný jen pro mizivou část hráčů a pokud útočíte na automat, tak by neúměrně prodloužil dobu potřebnou na boje. Podle mně úplně stačí, když v mém městě není co vyrabovat. :cool:
Prosím o vysvětlení. Předem děkuji.
 

Kayro

Znalec
Tak za prve jde o to ze by tu byla ta moznost aktivni obrany to jestli ji nekdo chce vyuzit nebo ne je druhorade a pochopitelne za uspesnou obranu by musely byt body do veze.
 

DeletedUser10428

Host
Když jsem psal tento nápad, se přiznám, že až tak do detailů jsem o tom nepřemýšlel. Jen mi vadila ta jistota útočníků využívající automat a přesně si uvědomujíc, že jim vlastně nic nehrozí. Šlo mi tak trošku o omezení napadání slabších obránců, kteří vlastně ani nemají jinou možnost se bránit. Vlastně jsem si říkal, jak by asi reagoval útočník, kdyby najednou zjistil, že obrana reaguje jinak a taktičtěji než doposud. :) A myšlenka útočit on-line proti někomu jinému byla pro mě takové zpestření hry. A jak psal Kayro, šlo by jen o možnost, kterou nemusíte využívat a jak se tu také píše, že by to jen málo hráčů využilo, tím pádem by tedy těch "zdržení" nebylo tolik. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru