Balíčky fotbalových kopů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13722

Host
Napsal jsem gosudarstvu, že by bylo pěkné a užitečné zobrazovat balíčky v odměnách získaných fotbalových kopů při okně, které nabízí přikoupení kopů za diamanty - podobně, jako je to u výzkumných bodů. Dostal jsem obratem odpověď, že je to zajímavé a že pro to mám získat podporu zde na Fóru. Tedy to činím a prosím, PODPOŘTE MŮJ NÁPAD, určitě se i Vám hodí!!! Díky předem Vám za podporu i vedení za realizaci

Láďa Svoboda
 

DeletedUser5384

Host
Na to nedá nic jiného než kývnout,osobně mi taky překvapilo,že to tak není:) Za mne velké bezvýznamné ANO :D
 

Svatej

Legenda
Na betě se ladí především bugy, kdežto tohle je spíš systémový problém než bug. A bohužel, na názory o "vylepšeních" a odtranění takových systémových chyb se na betě moc nehledí.... :-/
Respektive, názory hráčů tam najdeš, ale šance že na jejich základě dev. tým upraví/přidá nějakou funkci je minimální...
 

DeletedUser13489

Host
Napsal jsem gosudarstvu, že by bylo pěkné a užitečné zobrazovat balíčky v odměnách získaných fotbalových kopů při okně, které nabízí přikoupení kopů za diamanty - podobně, jako je to u výzkumných bodů. Dostal jsem obratem odpověď, že je to zajímavé a že pro to mám získat podporu zde na Fóru. Tedy to činím a prosím, PODPOŘTE MŮJ NÁPAD, určitě se i Vám hodí!!! Díky předem Vám za podporu i vedení za realizaci

Láďa Svoboda
Za mě rozhodně ano, protože pořád skákat do inventáře ... :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru