ban na hru

proč existuje ban na hru kvůli global chatu? původně byl chat jen prohlížeč,až se zrušilo cech fórum vytvořil se global chat i na mobily...navrhuju ban pouze na global chat a ne na celou hru...více mě irituje cílené podhazování pozic dle 1.9 co si vytvořila hráčská komunita,takového hráče banovat hned,nebo když ignorování tak nejen co se týká psaní zpráv ale i VB či útoku nebo motivace pokud je takový hráč jako soused...
 

vasa.jedlicka

Komentátor
no zrovna u tebe díky bohu že je ban na celou hru (nevím jestli máš/nemáš), tvoje vyjadřování je často velmi tristní a do nebe volající Wiki .. u tebe "mute" jen v jedné konverzaci nepomůže, ty se rozezpíváš úplně všude.
 

RomanS24

Člen
Kamáráde tady nejsme na twitchi. kde mužou Plebové říkat co chtěj a když nedostanou ban tak max dostanou suba.
 

Caratic

Komentátor
proč existuje ban na hru kvůli global chatu? původně byl chat jen prohlížeč,až se zrušilo cech fórum vytvořil se global chat i na mobily...navrhuju ban pouze na global chat a ne na celou hru...více mě irituje cílené podhazování pozic dle 1.9 co si vytvořila hráčská komunita,takového hráče banovat hned,nebo když ignorování tak nejen co se týká psaní zpráv ale i VB či útoku nebo motivace pokud je takový hráč jako soused...
Pobavil si:).
 
zbytečné komentovat,ten co neuznává nához 1.9 u jiných kdy na svých VB je vyžaduje,je podobná debata jako co bylo dříve? vejce nebo slepice? první byl kohout...
RomanS24 komu tykáš? ani vzdáleně nejsem tvůj kamarád,a s tvým přístupem nikdy nebudu ikdyby jsme byli poslední 2 lidi na světě...
fóra jsou a vždy byly hlavně diskuze,nezamněňovat s weby typu wiki FoE které je čistě informativní...
vasa.jedlicka kdyby global chat neexistoval,komu by chyběl? mě třeba chybí cechovní fórum které se zrušilo,mimojiné bylo na fóru info i staršího data které šlo dohledat,ve vlákně v cechu info časem systém vymaže,děje se to automaticky,takže např. rady pro začínající hráče se musí psát pořád dokola protože je systém pořád dokola maže což na cechovním fóru nebylo,napsal jsi jednou a info jsi dohledal i třeba po dvou letech...
navíc když global chat nebude,nejsou potřeba admini,další úleva pro provozovatele hry,o starost míň někoho kontrolovat...
 

ropator

Nováček
WikiCzech mě taky pobavil, občas se sem mrknu, málokdy na něco zareaguji,ale tohle je opravdu exotika
a prosím všichni vykat vždy a všude i když ho potkáte pást husy
 

weri85

Komentátor
vasa.jedlicka kdyby global chat neexistoval,komu by chyběl? mě třeba chybí cechovní fórum které se zrušilo,mimojiné bylo na fóru info i staršího data které šlo dohledat,ve vlákně v cechu info časem systém vymaže,děje se to automaticky,takže např. rady pro začínající hráče se musí psát pořád dokola protože je systém pořád dokola maže což na cechovním fóru nebylo,napsal jsi jednou a info jsi dohledal i třeba po dvou letech...
Pokud nastavíš cechovní vlákno jako "důležité", pak se automaticky po 2 měsících nemaže. V cechu máme např. vláno s pravidly cechu, kde jsou příspěvky z roku 2020.
 
Ty si fakt případ Takže ban pro všechny hráče malých cechu, kde jedou kolečka, protože tam bývají podhozené pozice vůči 1,9. Nejdřív mysli než vypotíš další nesmysl
 

Termi

Komentátor
Pokud nastavíš cechovní vlákno jako "důležité", pak se automaticky po 2 měsících nemaže. V cechu máme např. vláno s pravidly cechu, kde jsou příspěvky z roku 2020.
Myslím si, že toto by si mu písať nemal. On predsa je hry znalý a takú jednoduchú vec by mal ovládať. ;)

Návrh je nezmysel. V chatu môže niekto používať spôsoby vyjadrovania, ktoré sú v rozpore so zákonmi danej krajiny. Ani majitelia hry si nezoberú na hlavu obvinenie, že umožňujú zverejňovať príspevky v rozpore so zákonmi a podporujú takých hráčov. Napríklad, vyhrážanie sa, je trestné vo všetkých krajinách EU. Urážanie je tiež trestné v mnohých krajinách.
 
Nahoru