Banka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5701
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5701

Host
Oblast hry: Nová budova
Současný stav: pouze možnost směnného obchodu
Nápad:Když lze vyrábět zásoby, proč nezúročit penízky? Např. Vložím 1000 a za 4hod. mám třeba 4000. Každý stát má dnes své investice. Samozřejmě by se dalo investovat do surovin. Nakoupím např. 10 zlata podle toho jak bude žádané na trhu, ho prodám za peníze. Už jsme v době postmoderní a pořád tu máme výměnný obchod. Není to trochu divné? A proč si nevzít půjčku? :) Pokud do jisté doby nezaplatíme, propadne budova bance. Nemusí hned zmizet, může být jen neaktivní a znovu nabídnuta k odkoupení.

Zkoušela jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
tohle je určo spestření i jiných her ale tady bych to nezaváděl
 

DeletedUser3858

Host
Za mě zbytečné.
Jsem v postmoderní době a mám na kontě přes 14 milionu zlatých a nevím co s nimi. Maximálně tak měnit za FB, jenže časem tento poměr se stane neúnosným. Zbytečný čas řešit nějakou banku na zůročení.
 

DeletedUser11513

Host
Já s penězi nemám problém, takže banka by byla zbytečnost, neříkám, že bych ji asi ani jednou nevyužil, ale ke stálému používání by to asi nevedlo. Navíc, pokud by to byla budova, musela by být v každém věku znovu vyzkoumána, protože mít v postmoderní době banku z doby kamenné je blbost. Nejsem si jist, zda by to hře spíš malilinko neuškodilo, než pomohlo. Přeci jen, dodávat stále nové "blbosti" a "maličkosti" do hry ja taky kravina. Za mně bych banku asi nazaváděl, jen další "zpomalovač" hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru