Bitva

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Bitva
Ahoj Lidi :)

Chci se vás optat zda vám nevadí to co mě a zda by s tím nebylo možné něco udělat...

Když bojuji a chci se podívat jaké je pořadí soupeřů stane se mi toto: http://prntscr.com/4k9nsx - screen pořízen programem - Lightshot... Problém je v tom, že se otevře tabulka o soupeři na kterého najedu myší abych zjistil který je na řadě, ale nezjistím nic protože, bojiště je z velké části překryto :-(

Dle mého názoru by se tato tabulka měla otevřít pouze na vynucenou akci, teda jen pokud budu chtít vědět podrobnosti o daném soupeři...

V diskusi sem se pokoušel najít zda se na toto téma zde již nediskutovalo, ale nebyl jsem úspěšný...
V Sekci Otázek sem položil tuto otázku ostatním hráčům a nápad se setkal s kladným ohlasem a tak vám ho předkládám k posouzení....

Předem děkuji za odpověď.
 

DeletedUser11338

Host
Thesseus odpověděl takhle:

Vadí až někdy dokonce štve
To s vynucenou akcíj skvělý nápad. Například tooltip by se objevil až při kliknutí na jednotku v liště, při najetí myší jen pozice a dostřel.
Šup s tím do nápadů, což?

Nekradu nápady - Thesseusovo řešení s najetím anebo kliknutí je jednoduché já bych to řešil složitěji takže děkuju mu tímto a připojuju do diskuze o mém návrhu ;)
 

DeletedUser2237

Host
no ja myslim ze tento problem by nebylo spatne odstranit :-D taky uz me to napadlo pak jsem se k tomu nejak nedostal :)
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi,

prve děkuju za reakce ; Zajímalo by mne kolik potřebuje člověk "uhnat" kladných hodnocení aby se tím někdo začal zaobývat??? :O
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj Lidi,

prve děkuju za reakce ; Zajímalo by mne kolik potřebuje člověk "uhnat" kladných hodnocení aby se tím někdo začal zaobývat??? :O

Tak to ti řeknu úplně přesně. Tohle není o reakcích, ale o rozhodnutí v INNO a podle toho, co za dobu co hrají vím, tak šance bude i s milionem reakcí těsně kolem nuly. :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru