bodování cechů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
ahoj vedu cech Bratrstvo Ferratu na Ačku a bohužel když vidím jak se změnilo bodování cechů tak se mě chce blejt. V GvG válkách má šanci malo kterej cech a považuji to za blbost změnit hodnocení cechů tímhle způsobem
navíc jsem se setkal že hodně hráčů i několik lidí co vedou jiné cechy tak s touhle hrou končí a to jen kvůli té změně v bodování cechů myslím že by se to mělo změnit tak jak to bylo předtím a hodnocení v GvG by se mělo oddělit od normálního bodování
 

DeletedUser2451

Host
mému cechu se zas tak pozice v žebříčku nezměnila ale beru to jako nespravedlívé hodnocení a cechy které jsou spíš na obchod a nebaví je valky nemají v postupu žadnou šanci fak je to nesmyslné bodování já volám pro změnu
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj max. souhlas!!! Já jako zakladatel cechu PATRIOTS na C-ečku jsem chtěl můj cech dostat samozřejmě též co nejvýš ale za pomoci všech aspektů této hry a ne jen bojů v GVG . Tudíš jak píšeš zvažuji že cech někomu předám a ze hry odejdu jelikož pro mě hra stratila smysl. Já třeba bojuji rád ale že bych chtěl jen bojovat aby šel cech nahoru to fakt ne.Hra by měla být strategie jako celek (i v hodnocení cechů) a ne jen o obsazených územích na mapě a podle toho řadit cechy do globálu. Tak že by bylo fajn kdyby se to rozdělilo ale jak to tu znám nic z toho nebude tak se s vámi již brzy rozloučím :(
 

Kayro

Znalec
Za pomoci "vsech aspektu teto hry" dostanes cech nahoru prave ted daleko lepe nez pred tim.Boje se presunuli alespon ted ze zacatku z PvP do GvG a vyroba surovin uz neni na sklad ale pro podporu boju v GvG. " Cechy které jsou spíš na obchod a nebaví je valky nemají v postupu žadnou šanci " tady neni zadna zmena tak to bylo i pred tim,kdo nejel PvP zaostaval.
 

DeletedUser9420

Host
Suhlasim z nazorom ze sucasne bodovanie nieje spravodlive. Mali by sa ratat body ta ako doteraz + body z bojov. A mohol by sa bodovat aj obchod.
Dufam ze tvorcovia hry sa nad tymto zamyslia a zmenia sucasne bodovanie.
 

DeletedUser2298

Host
A není to de facto jedno..? Pokud má hráč víc jak 500 tisíc bodů.. tak to s největší pravděpodobností znamená, že má vše postaveno a vyzkoumáno a je v Moderní době... pokud má milion.. dva.. tři.. tak to navíc znamená, že hraje delší dobu a bojuje.. Body prostě podle mě mají minimální vypovídací hodnotu... Zatímco prestiž cechu říká, že minimálně část cechu opravdu aktivně bojuje na cechovních mapách a nejsou to jen "domečkáři".. Samozřejmě více žebříčků by neškodilo - pak si mohou masírovat ego všichni, jak jsou dobří v různých disciplínách ( sběr, boj, stavění, cechovní boje..) - ale vše je to jen to masírování ega.. jediný hmatatelný fyzický výsledek - zrychlení verbování apod. má zatím jen účast v cech. válkách...
 

DeletedUser2059

Host
Byť tu zastupuji momentálně první cech - Řád Staré Sekery tak myslím, že množství bodů by mělo v žebříčku být alepoň zmíněno.
Pokud nás nějaký cech předběhne tak souhlasím s původním návrhem :D
Osobně myslím, že ke změně může dojít.
 

DeletedUser2358

Host
Jsem zástupcem cechu na Brisgardu, kde jsme mezi prvními, ale to bodování mi taky připadá demotivující pro spoustu klanů. S postupem doby však zjišťuji, že není vůbec pravda, že jsou důležití jen válečníci. S počtem zabraných území jsou vojáci jen polehávajícími žoldáky, prtože mnohem důležitější jsou suroviny. A tady bych viděl, že se naplno projeví síla a aktivita klanů, protože vojsko bez surovin je prakticky k ničemu... Pokud se však bude zvyšovat potřeba surovin do desítek tisíc na jediné obsazené území, tak dobývání území cizích klanů je prakticky vyloučeno. V současné době (a to jsme pořád na začátku), ja zapotřebí 5 x 2010 ks surovin pro umístění obranné armády. Abychom dobyli již zabrané území, musíme porazit armády nepřítele 80x, zatímco on naši armádu pouze 10x. A při dalším útoku zase musíme dát 5 x 2010 surovin. Je jasné, že tímto nastavením, se hra po dobytí tzv. volných území prakticky zastaví. A s tím by se opravdu mělo něco udělat....
 

DeletedUser2298

Host
Tak jde udělat to.. že se domluvíte na jednu hodinu v noci.. nebo na 3 ráno.. a to území v 5ti lidech v klidu dobijete i na manuál.. ;-) Nebo to můžete zkusit v devět večer.. no ale pak holt vyhodíte 5x 2010 ks surovin do kanálu..
 

DeletedUser3370

Host
Judas: ve 3 rano jsem to nedavno zkousel a vyhodil jsem do kanalu 5krat 8ks jednotek....sem uplne zapomel jak se bojuje na manual;-)
 

DeletedUser6769

Host
No já bych byl pro dva žebříčky.. případně alespoň o zobrazení bodů v tom současném CvC žebříčku... sice je to hra, jak někteří píší, ale pokud nevidí člověk výsledky, tak z ní moc nemůže mít radost.. a je to hodně dětinské radosti, když cechu/hráči poskočí body nahoru. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru