Body budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser179

Host
Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s výstavbou a bourání budov? Vypozoroval jsem že při výstavbě se mne body za tu budovu přičtou ,ale když jí zbourám ak se zase odečtou což je docela zajímavý.Pokud je to tak ,tak je to docela postavený na hlavu a staví mne to do pozice lidí kteří nehrají a postaví pár budov.Osobně jsem si myslel že po akualizacích dostaneš body za jednotlivé budovy a ty tě zůstanou,aby bylo vidět jak pracuješ s městem .Možná jsem asi s jiného lesa když tuhle strategii počítání budov nějak nechápu
 

DeletedUser

Host
Pokud tě dobře chápu, tak kdyby to tak nebylo, tak postavíš třeba milionkrát chýši a dostaneš body, jako kdyby jsi měl ve městě milión chýší... což je postavený na hlavu a byl by to laciný a rychlý zisk bodů
 

DeletedUser179

Host
Spíše jsem myslel že dostaneš body za každou novou budovu.Ne 50x za jeden druh ,ale pouze 1x za daný typ.To by mělo logiku a ty body by tě rostli.Takle vždy něco zbouráš aby si moh postavit něco nového a nula od nuly pojde.
 

DeletedUser

Host
Mně to ani nelogický nepříjde, body ti dává ta budova-tj. když jí nemáš, nemáš ani body =) Je to tak i v Grepolisu, postavíš třeba lvl senátu, dostaneš za něj třeba 60 bodů, jakmile ten lvl zbouráš, tak máš po bodech
 

DeletedUser179

Host
Tak jsem asi opravdu z jiného lesa :-D (protože v této hře když máš omezený prostor na stavbu tak musíš vždy něco zbourat) a nechápu to.Je to demotivující a vlastně body k ničemu
 

DeletedUser

Host
O tom to je-na omezeném místě vystavět město, přestavovat a nahrazovat starší budovy novějšími a lepšími
 

DeletedUser1203

Host
Lepší budovy dávaj víc bodů, takže ono tě to nutí stavět lepší budovy za lepším umístěním v žebříčku, nelogický je spíš to tvoje, to abych dostal body bych musel postavit od každýho typu aspoň jednu budovu, já sjem třeba hodně budov vynechal protože jsem je nepotřeboval
 

DeletedUser179

Host
Jak je vidět více lidí více názorů :-D O tom tady fórum je.Dobrá koukám že má myšlenka je trochu mimo ,ale což :-D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru