body vyzkumu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
ted sem se dival na rozsireni a nektere budovy chcou i 14 vyzkumnich bodu. pokud sem to pochopil dobre, tak max pocet bodu kolik muzes mit je deset, tim padem az budes mit treba devet, tak kliknes na ten vyzkum a pak az budes mit dalsi pobody tajk doplnis, bo naraz to asi nejde ze? nebo se mylim? jinak body vyzkumu me stojo uz hodne pres 1000 zlatek hodne.

jsem na tom financne tak dobre jak nas ministr financi Kalou..k :D
 

DeletedUser89

Host
Přesně, výzkum můžeš "platit" postupně po kolika bodech chceš :)
 

DeletedUser

Host
a když by se to vrátilo do doby kamenné bral bych aby se budto ztracené body proplatili nebo aby bylo víc než jen 10 výzk. bodů :D
 

DeletedUser

Host
10 vyzkumnych bodu je sakra malo to znamena ze u pc musis byt minimalne 2x za den nebo o to prijdes co kdy musim nekam odjet atd .?
 

DeletedUser

Host
Podle mého bude časem možnost nějakého zmražení účtu nebo zástupu v dovolené,takže bych to zatím jako velký problém neřešil(až budu odjíždět,tak budu :D).
 

DeletedUser

Host
I když tu bude zástup nebo tak, tak maximálně budeš moc mít u sebe 10 výzkumných bodů. Je to tak u více her, když nejsi u počítače, "přetékají" ti třeba suroviny (DK) nebo energie ti "přetéká" (west).
PS: já jsem ve fázi, kdy mám vyzkoumáno "vše" ale nemohu jít dál, protože nemám speciální suroviny na odemčení výzkumu a tak mi také "přetékají" body výzkumu, takže tě to přestane trápit :cool:
 

DeletedUser

Host
presne tak, suroviny su vacsinou problem, ak ludia nechcu zamenit na trhu tak smola. ja som v najhorsom bral z trhu aj ponuky 1 za 1, lebo mi bolo luto tych stratenych bodov :D
 

DeletedUser

Host
Tak třeba mně přetékají body už 2 dny... hold se nedá nic dělat =(
 

DeletedUser

Host
tak já teď su v pohodě, mám asi 5 skladů=výrobny luxusního zboží, takže jsem se ještě nezasekl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru