Body z úspěšné obrany

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11293

Host
  • Oblast hry: obrana města
  • Současný stav: při úspěšné obraně města mi nejsou připočteny body za vítězství
  • Nápad: požaduji připočtení bodů za úspěšnou obranu a nebo a to je možná lepší nápad, odečtení bodů nepříteli. Částečně by se tak řešil problém s různými prudiči co pouze zaútočí a jakmile vidí, že na obranou sestavu prostě nemají, nebo náklady na obnovu vojska by byly příliš vysoké, raději souboj vzdají.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ano, první stránku
 

DeletedUser6769

Host
No nevím... nikdo na mě neútočí... ale nebyl bych proti. :)
 

DeletedUser7347

Host
No špatně to nezní ale je tu taková maličkost.Když se ti jednou za čtrnáct dní (podotýkám možná ale berme že ano) změní sousedé nebudeš ty jako útočník v nevýhodě když nebudeš znát obrany svých nových sousedů?Myslím že toto by se asi žádnému nelíbilo (přijít o body za kukačku)
 

DeletedUser11293

Host
qpaly;38565 (přijít o body za kukačku)[/QUOTE napsal/a:
To už je riziko podnikání, nicméně já se vždy podívám na sousedovo město podle toho co má za stavby odhaduji a zbrojím. Bohužel při tomto systému bych nemohl se ctí odejít pokud se mi objeví dva kopiníci a tudíž nepovažuji souseda mi rovného.
 

DeletedUser7347

Host
Tak to že se člověk nejdříve mrkne na město je jasná věc ale v obraně může mít jednotky z eventů nebo úkolů a nevidím důvod proč by hráč měl přijít o body když ustoupí.Jiná je to v případě porážky tam bych to bral :D
 

DeletedUser11293

Host
Hmm, možná bude lepší na myšlenku s odčítáním bodů zapomenout, ale na bodech za úspěšnou obranu se shodnout můžeme.
 

DeletedUser7347

Host
Určitě souhlasím s bodama za úspěšnou obranu :D ale i s odčítáním bodů za utrženou porážku obranou armádou jen za ten ústup se mi to fakt příčí.
 

Thesseus

Znalec
Když mě někdo o tři doby vyšší sejme a já zkusím, jestli mu to nemůžu oplatit a bohužel zjistím, že má plnou obranu tak mu ještě přidám body? No, ani to by se asi moc nelíbilo, že? :)

Tyto věci ohledně úspěšných obran a sankcí za vzdávání se už se tu diskutují velmi dlouho a nikdy to mezi hráči neprošlo, pokud si pamatuji.
Vývoj těchto nápadů vypadá většinou tak, že vznikne pač se někomu nelíbí, že je rabován. Pak pár hráčů, jako teď my, zareaguje. Ale když se to pak případně začne rozebírat do hloubky, tak se zjistí spoustu různých "ale".
 

DeletedUser11293

Host
Jedna věc je, že hra vůbec takovou možnost připustí, že na mne útočí hráč o 3 doby výš a druhá je možnost se ctí odejít hned na začátku (čti před prvním tahem,kukačku), nebo když v prvním, druhém kole zjistím, že na něj prostě nemám.
 

Thesseus

Znalec
Ale to si protiřečíš s Tvým nápadem. Právě za to si chtěl sankci nebo odměnu pro obránce.
Tak to vidíš, první "ale", jak jsem psal výše, už objevuješ Ty sám :)
 

Henzisek

Znalec
Nevím jestli se nepletu, nebo sem to četl někde jinde. Je to spíše pro pamětníky.
Nezměnily to náhodou jedním update kdy toto zrušily? Aby nemohli cíleně utočit jen na jednoho a zvyšovat mu body?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru