Body za výstavbu / Historie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi ;)

Mám dotaz řešilo se už někdy to že, se do výpisu historie nezapisuje kolik jste dostali bodů za výstavbu cizí velkolepky???
Osobně podporuju xx velkolepek a fakt nestíhám sledovat kolik která budova právě má bodíků... nehledě nato, že u toho člověk nesedí celý den, a pak když mu v inventáři přistane "ranec bodů" ani netuší za co :O = Není pak schopen pokračovat v podpoře dané stavby ledaže projde všechny hráče a jejich stavby :p

Děkuju za případné reakce

Hezký den :- ;)
 

DeletedUser2059

Host
K tomuto slouží jistá funkce - stiskneš na radnici, dáš novinky a pak klikneš na historii stavby velkolepých budov, tam máš vše vypsané ...
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj No to je zase "Hafec" reakcí :) :-D
Když tak toužíš po reakcích, není problém! Akorát to chce si vyzkoušet tlačítka ve hře (jak píše Thomas) a netřeba se ptát. A pak tu je taky manuál ke hře a tam jsem to tuším viděl napsané taky (ale ruku do ohně za to nedám!).
 

DeletedUser11317

Host
Přesně tak. V manuálu ke hře, přesněji v sekci Velkolepé budovy, je popsáno, kde co najdete.
Jinak koukám, bez urážky, že spousta lidí raději "spamuje" fórum, než aby četla manuály. A přitom jsou tak skvěle a přehledně napsány :)).
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj ;)
Koukám že ste mne všichni pochopili :) ;)
- no jasně že je Historie kdo jak bodoval v každé VB a dokonce na každé úrovni, ale to neřeší stav když mám někde "rozbodováno" nejsem přihlášen daná VB pokročí o úroveň a já pouze zjistím po přihlášení že mám v inventáři body popř. nákres a medajle (dle toho jak náleží)... Když bych chtěl zjistit odkud to přicválalo tak bych musel projít všechny VB v cechu pak u sousedů a nakonec u přátel tak na to teda "peču" :p

Dotaz kdeže je to kouzelné tlačítko Historie Stavby Velkolepých Budov??? :O

http://prntscr.com/3u6zbw

... přikládám sken ale v novinkách takové teda není!!!!

pokud má někdo na mysli tlač: Velkolepé budovy tak tam je pokud se nepletu jen momentální stav rozestavěných VB :O

Pokud se pletu omlouvám se a předem děkuju když mne vyvedete z omylu :) ;)
 

DeletedUser11338

Host
Doplněk: - pravda manuál sem zatím ani nenašel ale to je naše národní hobby - manuál se buď nečte nebo až na závěr ;) :p ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru