Boj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8130
  • Vytvořeno

DeletedUser8130

Host
Ahoj lidi hraji na D a docela často se děje to že když válčím, tak soupeř má mít poškození utoku 3-6 a zničím ho až na šestou ranu. Takže místo 3 mu hodně krát vezme jen 1 nebo 2. Konkrétně se jedná o Bohemot. A podotýkám že moje jednotky byli v plné síle.
 

DeletedUser12887

Host
To by mohlo být tím jak je silná obrana, protože to poškození se bere ze základu bez bonusu.
Další věc pak s čím zrovna útočis, taky je možné že zrovna ta útočná jednotka nemá bonus proti te obranné, pak se snižuje i ta útočná síla, dalsi faktor terén i ten v tom může hrát roli.
Nicméně to teda nejspíš nebude chyba, pokud jo, obrat se na herní podporu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8130

Host
útok sem měl 109 utočník obrana 115 a jel sem proti němu tankovým vznášedlem. Nemyslím si že by to bylo kvůli tomu, protože pokud má obránce menší obranu tak ze stejným tankem když proti němu jdu tak má zničení 4-6 takže. Takže podle mně mu mělo vzít min tolik co to psalo
 

DeletedUser12887

Host
Tak to zase nemáš tolik do útoku ale přímo vznášedlo behemoth těžko říct jestli tam platí to poškození jedes s jednotkou o dobu nižší a ta je slabší..
Já teda tohle přesně nevím, zkus tu podporu, na druhou stranu máte teda skoro vyrovnané procenta, ale že by se behemoth měl rozsypat na dvě rány vznasedlem se mi moc nezdá.
Jinak taky může hrát roli jaký přesně to jsou procenta, jestli z útočných VB a naopak v obraně obranných VB nebo jen bonusove procenta z budov nebo krcmy, ale těžko říct.
A žádná jiná jednotka tam nebyla než behemoth, treba plazmove delo, které sníží o 20% útočnou sílu nebo něco podobného?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8130

Host
Nevím to plazmové dělo si nejsem jistý, ale budu ho sledovat :) Nevím ale podle mně i když je to nižší doba ale nemělo by ukazivat nějaké poškození když to tak není, to je pak celkem zavádějíci
 

DeletedUser12887

Host
Tak jde o to ze pokud tam bylo třeba plazmove delo zasáhne jednotku schopností žár a ta ubere pak útočné jednotce 20% za každý zásah a tím že plazma delo zároveň ignoruje skrytí při dalším zasažení v dalším tahu už je to mínus 40% pak je jasný že ta útočná síla se snížila radikálně..stejnou schopnost ma jinak krom toho např. Satelitni navadec nebo hydroel. uhor. ale trochu jiné vlastnosti..plazma právě může zasáhnout i neviditelnou jednotku
Zavádějící to není v zavorce mas červene zobrazené ze jednotka byla poškozena o 20%

Takze at pridelam práci moderátorům, podle mě tohle není chyba, případně teda by bylo potreba presne specifikovat tu danou bitvu.

http://prntscr.com/g813ec
takhle pak vypadá to poškození jednotky bez vlastnosti žár a útoku obrany s tou schopností :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru