Bojove jednotky v Titanu

Prosim vas vetsina lidi si buduje mesto tak aby mela silnou armadu.
Muzete mi vysvetlit co jste to provedli z jednotkama v Titanu?Oficialne je nejlepsi 8x dron ale to je strasny dit to skoro pokazde bitve musime menit!!Je to snad horsi nez v te proklete Oceanske budoucnosti....prece ve hre postupuji proto abych silil a zlepsoval se ...tohle je pro hodne hracu velke zklamani!
Prsim zamyslete se nad tim a neco s tim udelejte protoze to se nepovedlo a lituju hrace co maji nizke bonusy v armade protoze to i se silnym bonusem je doslova trapeni :-((((
 

qwertik

Komentátor
Tak mě by taky zajímalo, jak je to myšleno, Zatím to vypadá, že s rychlýma jednotkama z Jupiteru to mlátím stejně jako z Titanu, žádný rozdíl, a dělostřelectvo je opět nepoužitelné, každá druhá bitva je s létajícíma. Tak co mi ušlo, k čemu je potřeba jednotky z nové doby a v čem jsou lepší?
 

Gorwor

Dopisovatel
Je to tak jak píšete. Jelikož je v Titanu ultrasilné dělostřelectvo, bohužel jsou boje podobné těm ve virtuální budoucnosti. S tím rozdílem, že v Titanu jsou i letecké a tedy hráč na opakované boje (rozuměj CB) dělostřelectvo moc nevyužije. Takže opravdu mně osobně vychází nejlépe kombinace 8x letecká, protože jich nemusím měnit tolik, jako kombinaci střelecká+tuláci když narazí na dělostřelectvo.

A ano, jelikož jednotky oproti těm z Jupiteru posílily vcelku nepatrně, je možné docela dobře využívat i jednotky z Jupiteru.

EDIT: dokud INNO prostě neustoupí ze své nové taktiky kašlat na nějaké taktické kombinace a půlku "schopností" jednotek zaplácávat "orlím okem" aby to víc umíralo, lepší to nebude...
 

qwertik

Komentátor
Střelecký...A nejsou tam velké ztráty proti dělostřelectvu? A jak pořád hledat ty tuláky, na které asi nikdy už záložku neudělají?
 
V urcite kombinaci proste musis zmenit, ne jet klik,klik..jinak je odpalis. A menis. Jo je to tak. I na bete s timhle je problem. Zmena nebude.:)

Samozrejme i rozhoduje pokud ma nekdo hodne velke boosty.
 
V urcite kombinaci proste musis zmenit, ne jet klik,klik..jinak je odpalis. A menis. Jo je to tak. I na bete s timhle je problem. Zmena nebude.:)

Samozrejme i rozhoduje pokud ma nekdo hodne velke boosty.
Co to je velký boost, 10.000, 20.000 ?
Mám útok 3.632, obranu 3.678 (v součtu 7.310) a nemá to na to defakto žádný vliv. Mám pocit, že to ty procenta dokonale ignoruje.
 
Naposledy upraveno:
Na bete je prispevek,ze ma 7000 utok, ze zacina ztracet jednotky pri oslabeni 30 a kazde 3-4 bitvy vymenuje jednotky. V Jupiteru pry
zacel ztrace jednotky pri oslabeni 70.

a tohle v originale..at neco neprektoutim
All in all Titan fights aren't that ultra bad, yes, are slower cause You have to change the flying units more often and rogues are pretty useless in this age, you lose a bit more units, but at our stats in the last era, producing lots of things and units, should not be an issue.
 

hrafhra

Turista
Doufám, že ještě neprobíhá jedna kulišárna která mne k tomu napadla - se vzrůstající podporou vlastních jednotek (všichni investujeme materiál, zlatky a kotel bodů) INNO nezvyšuje proti tomu bonus oponentních jednotek. Pokud ano, byla by celá akce tak nějak na jednu věc...
 
No abychom se ješte nedočkali aktuálně dlouhodobě testované změny a to omezení věží v CB pak už doplnovani vojaku bude nejmenší problem
 

qwertik

Komentátor
Tak to je dost divný, já mám útok/obr. kolem1,6/1,3 k a jednotky ztrácím až kolem 50 oslabení. Je ale fakt, že je musím měnit pořád, jakmile nechám poškození i jen jeden dva čtverečky, tak v příští bitvě jde. Tak se obávám, že to zas jsou procenta v praxi INNO.
 

Gorwor

Dopisovatel
Tak je to vcelku logické, ne? Že procenta na tohle vliv moc nemají - všichni přeci víme, že platí pravidlo minimálního poškození, tedy že Kopiník z doby bronzové zraní tank z Titanu za 1, pokud se k němu dostane...
A pokud platí tohle pravidlo, pak dělostřelectvo z Titanu zraní za 1 všechny jednotky, do kterých střelí plošným výbuchem za 1, ať máš % v obraně jakákoli. Takže v praxi v té automatické bitvě výsledné zranění mnohem víc ovlivní jak se tvé jednotky rozběhnou po mapě, než %. Samozřejmě že % význam mají, ale je vidět, že zraněné jednotky jsou i při nulovém postihu - takže při dvaceti(a více) násobném rozdílu hodnot procent.
 
Nemyslím, že to je vysvětlení, útočím s rychlými, s drony a to si děla nevrznou.
Děla totiš nemužou utočit na letajcí takže ti stači i 1 rychla v titanu (letajci) a klidně porazí i 8 děl.
Děla jsou top ale na rychlé jsou kratké osobně se mi osvetčila sestava v CE5 2 rychle a 6 děl a zvladl jsem celou 5 bojem na mnoho pokusu zaleži jak vyjde oko a to hlavně u posledních 3 věží (pokud vam umřou ze 2 děla během 1 tahu už to nedate.
 
Nahoru