Bojove jednotky v Titanu

d arvit

Odborník
Včera jsem zvedl útočný/obraný bonus na v součtu 9.088 a na boje v Titanu to nemá absolutně žádný vliv.
Navýšení procent se nijak neuplatní
to je logický důsledek současných pravidel boje kdy jakkoliv silný/slabý útok vždy způsobí alespoň 1 poškození a tedy i jakkoliv silná obrana vždy pustí jednu škodu.
pokud na poškození 1 je potřeba obrana 999+ tak je úplně jedno jestli máte obranu 999 nebo 999+10 000%.

teoreticky by mělo smysl navýšit útok tak vysoko aby jsi nepřítele zabil první ranou prvního tahu jednotky - a potom by mělo smysl mít 8x rychlou, ale nechci si ani představovat kolik desítek tisíc procent by na takový čin bylo potřeba a stejně by to od nějakého oslabení nestačilo..

jinak souhlasim že bojovat s jednotkama s titanu více bojů s jednou sestavou bez výměny je hodně těžké, po druhém boji už je většina jednotek těžce zraněná a u třetího už neni jistota že vyhrajete proti každé sestavě soupeře.
 
Naposledy upraveno:

MadnessFalax

Dopisovatel
teoreticky by mělo smysl navýšit útok tak vysoko aby jsi nepřítele zabil první ranou prvního tahu jednotky - a potom by mělo smysl mít 8x rychlou, ale nechci si ani představovat kolik desítek tisíc procent by na takový čin bylo potřeba a stejně by to od nějakého oslabení nestačilo..
Potřebuješ cca 10x větší útok oproti soupeřově obraně (hodnota, nikoliv procentuální bonus), abys měl šanci na zabití jednou ránou. Pokud se dostaneš na cca 19ti násobek, tak to máš jisté.
 

barabazostravy

Komentátor
Většina hráčů zde bojuje hodně jednoduše. To znamená klik na automat a přitom vůbec neví jak ty boje probíhají jaké jednotky proti jiným použít. Vždy jsem tvrdil, že s CB by se mělo něco provést neboť "klikačka" v CB degradovala celou hru. Bohužel způsob bojů který tu po léta byl tak vychoval hráče. Byli zvyklí klikat na sektorech kde jim nenarůstalo oslabení do zblbnutí. Nyní rozčilují, že jim umírá armáda. Samozřejmě, že umírá když nyní jedou na oslabení na které se nikdy předtím nedostali většinou jen proto, že vyčuraně volili jen boje na sektorech s podporou minimálně 4 táborů.
 
Naposledy upraveno:

barabazostravy

Komentátor
Po zvednutí útok/obrana na v součtu cca 10.000 to už celkem jde. Dá se jet v CB do oslabení 200
Mám útočné bonusy kousek pod 11 000 a když jedu na automat s vojskem z Titanu nedostanu se na oslabení nad 130. Pak musím začít kombinovat armádu čímž se dostanu na oslabení 150. Zřejmě bych se mohl dostat na oslabení 160 ale za cenu obrovských ztrát armády. Zvednul jsem Alkatras o 25 Lv a pořád je to málo. Domnívám se, že pokud někdo s menšími útočnými bonusy a Alkatrasem na nízkém Lv a se způsobem boje jen na automat dosáhne oslabení 200 pak jde o fabulaci a nebo o BUG (chyba) ve hře. Na oslabení 200 má armáda proti Tobě útočné bonusy 11789/ 11879. Rád bych věděl jak se dá proti takové armádě bojovat s útočnými bonusy 5000/5000 tak aby člověk nepodváděl.
 
Naposledy upraveno:
Ted u Pyra vidím 210 oslabení v přímém přenosu, nevím jak by mohl podvadet :) neni to poprve kdy ma vice jak 200
 
Mám útočné bonusy kousek pod 11 000 a když jedu na automat s vojskem z Titanu nedostanu se na oslabení nad 130. Pak musím začít kombinovat armádu čímž se dostanu na oslabení 150. Zřejmě bych se mohl dostat na oslabení 160 ale za cenu obrovských ztrát armády. Zvednul jsem Alkatras o 25 Lv a pořád je to málo. Domnívám se, že pokud někdo s menšími útočnými bonusy a Alkatrasem na nízkém Lv a se způsobem boje jen na automat dosáhne oslabení 200 pak jde o fabulaci a nebo o BUG (chyba) ve hře. Na oslabení 200 má armáda proti Tobě útočné bonusy 11789/ 11879. Rád bych věděl jak se dá proti takové armádě bojovat s útočnými bonusy 5000/5000 tak aby člověk nepodváděl.
Barabo, Barabo, ty jsi samá konspirační teorie. Jedu pouze na automat, jedu na oslabení 170 - 210 .
To, že to nejde Tobě, neznamená, že to nejde ostatním. Trochu se už taky nad tím zamysli.
Jen bych doplnil, nad 150 jedu výhradně armádou z Titanu, jiná by to asi ani nepřežila.
 
Nahoru