Bonus útoku/Obrany u budov na armádu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8903
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8903

Host
Vzhledem k tomu, že většina vojenských budov vysokých věků dává bonus +4% k tomu či onomu, a má přitom post na 5 jednotek (2 volné, 2 koupené, 1 diamtová) Tak bych navrhla aby se bonus nedával +4% automaticky, ale +1% za odemčený post jednotky ...

Koupená nová budova by pak dávala +2%, a +2% další by se odemklo až odemčením jednotky. A kdo by si odemkl i pozici pátou, dostal by tak +1% další (Případně s ohledem na cenu diamantů, by bonus mohl být třeba i vyšší)(Například dvojnásobek těch +4% předešlých, aby to za něco stálo) ...

***

Alkatraz totiž naprosto neguje potřebu odemykat ve výrobních vojenských budovách cokoliv (A už to s ním vůbec celkově není moc sranda, když předtím si hráč musel vyhrát tak, aby mu jednotky neumíraly, páč musel stavět po jedné znovu vše zabité, teď už ten aspekt tu vůbec není) Ale hlavně tu není motivace odemykat daným budovám armádní sloty budovy ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Tomu se presne rika být papežtější než papež,chtit delat obtiznejsi hru nez tak jak ji nastavilo INNO.Ukazovat jim kde by se dali jeste trhnout nejake diamanty.
 

trojan1673

Veterán
Tak s tímto nápadem nemohu souhlasit, já třeba mám na odemčení všech slotů, ale nevidím důvod odemykat vše, když to nepotřebuji.
Pochybuji, že se najde někdo kdo bude souhlasit. Myslím, že INNO nám tu hru neusnadňuje, tak proč bychom si jí měli stěžovat ještě my?
 

DeletedUser12520

Host
toto je zbytecne, zvazeni bonusu budov by stalo za uvahu a hodil by se i souhrn "kolik mam bonus" utoku v utoku, obrany v utoku, utoku v obrane a obrane v utoku.. to je pro lidi kapek neprehledne kor kdyz jsou chyby v textech nekterych budov..
 

DeletedUser3139

Host
Je fakt zajímavé, co lidi dokážou vymyslet, samozřejmě souhlasím s tím, že se jedná o nesmysl. Chtělo by to, aby každý, než sem dá nějaký návrh, tak aby se nad tím alespoň trochu zamyslel a zvážil, co by to v případě zavedení způsobilo. Za mně tedy fakt ne! :(
 

Henzisek

Znalec
Já si zas nemyslím že je to až taková blbost. Přijde mi to zajímavé, ale jako ostatní jsem spíše proti.
 

DeletedUser2451

Host
Je fakt zajímavé, co lidi dokážou vymyslet, samozřejmě souhlasím s tím, že se jedná o nesmysl. Chtělo by to, aby každý, než sem dá nějaký návrh, tak aby se nad tím alespoň trochu zamyslel a zvážil, co by to v případě zavedení způsobilo. Za mně tedy fakt ne! :(


je to tak toto vymýšlí lidi kteří moc nebojují a nebo mají bojovější sousedy a nejsou schopni unést to že má někdo silnější armu takže za mě ne
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru